logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy serwis wydawcy Wprost.pl

  PR 03.10.2022, przeczytano 362 razy

Wprost.pl, którego wydawcą jest Spółka AWR Wprost należąca do Grupy PMPG Polskie Media, rusza z serwisem wnętrzarskim dom.wprost.pl poświęconym projektowaniu i urządzaniu wnętrz, tarasów i ogrodów, budowie, remontom, promocji designu i architektury. Nie zabraknie także informacji o branżowych wydarzeniach, zjawiskach i trendach z całego świata.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-serwis-wydawcy-wprost.pl,397446,artykul.html

- Chcemy stworzyć nową jakość, coś czego w polskiej sieci jeszcze nie ma. Zamierzamy przenieść do serwisu internetowego najlepsze praktyki prasy drukowanej i połączyć je z możliwościami technicznymi Internetu. On-line daje nam nieskończone możliwości zabawy różnymi formatami np. treści wideo. – mówią Magda Grefkowicz-Kazimierczuk i Ewa Jagalska, redaktorki nowego serwisu, które do PMPG przechodzą z zawieszonego niedawno miesięcznika Dobre Wnętrze.

Twórcy serwisu zapowiadają szersze spojrzenie na tematy związane z projektowaniem: reportaże z wnętrz, wywiady z architektami, projektantami, trendseterami, relacje z targów i wystaw, analizy i felietony. Dla reklamodawców i partnerów opracowano kompleksową ofertę zawierającą wszystkie rozwiązania dostępne w Internecie: display, wideo, formaty natywne i kampanie efektywnościowe. Nie zabraknie projektów natywnych, łączonych z kampaniami w całym serwisie wprost.pl, cyfrowym wydaniu tygodnika Wprost, eventami i projektami specjalnymi.

- Uruchomienie nowego serwisu to element strategii rozwoju realizowanej od 2020r. „Wprost” to silna marka opiniotwórcza. Od 40 lat, niezmiennie cieszymy się zaufaniem Polaków. Dziś chcemy wykorzystać ogromne możliwości jakie daje nam on-line i wspierać naszych czytelników w kształtowaniu opinii, nie tylko tych politycznych, czy światopoglądowych, ale również estetycznych i użytkowych. Jestem przekonany, że serwis dom.wprost.pl jest w rękach doświadczonych ludzi. Trzymamy za nich kciuki i będziemy wspierać w efektywnym rozwoju serwisu. – komentuje Robert Pstrokoński, Dyrektor Zarządzający.

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia EvoBox 4K dostępne są cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, My Zen 4K, Museum 4K i Travel XP 4. Promocyjnie kanały te dostępne są dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów.  
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.
Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764