logo
O NAS
Polska reklama i poligrafiaO NAS

O nas

Pierwszy polski serwis dla twórców reklamy

Signs.pl - Portal polskiej reklamy i poligrafii to centrum informacyjne oraz bank zasobów dla branży reklamowej, kreatywnej i poligraficznej. Publikuje artykuły warsztatowe, porady, prowadzi własny serwis informacyjny, forum i giełdę ofert.

W Signs.pl znaleźć można informacje adresowane do dla twórców reklam, właścicieli firm reklamowych, grafików, projektantów, dostawców, firm i specjalistów współpracujących z branżą. Tematyka publikacji obejmuje zagadnienia związane z reklamą i promocją, poligrafią i dtp, designem, marketingiem i rynkiem mediów. Obszerne archiwum ponad 61 tys. wiadomości i artykułów uzupełnione o 173 tys. wiadomości na naszym forum branżowym tworzą powiększającą się stale bazę wiedzy o unikatowym charakterze.

Signs.pl, którego historia sięga 1997 roku, jest pierwszym polskim serwisem poświęconym reklamie wizualnej. Wydawcą Signs.pl jest krakowska firma ICOS specjalizująca się w grafice reklamowej i użytkowej oraz konserwacji zabytków i dzieł sztuki.
Misja
Naszym celem jest wspieranie rozwolu polskiego rynku reklamy wizualnej, poprzez tworzenie narzędzi pozwalających na doskonalenie umiejętności zawodowych, wymianę doświadczeń, a także promocję przedsięwzięć i firm działających w naszej branży. Szczególny nacisk kładziemy na tematy związane z praktyczną, warsztatową stroną produkcji reklamowej.

Chcemy dostarczać informacje aktualne, rzetelne i obiektywne. Współpracując z przedsiębiorstwami i instytucjami działającymi na rzecz naszej branży, dbamy jednocześnie o jednoznaczne rozdzielenie treści komercyjnych i marketingowych od materiałów redakcyjnych. Pragniemy, aby cechą wyróżniającą Signs.pl był jak najaktywniejszy udział użytkowników w tworzeniu zasobów serwisu.
Użytkownicy
Klub Signs.pl zrzesza ponad 118 tys. zarejestrowanych użytkowników, ułatwiając wzajemne kontakty, prezentację własnego dorobku i udział w tworzeniu serwisu.Członkowie Klubu Signs.pl
Historia
Pierwsza, skromna jak na dzisiejsze standardy wersja serwisu wystartowała w 1997 roku pod nazwą SignOnline, przekształcając się w 4 lata później w znacznie bardziej rozbudowany serwis SIGN NET.

Punktem przełomowym okazało się wprowadzenie w 2001 roku nowego, wydajniejszego systemu zarządzania treścią. Udogodnienie to umożliwiło bardzo intensywny rozwój naszych zasobów i spowodowało lawinowy wzrost zainteresowania serwisem, który od kwietnia 2001 r. działa pod obecną nazwą, w domenie signs.pl. Od tego czasu nasze strony obejrzano ponad 705 mln. razy*. Od roku 2006 właścicielem serwisu jest krakowska firma ICOS, specjalizująca się w usługach z dziedziny projektowania graficznego i konserwacji dzieł sztuki.
Więcej informacji
Zapraszamy do działu Pomoc, w którym znajdziecie informacje o zasadach uczestnictwa, współpracy i korzystania z serwisu, ochronie prywatności oraz możliwościach reklamy i zaprezentowania się naszym użytkownikom.Pomoc


* Aktualna liczba odsłon od dnia 6 kwietnia 2001 r.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764