logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy sezon „Domowych rewolucji” z Tikkurila

  PR 04.10.2018, przeczytano 603 razy
ilustracjastrzałka

Na antenę HGTV Home & Garden powraca popularny, wnętrzarski program telewizyjny „Domowe rewolucje”. W nowym, trzecim sezonie Dorota Szelągowska w roli prowadzącej będzie odmieniać stare, mało funkcjonalne mieszkania i korzystając m. in. z produktów Tikkurila stworzy zachwycające, zgodne z najnowszymi trendami wnętrza. Premierowy odcinek sezonu już 5 października o godz. 22.00 na kanale HGTV Home & Garden, zaś 7 października o godz. 18.00 w TVN.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-sezon-_domowych-rewolucji_-z-tikkurila,379617,artykul.html

Dobry pomysł i umiejętne zestawienie kolorów potrafią zdziałać cuda, całkowicie odmieniając nudne czy niemodne aranżacje. Dorota Szelągowska już nie jeden raz udowodniła to w „Domowych rewolucjach”. W trzecim sezonie programu z pomocą sprawdzonej ekipy remontowej będzie znów spełniać marzenia bohaterów o pięknej domowej przestrzeni. Na początek pozbędzie się niepotrzebnych rzeczy i przygotuje autorskie projekty pomieszczeń wymagających remontu. W razie potrzeby bez oporu będzie burzyć ściany, ale czasami wystarczy po prostu zmienić ustawienia, kolory ścian i dodatki, by mieszkanie zyskało zupełnie inny charakter. W każdym odcinku do metamorfozy projektantka wnętrz wykorzysta farby Tikkurila, wprowadzając do domu nowe, stylowe barwy, które ożywią domowe pomieszczenia.

Premierowe odcinki „Domowych Rewolucji” można oglądać na antenie HGTV Home & Garden w piątki o 22.00, a także w każdą niedzielę o godz. 18.00 w TVN. Powtórki w HGTV Home & Garden emitowane będą w poniedziałki o godz. 8.00, we wtoki o 20.00, w środy o 16.00, a także w czwartki o 9.55 i piątki o 23.00.

Źródło: TIKKURILA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
Alfa TVP i Belsat TV dostępne na szóstym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej
Wprowadzenie do dystrybucji naziemnej programów TVP Alfa i Belsat TV zapewni widzom z całej Polski możliwość ich swobodnego odbioru, w szczególności tym, dla których naziemna telewizja cyfrowa jest głównym źródłem odbioru sygnału telewizyjnego. Oba kanały od 24 stycznia są nadawane w nowym standardzie DVB-T2/HEVC, w wysokiej rozdzielczości...
W ramach akcji przygotowaliśmy dwie aukcje.
Pierwsze wydanie czasopisma Murator ukazało się w styczniu 1983 roku i liczyło 64 strony. Do tej pory wydanych zostało 466 numerów miesięcznika.
To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. TVN Warner Bros. Discovery po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym tej wyjątkowej akcji. Relacje z wydarzenia będzie można oglądać od rana 29 stycznia na antenie TVN, TTV, TVN24 oraz w Playerze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764