Portal polskiej reklamy wizualnej

O nas

Pierwszy polski serwis dla twórców reklamy
Portal polskiej reklamy wizualnej Signs.pl to centrum informacyjne oraz bank zasobów dla twórców reklam. Publikuje artykuły warsztatowe, porady, prowadzi własny serwis informacyjny.

W Signs.pl znaleźć można informacje adresowane do grafików, projektantów, specjalistów odpowiedzialnych za produkcję reklamową, właścicieli firm reklamowych. Oprócz artykułów związanych tematycznie z reklamą i grafiką, w serwisie publikujemy też materiały z dziedziny poligrafii, dtp oraz doniesienia ze świata marketingu i mediów. Obszerne archiwum ponad 30 tys. wiadomości i artykułów uzupełnione o 131 tys. wiadomości na naszym forum branżowym tworzą powiększającą się stale bazę wiedzy o unikatowym charakterze.

Signs.pl, którego historia sięga 1997 roku, jest pierwszym polskim serwisem poświęconym reklamie wizualnej. W Signs.pl działają dodatkowo serwisy tematyczne, m.in. ".de.signs" - serwis poświęcony problemom komunikacji i identyfikacji wizualnej oraz "GIMP w praktyce" - pierwszy polski, kompleksowy materiał źródłowy na temat tego oprogramowania.
Misja
Chcemy tworzyć najlepszy polski serwis adresowany do fachowców związanych z branżą reklamy wizualnej, dostarczając im narzędzi pozwalających na doskonalenie umiejętności zawodowych, wymianę doświadczeń oraz wspomagających działalność i promocję firm reklamowych. Szczególny nacisk kładziemy na tematy związane z praktyczną, warsztatową stroną produkcji reklamowej.

Naszym celem jest dostarczanie informacji aktualnych, rzetelnych i obiektywnych. Chcemy aktywnie współpracować z przedsiębiorstwami i instytucjami pracującymi na rzecz naszej branży, dbając jednocześnie o jednoznaczne rozdzielenie treści komercyjnych i marketingowych od materiałów redakcyjnych. Pragniemy, aby cechą wyróżniającą Signs.pl był jak najaktywniejszy udział użytkowników w tworzeniu zasobów serwisu.
Użytkownicy
Klub Signs.pl zrzesza ponad 96 tys. zarejestrowanych użytkowników, ułatwiając wzajemne kontakty, prezentację własnego dorobku i udział w tworzeniu serwisu. | Członkowie Klubu Signs.pl
Historia
Pierwsza, skromna jak na dzisiejsze standardy wersja serwisu wystartowała w 1997 roku pod nazwą SignOnline, przekształcając się w 4 lata później w znacznie bardziej rozbudowany serwis SIGN NET.

Punktem przełomowym okazało się wprowadzenie w 2001 roku nowego, wydajniejszego systemu zarządzania treścią. Udogodnienie to umożliwiło bardzo intensywny rozwój naszych zasobów i spowodowało lawinowy wzrost zainteresowania serwisem, który od kwietnia 2001 r. działa pod obecną nazwą, w domenie signs.pl. Od tego czasu nasze strony obejrzano ponad 352 mln. razy*. Od roku 2006 właścicielem serwisu jest krakowska firma ICOS, specjalizująca się w usługach z dziedziny projektowania graficznego i konserwacji dzieł sztuki.
Więcej informacji
Zapraszamy do działu Pomoc, w którym znajdziecie informacje o zasadach uczestnictwa, współpracy i korzystania z serwisu, ochronie prywatności oraz możliwościach reklamy i zaprezentowania się naszym użytkownikom. | Pomoc

* Aktualna liczba odsłon od dnia 6 kwietnia 2001 r.
R E K L A M A
 
czwartek 19.01.2017, 155 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone