logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy zespół kreatywny w Mullenlowe Warsaw

  PR 18.08.2022, przeczytano 591 razy
ilustracjastrzałka

Karolina Pietrzyk - jako senior digital art director i Marcin Nowosielski - jako senior copywriter, dołączyli do zespołu kreacji agencji MullenLowe Warsaw. Choć wcześniej pracowali osobno, tworząc team wnoszą bogate doświadczenie pracy dla uznanych marek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-zespol-kreatywny-w-mullenlowe-warsaw,396931,artykul.html

W związku z udaną pierwszą połową roku i większym zakresem prac - MullenLowe Warsaw pozyskała ostatnio nowe projekty m.in. Jameson (Wyborowa Pernod Ricard), Maybelline New York (L’Oreal Polska), agencja inwestuje w talenty. Zatrudniając nowych kreatywnych stawia na ich wszechstronne doświadczenie pracy dla różnych marek, potwierdzone również w lokalnych i międzynarodowych konkursach.

Karolina Pietrzyk w reklamie pracuje od 12 lat - dotąd m.in. w agencjach Saatchi & Saatchi IS, Havas Worldwide, Change Integrated. Za kampanię dla Bee Saving Paper zdobyła srebra i brązy w konkursach Golden Drum, KTR, Innovation oraz shortlistę w Cannes Lions. Pracowała także dla m.in. dla Visa, Axa, Brown-Forman (Jack Daniels, Finlandia), Banku Millenium, Jacobs, Carrefour czy przy globalnych projektach Coty (Bourjois, Maxfactor) oraz Procter&Gamble. Jej plakaty doceniono na wielu międzynarodowych wystawach, m.in. International Poster Biennale in Mexico, Golden Drum OFF, Mail & Design Wirtualne Biennale Praga, Polish Graphic Design Awards. Ponadto, jako head of creative w Sygnis New Technologies, poznawała możliwości druku 3D oraz wprowadzała ofertę automatyzacji fotografii e-commerce. Obroniła także doktorat na wydziale grafiki na warszawskiej ASP.

- Cieszymy się, że Karolina i Marcin zdecydowali się połączyć siły i pracować z nami - mówi Marcin Nowak, dyrektor kreatywny MullenLowe Warsaw. - Od pierwszego dnia w agencji wykazują ambicję robienia rzeczy ważnych, twórczych i efektywnych. Jesteśmy pewni, że ich zaangażowanie i wszechstronność docenią także nasi klienci - podkreśla szef kreacji MullenLowe Warsaw, która zatrudnia obecnie 14 kreatywnych.

Natomiast Marcin Nowosielski pracuje w branży od 23 lat - wcześniej m.in. w agencjach Havas, Brain, Publicis. Jest autorem pomysłu platformy komunikacji „Bohater domu” dla Leroy Merlin - nagrodzonej EFFIE Long Term, hasła “Sprawdź, czy nie szukasz” dla Pracuj.pl oraz kampanii ING, Heyah, Totalizatora Sportowego, Hoop Coli czy Reckitt-Benckiser.

Źródło: Optus Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

JBB Bałdyga tworzy kreatywną komunikację wykorzystując sztuczną inteligencję
Jak powinna wyglądać idealna kanapka? Jak transport przyszłości? A jak firmowa maskotka? Na te i kilka innych pytań odpowiedzi szuka marka JBB Bałdyga wykorzystując do tego sztuczną inteligencję. Efekty są naprawdę ciekawe i wywołują spore zaangażowanie fanów marki w mediach społecznościowych.
Policja i Yanosik apelują na telebimach przy drogach i skrzyżowaniach
Co czwarty wypadek drogowy jest spowodowany używaniem telefonu podczas jazdy. Oderwanie wzroku od drogi, nawet na sekundę może spowodować, że kierowca nie zareaguje na czas. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Właśnie dlatego ruszyła ogólnopolska akcja „Łapki” na kierownicę!
Value Media i Labcon z kampanią wielkanocną dla marki Trefl
Trwa kampania wielkanocna marki Trefl, wiodącego producenta gier planszowych oraz puzzli w Polsce. Po raz kolejny działania z zakresu planowania i zakupu mediów koordynuje Value Media (Group One), które współpracuje z Grupą Trefl od jesieni 2022 roku. W ramach modelu house of communication kampanię wspierają spółki Group One. Agencja Labcon (Group One) jest...
Zmiany w Channel Factory Polska
W marcu doszło do zmiany na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla. Do zadań Teodorczyka należeć będzie dbanie o całokształt działań firmy, w tym relacje biznesowe z klientami oraz podmiotami współpracującymi z firmą. Do agencji dołączył również Marcin Boroszko, który będzie...
Streetcom wspiera rebranding past Wawrzyńca kampanią influencer marketingową
Trwa kampania influencerska dla past Wawrzyniec realizowana przez Streetcom. Biorą w niej udział zarówno makro i mikro influencerzy. Stanowi ona jeden z pierwszych etapów działań związanych z rebrandingiem i zmianą pozycjonowania popularnych past warzywnych Wawrzyńca. Celem prowadzonej kampanii jest wsparcie promocyjne dla zmienionego pozycjonowania, a także zwiększenie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764