logo
Portal polskiej reklamy wizualnej

O nas

Pierwszy polski serwis dla twórców reklamy

Portal polskiej reklamy wizualnej Signs.pl to centrum informacyjne oraz bank zasobów dla branży reklamowej, kreatywnej i poligraficznej. Publikuje artykuły warsztatowe, porady, prowadzi własny serwis informacyjny, forum i giełdę ofert.

W Signs.pl znaleźć można informacje adresowane do dla twórców reklam, właścicieli firm reklamowych, grafików, projektantów, dostawców, firm i specjalistów współpracujących z branżą. Tematyka publikacji obejmuje zagadnienia związane z reklamą i promocją, poligrafią i dtp, designem, marketingiem i rynkiem mediów. Obszerne archiwum ponad 37 tys. wiadomości i artykułów uzupełnione o 145 tys. wiadomości na naszym forum branżowym tworzą powiększającą się stale bazę wiedzy o unikatowym charakterze.

Signs.pl, którego historia sięga 1997 roku, jest pierwszym polskim serwisem poświęconym reklamie wizualnej.

Misja
Naszym celem jest wspieranie rozwolu polskiego rynku reklamy wizualnej, poprzez tworzenie narzędzi pozwalających na doskonalenie umiejętności zawodowych, wymianę doświadczeń, a także promocję przedsięwzięć i firm działających w naszej branży. Szczególny nacisk kładziemy na tematy związane z praktyczną, warsztatową stroną produkcji reklamowej.

Chcemy dostarczać informacje aktualne, rzetelne i obiektywne. Współpracując z przedsiębiorstwami i instytucjami działającymi na rzecz naszej branży, dbamy jednocześnie o jednoznaczne rozdzielenie treści komercyjnych i marketingowych od materiałów redakcyjnych. Pragniemy, aby cechą wyróżniającą Signs.pl był jak najaktywniejszy udział użytkowników w tworzeniu zasobów serwisu.

Użytkownicy
Klub Signs.pl zrzesza ponad 105 tys. zarejestrowanych użytkowników, ułatwiając wzajemne kontakty, prezentację własnego dorobku i udział w tworzeniu serwisu. | Członkowie Klubu Signs.pl

Historia
Pierwsza, skromna jak na dzisiejsze standardy wersja serwisu wystartowała w 1997 roku pod nazwą SignOnline, przekształcając się w 4 lata później w znacznie bardziej rozbudowany serwis SIGN NET.

Punktem przełomowym okazało się wprowadzenie w 2001 roku nowego, wydajniejszego systemu zarządzania treścią. Udogodnienie to umożliwiło bardzo intensywny rozwój naszych zasobów i spowodowało lawinowy wzrost zainteresowania serwisem, który od kwietnia 2001 r. działa pod obecną nazwą, w domenie signs.pl. Od tego czasu nasze strony obejrzano ponad 410 mln. razy*. Od roku 2006 właścicielem serwisu jest krakowska firma ICOS, specjalizująca się w usługach z dziedziny projektowania graficznego i konserwacji dzieł sztuki.

Więcej informacji
Zapraszamy do działu Pomoc, w którym znajdziecie informacje o zasadach uczestnictwa, współpracy i korzystania z serwisu, ochronie prywatności oraz możliwościach reklamy i zaprezentowania się naszym użytkownikom. | Pomoc


* Aktualna liczba odsłon od dnia 6 kwietnia 2001 r.
REKLAMA
 
sobota 21.07.2018, 128 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone