logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

O rynku i nowościach na Poligrafii 2011

  PR 22.03.2011, przeczytano 3875 razy
ilustracjastrzałka

W ramach kolejnej odsłony targów Poligrafia odbędzie się konferencja poświęcona nowym technologiom i rozwiązaniom, które zaprezentują firmy Heidelberg Polska i Grafikus. Podczas spotkania przedstawiony zostanie pierwszy kompleksowy raport dotyczący rynku branży poligraficznej. Wydarzenie to odbędzie się w środę, 13 kwietnia, na terenie MTP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/o-rynku-i-nowosciach-na-poligrafii-2011,12191,artykul.html

Organizatorem konferencji „Poligrafia - o rynku i nowościach” są firmy Heidelberg Polska, Grafikus, KPMG, PBKG oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Adresowana jest ona do szerokiego grona osób odpowiedzialnych za procesy produkcyjne i rozwiązania technologiczne w zakładach poligraficznych, ale także właścicieli i osób zarządzających drukarniami.

W pierwszej części spotkania zaplanowane są dwa bloki tematyczne przygotowane przez Heidelberg Polska i Grafikus poświęcone wybranym innowacyjnym rozwiązaniom mającym znaczenie w procesie drukowania, uszlachetniania, operacjach introligatorskich oraz współpracy z klientami.

W drugiej części konferencji przewidziana jest prezentacja pierwszego raportu nt. polskiego rynku poligraficznego przygotowanego przez KPMG przy współpracy Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga.

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają na jej zakończenie egzemplarz raportu KPMG „Rynek poligraficzny w Polsce”, a także zaproszenie na wieczorną galę wystawców targów Poligrafia 2011 połączoną z bankietem oraz koncertem zorganizowanym z okazji 25-lecia firmy Grafikus.

Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia w sali konferencyjnej World Trade Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Udział w konferencji jest bezpłatny dla zwiedzających targi Poligrafia. Rejestracja możliwa poprzez stronę www.mtp24.pl.

Źródło: MTP

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W czasie pandemii Covid-19 co piąta firma poligraficzna podniosła nakłady na odnowienia parku maszyn i urządzeń, a co szósta zwiększyła poziom automatyzacji produkcji. Nieco więcej przedsiębiorstw planuje inwestować w te obszary również w najbliższych miesiącach. W porównaniu do pomiaru przeprowadzonego przed wybuchem pandemii, firmy z tej branży inwestują...
Politechnika Łódzka i DS Smith zawarły umowę o współpracy naukowej i badawczo-rozwojowej
Politechnika Łódzka i DS Smith Polska sp. z o.o. zawarły w czwartek 17 czerwca 2021 roku umowę o współpracy naukowej i badawczo-rozwojowej. Dokument podpisali: Rektor prof. Krzysztof Jóźwik i Prezes Zarządu firmy Krzysztof Sadowski.
„Jedna maszyna, wiele możliwości” – Digital Pro „gwiazdą” webinarium Mark Andy
Niesłabnące zainteresowanie hybrydowymi maszynami tonerowymi Digital Pro skłoniło firmę Mark Andy do poświęcenia temu rozwiązaniu kolejnego wirtualnego spotkania dla swoich klientów. Wydarzenie miało miejsce 16 czerwca br. i zorganizowane zostało tym razem przez północnoamerykański oddział firmy. Webinarium poprowadzili wspólnie Alexander Mercon – Digital Sales Manager Mark...
Janmar Centrum inwestuje w drugą fabrykę opakowań z tektury falistej
Janmar Centrum, producent opakowań z tektury falistej, mający swoją siedzibę w Trzcinicy, w południowo zachodniej Polsce wybuduje drugą fabrykę. Nowa inwestycja powstanie w Strykowie (centralna polska), na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.
Drukarnia Big-Print inwestuje w nowy ploter Sinajet od Grafmasz
Drukarnia BIG-PRINT z siedzibą w Biłgoraju w woj. lubelskim zajmująca się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną i wewnętrzną oraz drukiem cyfrowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jak również chcąc podnieść poziom świadczonych usług drukarnia zdecydowała się na zakup plotera tnąco-bigującego Sinajet 0906MT od polskiego dystrybutora, firmy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764