logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy wyświetlacz Micro LED firmy LG

  PR 21.09.2020, przeczytano 346 razy
ilustracja

LG MAGNIT, nowe rozwiązanie Micro LED firmy LG, zapewni przełomową jakość wyświetlania obrazu dzięki zastrzeżonej przez LG technologii Black Coating. Zastosowanie montażu blokowego pozwoli natomiast na niezwykle wygodny i szybki montaż urządzenia. LG MAGNIT już wkrótce zadebiutuje w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-wyswietlacz-micro-led-firmy-lg,388521,artykul.html

Micro LED to duży krok naprzód w rozwoju technologii wyświetlaczy samoemisyjnych. Niezależnie działające piksele mają rozdzielczość zaledwie jednego mikrometra i są umieszczane bezpośrednio na płycie bazowej, co zapewnia większy kontrast i szerszy kąt widzenia. Zastosowanie w LG MAGNIT technologii Black Coating, zastrzeżonej przez firmę LG, pozwala na zwiększenie kontrastu i wierności odwzorowania barw przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony mikroskopijnych pikseli LED przed wilgocią, kurzem i wpływem czynników zewnętrznych. Co więcej, technologia LG Black Coating zapewnia antyrefleksyjność i odporność na zabrudzenia, a także minimalizuje rozpraszające odblaski i ułatwia usuwanie nieestetycznych smug.

LG MAGNIT to idealny wybór dla najbardziej wymagających klientów, szukających dużego (163 cale) i wszechstronnego wyświetlacza klasy premium do zastosowań wewnątrz budynków, umożliwiającego oglądanie ulubionych filmów, seriali i sportu w rozdzielczości 4K. LG MAGNIT zapewnia dostęp do platformy webOS smart signage firmy LG, która ułatwia korzystanie z wielu przydatnych funkcji. Wyświetlacz posiada procesor obrazu oparty na algorytmach sztucznej inteligencji (Alpha), w który wyposażone są telewizory LG klasy premium. Procesor ten w inteligentny sposób analizuje treści oraz ich źródło, a następnie optymalizuje jakość wyświetlanych obrazów w czasie rzeczywistym.

Oprócz znakomitej jakości obrazu LG MAGNIT umożliwia łatwą instalację i konfigurację. Każdy moduł Micro LED ma wymiary zaledwie 600 x 337,5 x 44,9 mm (szer. x wys. x gł.) i można go w bardzo prosty sposób połączyć z innymi modułami, co umożliwia łatwy i szybki montaż wyświetlacza bez względu na lokalizację. Dodatkowo, wyświetlacz umożliwia płynne nadawanie i odbiór sygnału drogą bezprzewodową dzięki technologii bezstykowego złącza firmy LG. Blokowa konstrukcja pozwala przesyłać prąd zasilający do każdego modułu poprzez złącza stykowe umieszczone na krawędziach obudowy. Ponadto, do połączenia LG MAGNIT z kontrolerami i źródłem zasilania wystarczy kilka kabli z tyłu wyświetlacza.

ilustracjastrzałka

- Możliwość wprowadzenia na rynek prawdziwie innowacyjnego wyświetlacza LED to dla nas zawsze ekscytująca chwila, dlatego z dumą prezentujemy wyświetlacz LG MAGNIT. LG MAGNIT to połączenie znakomitej jakości, możliwości rozbudowy i wygodnego montażu. Jest to doskonałe rozwiązanie do zastosowań komercyjnych oraz w miejscach publicznych, w tym w centrach konferencyjnych, lobby firm i hoteli, luksusowych butikach, studiach telewizyjnych, halach wystawienniczych i muzeach. - Paik Ki-mun, szef jednostki biznesowej Information Display w LG Electronics Business Solutions

Źródło: LG Electronics Business Solutions

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Unife rusza z kampanią Hop-On for our Planet
Za 5 lat ok 40% wysoko wykwalifikowanych pracowników przemysłu kolejowego przejdzie na emeryturę. Już teraz polskie, jak i europejskie koleje, zmagają się z brakami kadrowymi. Żeby temu zaradzić, Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Zaopatrzenia Kolei (UNIFE) zleciło badanie pokolenia Z (16-25 lat) oraz zorganizowało kampanię HOP ON FOR OUR PLANET (WSKAKUJ DLA...
Samsung i Sokół powracają w kampanii Galaxy Note20 Ultra 5G
Supermoc do pracy i po pracy to kampania Galaxy Note20 Ultra 5G, w której Samsung ponownie łączy siły z Sokołem. Tym razem, w myśl zasady, że „Biznes jest jak gra, żeby wygrać trzeba znać kombinacje”, Wojtek zaprezentuje triki i wskazówki, które pozwolą w pełni wykorzystać swój potencjał.
W najbliższy poniedziałek (02.11) odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych uczestnictwem w projekcie MŚP – „Krok po kroku jak przejść przez ścieżkę rekrutacji, w ramach sektora komunikacja marketingowa”.
Biedronka wręcza nagrodę 100 tys. zł i odsłania antysmogowy mural
Zakończenie drugiego etapu nagrody Biedronki za książkę dla dzieci Piórko 2020 sieć sklepów ogłosiła w niezwykły sposób. Laureatka kategorii „Ilustracje” tegorocznego Piórka, Magdalena Starowicz, otrzymała od Biedronki czek na 100 tys. zł, a zaprojektowana przez nią okładka książki trafiła na odsłonięty na warszawskim Powiślu mural....
ING: Kampania kantoru walut online
ING Bank Śląski rusza z kampanią kantoru walut online dla firm w mediach społecznościowych. To wygodna usługa, niezbędna w każdej nowoczesnej firmie. Klikasz i masz.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764