logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

O sile marki w najnowszym OOH magazine – premiera na PSP 2019

  PR 16.01.2019, przeczytano 157 razy
ilustracjastrzałka

Pytanie jak zdobyć udziały w rynku i sprawić by konkretna marka była więcej warta, nurtuje marketerów nie od dziś. Nowy numer OOH magazine będzie miał swoją premierę podczas Promo Show Professional 2019.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/o-sile-marki-w-najnowszym-ooh-magazine-%E2%80%93-premiera-na-psp-2019,380826,artykul.html

Choć świat zmienił się diametralnie, to sam mechanizm kreowania brandów jest taki sam jak przed wiekami. Jeff Bezos, założyciel Amazona powiedział kiedyś coś takiego: „Twoja marka jest tym, co ludzie mówią o Tobie, kiedy nie ma cię w pokoju”. Kiedy to czytamy, po plecach przebiega dreszcz, jaki ten cytat jest prawdziwy i bliski temu, czego sami doświadczamy! Marka jest też tym, o czym myśli klient w chwili zetknięcia się z nią. Z marką, często kojarzone jest słowo reputacja. To ona sprawia, że szanujące się brandy, podobnie zresztą jak ludzie, doskonale wiedzą z kim i gdzie warto się pokazać, a gdzie nie będzie to wskazane, by nie narazić jej na szwank. Bo przecież, na dobrą reputację trzeba sobie zasłużyć. Wiemy jednak, że rokrocznie wymagania wobec marek rosną, co potwierdza badanie Meaningful Brands zrealizowane przez Havas Media Group.

Często też słyszymy, że silna marka jest kluczem do sukcesu, ale oczywiście nie za wszelką cenę, nie można się w tym zatracić. Nie próbujmy wszystkich zadowolić. Marki starające się „dogodzić każdemu” są nudne i nijakie. Nie należy kopiować innych marek. Silne marki poszukują własnej drogi, zamiast być czyjąś imitacją. Należy dbać o najwyższą jakość, to właśnie ona zatrzyma klienta. Nie chodzi tylko o pieniądze, ale o pasję – przecież wszystkie największe marki powstały właśnie z niej. Nie należy zmieniać się pod naciskiem klienta, warto trzymać się wyznaczonego kursu.

Pomiar siły marek przeprowadza się w wielu aspektach, jednym z nich jest np. pozycja danej marki na rynku pracy. Jak podaje organizacja studencka AIESEC w badaniu „Pracodawca roku”, studenci na pierwszych pozycjach podają Jerónimo Martins (Biedronka) i Lidl. Zaufanie klienta i pracownika to podstawa do osiągnięcia zamierzonych celów. Doceniony i zadowolony pracownik jest również jedną z najlepszych wizytówek marki.

Na łamach tego numeru wypowiadają się przedstawiciele dwóch bardzo znanych organizacji badających reputację marek: Premium Brand i Superbrands. W tym numerze sprawdzamy, jaki był najważniejszy trend w świecie marek minionego roku, jak gadżety wpływają na wizerunek marki? Odpowiadamy też na pytanie - czy istnieje przepis na kultowość w świecie marek?

Głębszej uwadze polecamy wywiady z szefami marketingu i brand managerami: Bosch, E. Wedel, Ballantine’s, Kärcher, Tikkurila, EMPIK czy marek Ćmielów i Chodzież. Pamiętajmy, że każda marka może stać się silną, ważne jednak jest to, jacy ludzie ją tworzą, bo my także jesteśmy marką – marką własną.

  • Wersja online dostępna TUTAJ[PDF]

Magazyn będzie dystrybuowany 12 i 13 lutego podczas targów Promo Show Professional w Hotelu Novotel Centrum Warszawa podczas spotkania TOP DOSTAWCÓW z przedstawicielami TOP AGENCJI REKLAMOWYCH (polskich i zagranicznych).

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
Nowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon Network
Do oferty WP Pilot, platformy umożliwiającej oglądanie telewizji online, dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764