logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Obiektyw Panasonic ET-D75LE90: 200-calowy obraz już z odległości 1,5 m

  PR 06.11.2014, przeczytano 1718 razy
ilustracjastrzałka

Panasonic wprowadza na rynek wymienny obiektyw o najkrótszej na świecie ogniskowej przeznaczony dla projektorów 3-Chip DLP. Model ET-D75LE90, za sprawą ultrakrótkiego współczynnika rzutu, umożliwia skrócenie odległości projekcji średnio o 60 proc. w porównaniu do tradycyjnych obiektywów krótkoogniskowych. Zapewnia przy tym oszczędność miejsca i szanse projekcji w przestrzeniach, w których nie było to dotychczas możliwe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/obiektyw-panasonic-et-d75le90%3A-200-calowy-obraz-juz-z-odleglosci-1%2C5-m,23140,artykul.html

Obiektyw ET-D75LE90, zamontowany w projektorze 3-Chip DLP, pozwala wyświetlić 200-calowy obraz z odległości zaledwie 1,5 metra od ekranu, podczas gdy tradycyjne obiektywy osiągają tak duży obraz dopiero z odległości 4 metrów. Model stanowi uzupełnienie dla istniejącego obiektywu Panasonic zaprojektowanego dla urządzeń 1-Chip DLP (ET-DLE030). Oba zapewniają elastyczną instalację i są w pełni kompatybilne ze starszymi modelami projektorów.

Jedną z firm wykorzystujących obiektywy Panasonic o superkrótkiej ogniskowej do tworzenia wielościennych projekcji typu ICUBE jest EON Reality, specjalizująca się w wizualizacjach 3D. Polegają one na tworzeniu wirtualnej przestrzeni całkowicie otaczającej odbiorcę obrazem i dźwiękiem. Tego rodzaju wizualizacje są wykorzystywane zarówno w profesjonalnych szkoleniach, jak i w branży rozrywkowej.

Dzięki ultrakrótkiemu współczynnikowi rzutu obiektyw pozwala na tworzenie nowej generacji wizualizacji typu ICUBE, zajmujących 40 proc. mniej miejsca, przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości, jasności i wielkości obrazu – komentuje Mats Johansson, CEO w EON Reality. – Mniejsza odległość projekcji eliminuje problem ograniczonej przestrzeni, pozwalając przy tym obniżyć koszty operacyjne. Dodatkowo technologia 3-chip DLP zapewnia wyższą jakość obrazów 3D w systemie EON ICUBE – dodaje Mats Johansson.

- Nasz nowy obiektyw o ultrakrótkiej ogniskowej umożliwia zagospodarowanie niewykorzystanej dotąd przestrzeni oraz redukuje koszty dzięki mniejszym wymaganiom sprzętowym. Równocześnie ET-D75LE90 gwarantuje wysokiej jakości projekcję obrazów, które przykują uwagę widzów - mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic.

Obiektyw ET-D75LE90 jest dostępny w sprzedaży u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic w sugerowanej cenie 84 000 złotych netto.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Andrzej Skibniewski na nowym stanowisku w Mediacom Warszawa
Andrzej Skibniewski objął stanowisko New Business & Marketing Directora w agencji MediaCom Warszawa, z którą zawodowo jest związany od 21 lat. W nowej roli Andrzej Skibniewski zajmie się pozyskiwaniem kluczowych klientów, rozwojem produktu oraz strategią i działaniami z obszarów Marketingu i PR. Będzie raportował bezpośrednio do Jakuba Kossuta, CEO w MediaCom Warszawa.
Do grona klientów greyotters dołączyła Squla, platforma edukacyjna online dla dzieci.
Mural marki Rituals w centrum Warszawy
Mural zrealizowany przez Braughman Group Media na warszawskim Powiślu przy ul. Tamka promuje wyjątkowe zestawy podarunkowe marki kosmetycznej Rituals. Jest to kampania non-standard, czyli połączenie muralu z techniką iluminacji laserowej.
Retail Challenge, czyli współczesne szanse i wyzwania
Zmiany na rynku, stale powstające trendy i nowe wyzwania, które pojawiają się przed sieciami handlowymi, wpływają na powstawanie wydarzeń tematycznych, które są dedykowane branżowym specjalistom. Stanowią doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz wskazówek, a także są okazją do wzięcia udziału w ciekawych dyskusjach.
Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi Eclipse Cross Phev
Bartłomiej Topa – znany aktor teatralny i filmowy, który jest ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce od 4 lat, odebrał kluczyki najnowszego modelu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Samochód, poza walorami użytkowymi idealnie wpisuje się w potrzeby chronienia klimatu, które promuje aktor, pomoże również w realizacji serii filmów edukacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764