GIEŁDA

Marki/ Warszawa: Obsługa Klienta

03.08.2018
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 848

Studio Reklamy Plameria, działające od ponad 8 lat na rynku w związku z dużą ilością klientów zatrudni osobę do obsługi klientów.

Oczekiwania:

• Znajomość branży reklamowej

• Podstawowa wiedza na temat reklamy zewnętrznej i poligrafii

• Umiejętność przygotowywania ofert

• Wysoka skuteczność

• Minimum 2 letnie doświadczenie w branży

• Dobra znajomość pakietu Office, Corel będzie atutem

• Doskonała organizacja pracy

• Praca przez cały czas pracy

• Prawo Jazdy kat. B będą atutem

• Rozpoznawanie potrzeb klienta i umiejętność zaproponowania rozwiązań z branży reklamy wizualnej

Zadania:

• Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

• Pozyskiwanie nowych klientów

• Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta

• Przygotowywanie raportów sprzedażowych

Oferujemy:

• Współpracę opartą na atrakcyjnym systemie mieszanym (podstawa + prowizja)

• Wysokie zarobki uzależnione od wyników

• Telefon służbowy

• Komputer służbowy

• Samochód służbowy dostępny

• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i masz ochotę dołączyć do grona naszych pracowników, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i krótką charakterystykę swojej osoby.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/obsluga-klienta%2C-marki--warszawa,72763,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
avatar użytkownika
Ofertę złożył: studioreklamy1979
Telefon: 728 215 603
Kontakt: Plameria

e-mail: agnieszka@plameria.pl

Konto studioreklamy1979 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Pozostałe ogłoszenia użytkownika studioreklamy1979:

Inne ogłoszenia dla lokalizacji "Marki/ Warszawa":

Marki/ Warszawa: Dam pracę (1)

Marki/ Warszawa: Szukam pracy (0)

Marki/ Warszawa: Sprzedam (0)

Marki/ Warszawa: Kupię (0)

Marki/ Warszawa: Dam zlecenie (0)

Marki/ Warszawa: Przyjmę zlecenie (0)

Marki/ Warszawa: Różności (0)

Marki/ Warszawa: Oferty Last minute (0)

Marki/ Warszawa: Zamówienia publiczne (0)

Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej