logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy wzornik internetowy folii API Foilmakers

  PR 07.02.2024, przeczytano 499 razy
ilustracja

Podczas ubiegłorocznych targów Labelexpo Europe 2023 firma API Foilmakers zaprezentowała – po raz pierwszy wobec szerokiej publiczności z całego świata - nowy, dostępny online wzornik, uwzględniający wszystkie folie z jej oferty. Narzędzie, mające być wsparciem dla wszystkich podmiotów uczestniczących w procesie wyboru, wdrożenia i bieżącego stosowania różnych materiałów, także w kontekście trudnych aplikacji (jak np. hot stamping), jest już dostępne pod na stronach internetowych firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-wzornik-internetowy-folii-api-foilmakers-,403021,artykul.html

„Z licznych rozmów, jakie przeprowadziliśmy podczas targów i jakie prowadzimy obecnie - również z drukarniami z Polski - wynika, że tego rodzaju rozwiązanie było przez nich bardzo pożądane i będzie przydatne w codziennych kontaktach zarówno z nami, jak też z właścicielami marek, projektantami czy agencjami reklamowymi – mówi Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca API Folie Polska. – Jako producent i dostawca posiadamy rzecz jasna „klasyczne” wzorniki, obejmujące cały asortyment folii wytwarzanych w naszym brytyjskim zakładzie produkcyjnym, jednak wersja online – uwzględniająca w ramach jednej, wspólnej galerii wszystkie materiały z naszej oferty, daje zupełnie nową przestrzeń do działania, także ad hoc. Wielu klientów przekonuje się o tym podczas dyskusji o współpracy czy doradztwie, gdyż rozmawiając o konkretnej folii i jej odcieniu, można – z pomocą laptopa czy tabletu – wejść na naszą stronę internetową i obejrzeć poszukiwany produkt.

Katarzyna Kozińska podkreśla, że wzornik został przygotowany ze szczególną starannością, tak by kolorystyka folii widziana na różnych urządzeniach przenośnych w jak największym stopniu odpowiadała rzeczywistej barwie danego materiału: „Zespół projektantów odpowiedzialnych za jego stworzenie zadbał tu o każdy szczegół i dokładność odwzorowania folii, także trudnych do tego typu zobrazowania w trybie online np. metalizowanych, błyszczących, złotych/srebrnych czy uwzględniających efekty lustra. Wprowadzone zostały tu wygodne opcje filtrowania, umożliwiające sprawne odnalezienie folii w poszukiwanym wariancie i odcieniu kolorystycznym. Mamy nadzieję, że poza funkcją czysto informacyjną, narzędzie to – podobnie jak tworzone przez API Foilmakers wzorniki tradycyjne – stanie się miejscem inspiracji dla wielu właścicieli marek, projektantów opakowań i etykiet czy pracowników agencji reklamowych”.

Źródło: API Folie Polska

apifoilmakers.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

N Smith & Co użytkownikiem maszyny Agfa Onset X3 HS
Agfa poinformowała o zainstalowaniu w firmie N Smith & Co, specjalizującej się w produkcji z zastosowaniem podłoży kartonowych, pierwszej na rynku brytyjskim, w pełni zautomatyzowanej wersji maszyny drukującej Onset H3 HS.
RemaDays 2024: rozwiązania Sun Chemical na stoisku firmy Atler
Atler to polski przedstawiciel wielu globalnych marek z segmentu cyfrowego druku wielkoformatowego. Jego oferta obejmuje m.in. atramenty Sun Chemical, dedykowane produkcji w różnych technologiach: solwentowej, UV czy sublimacyjnej. Rozwiązania te były wspólnie promowane przez obie firmy podczas odbywających się niedawno targów RemaDays Warsaw 2024. Stoisko firmy Atler było jednym z...
Ellco Etikett instaluje maszynę Mark Andy Digital Series HD
Ellco Etikett – znacząca i niezależna drukarnia etykietowa z Norwegii - zainstalowała w swoim zakładzie w Gjelleråsen (k. Oslo) nową maszynę drukującą Mark Andy Digital Series HD. To hybrydowe rozwiązanie, uwzględniające techniki fleksograficzną i inkjetową, zastąpiło tu dwa urządzenia tonerowe, zapewniając – jak podkreśla kierownictwo firmy –...
Remadays 2024: automatyzacja w roli głównej na stoisku Duplo
Automatyzacja stała się motywem przewodnim prezentacji Duplo podczas targów RemaDays Warsaw 2024. Okazało się bowiem, że klienci poszukują obecnie tego typu rozwiązań. Z kolei firma Duplo ma w tej kwestii bardzo wiele do zaoferowania. Od lat dostarcza bowiem maszyny automatyzujące działy introligatorskie drukarń. Jej sprzęt wspiera również produkcję w firmach...
Stora Enso Packaging Automation wzbogaca portfolio o polskie rozwiązania
Stora Enso poinformowała o rozbudowie swojego portfolio w obszarze automatyzacji pakowania – Packaging Automation. W tym celu nawiązała współpracę z firmą Radpak – polskim producentem koncentrującym się na rozwiązaniach automatyzujących procesy pakowania na rynku pierwotnym i wtórnym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764