logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy Roland Versacamm VS-640 - druk metalicznym atramentem

  PR 20.02.2010, przeczytano 4827 razy
ilustracjastrzałka

W świecie druku aplikacji reklamowych pojawił się nowy trend – możliwość druku aplikacji z użyciem metalicznych atramentów. Roland, jako prekursor tej technologii wprowadził kolejne urządzenie charakteryzujące się takimi atutami. Ploter drukująco - tnący VersaCAMM VS-640 pozwala tworzyć spektakularne aplikacje z zastosowaniem efektów dostępnych dotychczas jedynie wysokonakładowych technologiach druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-roland-versacamm-vs-640----druk-metalicznym-atramentem,10247,artykul.html

VersaCAMM VS-640
Właściwości tej maszyny pozwalają wyróżnić się na rynku i wyprzedzić konkurencje. Dzięki zastosowaniu wszystkich najnowszych osiągnięć technologicznych Rolanda urządzenie to jest wstanie sprostać najbardziej wyrafinowanym projektom graficznym. Zastosowanie wielokrotnie nagradzanego atramentu Metallic Silver ECO-SOL MAX pozwala nadać aplikacjom luksusowy, stylowy charakter. Teraz produkty widoczne na banerach, grafikach samochodowych, aplikacjach okiennych mogą prezentować się tak samo efektownie jak na opakowaniach.

Najnowsze o osiągnięcia technologiczne
Najnowszy typ głowicy drukującej i renomowany system Roland Print & Cut to idealne połączenie technologii przeznaczone do ciągłej produkcji nawet najbardziej wyrafinowanych aplikacji reklamowych. Zaawansowany system Take-up zapewnia nieprzerwana, bezobsługową produkcję. Zaawansowany system cyrkulacji atramentu zapobiega osadzaniu barwnika w metalicznym i białym atramencie co ogranicza zużycie i poprawia jego właściwości.

Rewolucyjna Głowica – lepsza jakość druku
Głowica VS-640 wypuszcza krople o siedmiu różnych rozmiarach z niespotykaną dokładnością co pozwala na uzyskanie gładkich przejść tonalnych i pięknych kolorów. Precyzyjnie zaokrąglone dysze w połączeniu z dokładnym dozowaniem atramentu wytwarzają krople doskonałej jakości.. System Roland Intelligent Pass Control zapewnia najwyższą wydajność i eliminuje efekt paskowania.

Białe i metaliczne atramenty – czyli wydruki klasy PREMIUM
Wraz z wprowadzeniem VS-640, biblioteki firmy Roland zostały poszerzone o ponad 500 kolorów metalicznych, które są łatwe do zastosowania we wszystkich elementach graficznych. Biblioteki VS-640 mają również zastosowanie w popularnych programach graficznych takich jak Adobe Illustrator. Zastosowanie białego, podkładowego atramentu pozwala tworzyć efektowne, barwne aplikacje z użyciem mediów transparentnych.

Zdalne zarządzanie produkcją - Roland OnSupport „Messaging System”
Roland OnSupport jest internetowym systemem obsługi klienta, który pozwala na zdalne śledzenie działań VS-640. System wysyła powiadomienie e-mail bezpośrednio do komputera lub telefonu komórkowego z ważnymi informacjami, takimi jak: zbyt niski poziom atramentu podczas pracy drukarki.

VersaWorks Roland - potężne, łatwe w użyciu oprogramowanie RIP
Korzystanie z RIP VersaWorks, nie wymaga profesjonalnego przygotowania i zaawansowanych umiejętności. Ten niezawodny RIP zbudowany jest w oparciu o silnik Adobe PostScript 3.
Roland Color System dokładnie odtwarza kolory z biblioteki 512 metalicznych kolorów, w tym złota, srebra, brązu i wielu kolorów perłowych. VersaWorks oferuje różnorodne opcje drukowania, w tym Max Impact Preset dla żywych kolorystycznie grafik zewnętrznych, a także tryb artystyczny dla wyjątkowych grafik oglądanych z bliska. VersaWorks automatycznie ocenia zużycie atramentu i czas wydruku każdej z grafiki co pozwala dokładnie monitorować czas i koszty.

Dystrybutorem marki Roland na Polskę jest firma Jet Media.

Źródło: Jet Media


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: jetmedia

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Artur Szalpuk ambasadorem marki Robico Active
Firma Robico, producent m.in. kefirów i maślanek, wprowadza na rynek nową markę. Robico Active to produkty skierowane do osób lubiących aktywnie spędzać czas, dbających o zdrowie i sprawność fizyczną oraz profesjonalnych sportowców. Suplement diety WPC 80 w trzech owocowych smakach dostępny jest w sprzedaży od maja 2024 r. Launch produktów wsparty jest...
Aktywacja na Euro 2024 w marketach MediaMarkt
Ruszyły Euro 2024, a wraz z nimi oczywiście ogromne piłkarskie emocje. Od tego tygodnia klienci MediaMarkt mogą je poczuć na własnej skórze i sami rozegrać mecze w specjalnych strefach kibica. Atrakcyjne nagrody można zdobywać do 13 lipca. Za aktywację sportowej zabawy odpowiada Gutenberg Warsaw z Grupy DDB.
Dawid Myśliwiec w agencji WERE Fantasy
Dawid Myśliwiec, popularnonaukowy Youtuber prowadzący między innymi kanał Uwaga! Naukowy Bełkot podejmuje współpracę managerską z agencją WERE Fantasy należącą do grupy Fantasyexpo.
Kampania Biura Maklerskiego Alior Banku
Biuro Maklerskie Alior Banku rozpoczęło kampanię marketingową w social mediach skierowaną do osób korzystających z produktów inwestycyjnych, która ma promować jego ofertę rachunku maklerskiego i Alior Trader. Działania potrwają do końca lipca br.
Simlat i Chabior zapraszają na Warsztaty – kampania Q Service Castrol
Sieć profesjonalnych warsztatów Q Service Castrol uruchomiła nową kampanię. W głównych rolach występuje duet znanych aktorów, Łukasz Simlat i Janusz Chabior, nowi Ambasadorzy marki. Można ich zobaczyć w serii spotów nawiązujących do klasyków kina. Filmy będą zachęcać do skorzystania z usług serwisów należących do sieci przez...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764