logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

O rynku i nowościach na Poligrafii 2011

  PR 22.03.2011, przeczytano 3788 razy
ilustracjastrzałka

W ramach kolejnej odsłony targów Poligrafia odbędzie się konferencja poświęcona nowym technologiom i rozwiązaniom, które zaprezentują firmy Heidelberg Polska i Grafikus. Podczas spotkania przedstawiony zostanie pierwszy kompleksowy raport dotyczący rynku branży poligraficznej. Wydarzenie to odbędzie się w środę, 13 kwietnia, na terenie MTP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/o-rynku-i-nowosciach-na-poligrafii-2011,12191,artykul.html

Organizatorem konferencji „Poligrafia - o rynku i nowościach” są firmy Heidelberg Polska, Grafikus, KPMG, PBKG oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Adresowana jest ona do szerokiego grona osób odpowiedzialnych za procesy produkcyjne i rozwiązania technologiczne w zakładach poligraficznych, ale także właścicieli i osób zarządzających drukarniami.

W pierwszej części spotkania zaplanowane są dwa bloki tematyczne przygotowane przez Heidelberg Polska i Grafikus poświęcone wybranym innowacyjnym rozwiązaniom mającym znaczenie w procesie drukowania, uszlachetniania, operacjach introligatorskich oraz współpracy z klientami.

W drugiej części konferencji przewidziana jest prezentacja pierwszego raportu nt. polskiego rynku poligraficznego przygotowanego przez KPMG przy współpracy Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga.

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają na jej zakończenie egzemplarz raportu KPMG „Rynek poligraficzny w Polsce”, a także zaproszenie na wieczorną galę wystawców targów Poligrafia 2011 połączoną z bankietem oraz koncertem zorganizowanym z okazji 25-lecia firmy Grafikus.

Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia w sali konferencyjnej World Trade Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Udział w konferencji jest bezpłatny dla zwiedzających targi Poligrafia. Rejestracja możliwa poprzez stronę www.mtp24.pl.

Źródło: MTP

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pionierski rozwój - druk cyfrowy na elastycznych i rozciągliwych foliach
Koenig & Bauer rozpoczyna współpracę na rzecz dalszego rozwoju RotaJET
Pandemia Covid 19, która w ostatnich tygodniach ponownie zaostrzyła swój przebieg w większości krajów, podobnie jak w wielu innych sektorach odcisnęła wyraźne piętno także na wynikach biznesowych Grupy Koenig & Bauer. W trzecim kwartale poziom zamówień spadł o 13,8% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego do poziomu 232,6 mln EUR, z kolei...
Automatyczna linia do oprawy w spiralę zamykaną PBW 580S w firmie Ornavi
Firma Ornavi z siedzibą w Kielcach w województwie świętokrzyskim swoją działalność rozpoczęła w 1994 i od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku poligraficznym świadcząc usługi dla drukarni i agencji reklamowych.
Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub
Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.
Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz
Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764