logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy travel vlog marki Žatecky - „Dobre Noviny z Czech”

  PR 07.08.2020, przeczytano 306 razy
ilustracja

Marka Žatecký zaprasza w podróż do Czech wraz z dwoma znanymi standuperami Michałem Kempą i Piotrem Szumowskim. W ramach nowego travel vloga standuperzy pokażą Czechy od dość nietypowej strony. Emisja „Dobrych Novin z Czech” ruszyła 6 sierpnia br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-travel-vlog-marki-%C5%BDatecky---_dobre-noviny-z-czech_,388038,artykul.html

Nowy format jest kontynuacją współpracy z komikami, którzy dotychczas na kanale You Tube o nazwie Dobre Noviny, co tydzień komentowali pozytywne wiadomości z Polski i świata. W najnowszym programie Michał Kempa i Piotr Szumowski w charakterystyczny dla siebie, humorystyczny sposób zaprezentują widzom ciekawe strony Czech, przeplatając to nieco absurdalnymi skeczami.

- Zapraszamy naszych widzów w nietypową podróż. Nasi wysłannicy do Czech pokażą ciekawe i zabawne strony Czech jakich jeszcze nie znamy – mówi Anita Matuszewska, Starszy Specjlaista ds Marketingu w Carlsberg Polska. – Szczególnie  teraz, gdy możliwości podróżowania są bardzo ograniczone, nasz program jest ciekawym i wesołym sposobem na wyprawy online. Mamy nadzieję, że spodoba sie on naszym konsumentom.

Program składa się z 10 odcinków, pierwszy wyemitowany został 6 sierpnia, zaś emisje kolejnych planowane są co tydzień, w czwartki o godzinie 18.00.

Materiały powstają we współpracy ze Stand Up Polska, za realizację i stronę kreatywną kampanii odpowiadają agencje Initiative oraz Reprise, a za produkcję Dynamo Film.

Źródło: Carlsberg Polska

www.carlsbergpolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rozwiązania digital signage od LG na platformie Digital Connect 2020
Wirtualne showroomy to nic nowego, jednak w wyjątkowych okolicznościach, jakie przyniósł rok 2020, ich znaczenie dla przedsiębiorstw, sektora B2B i klientów wzrosło. Pozwalają one firmom w łatwy sposób (bez konieczności odbywania spotkań twarzą w twarz) informować o oferowanych korzyściach, co pomaga klientom podejmować przemyślane decyzje zakupowe.
Sony: korpus α7C i nowy zmiennoogniskowy obiektyw
Firma Sony powiększa swoją imponującą ofertę sprzętu fotograficznego o trzy nowe produkty: pełnoklatkowy korpus α7C (model ILCE-7C), obiektyw zmiennoogniskowy FE 28–60 mm F4–5.6 (model SEL2860) i lampę błyskową HVL-F28RM.
Nowy wyświetlacz Micro LED firmy LG
LG MAGNIT, nowe rozwiązanie Micro LED firmy LG, zapewni przełomową jakość wyświetlania obrazu dzięki zastrzeżonej przez LG technologii Black Coating. Zastosowanie montażu blokowego pozwoli natomiast na niezwykle wygodny i szybki montaż urządzenia. LG MAGNIT już wkrótce zadebiutuje w Polsce.
Nowa marka na rynku kolarstwa ekstremalnego - PRIME Bicycles wybrała agencję Dziadek do orzechów do stworzenia komunikacji oraz pozycjonowania marki.
Kampania marki Flegamax
Wystartowała kolejna odsłona kampanii marki Flegamax przygotowana przez zespół Opus B. Lek na mokry kaszel, oferowany przez Polpharma, tym razem komunikowany jest jako zwycięska odpowiedź na problem. I to dosłownie, bo kreacja oparta została na kanwie telewizyjnego teleturnieju i podchwytliwych pytań prowadzącego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764