logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

OBTK obsługuje międzynarodowy talent show

  PR 25.11.2020, przeczytano 317 razy

On Board Think Kong (OBTK) nawiązała współpracę z VIRTUOSOS Holding Ltd. – producentem międzynarodowego talent show, który w Polsce będzie po raz pierwszy emitowany na antenie TVP Kultura i TVP HD.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/obtk-obsluguje-miedzynarodowy-talent-show,389318,artykul.html

Program VIRTUOSOS V4+ (polska nazwa Wirtuozi V4+) to międzynarodowy talent show, który do tej pory miał 5 edycji lokalnych, emitowanych na Węgrzech. Do 6 edycji konkursu zaproszone zostały 4 kraje z Grupy Wyszechradzkiej oraz Serbia, tym samym Wirtuozi V4+ będą emitowani przez 5 europejskich nadawców. W programie wezmą udział młodzi artyści, po 4 uczestników z każdego państwa. W jury zasiada m.in. Alicja Węgorzewska i Maestro Placido Domingo. Węgierski producent szacuje, że program dotrze do 70 mln widzów. Castingi do programu odbyły się latem.

Agencja OBTK odpowiada za komunikację Public Relations i Social Media (w tym działania reklamowe) oraz reprezentuje producenta w kontaktach z parterami w Polsce. Oferta agencji została wybrana w wyniku przetargu. Umowa podpisana jest do końca roku. Za koordynację projektu odpowiada Dorota Ciszek z zespołu PR.

Źródło: On Board Think Kong

www.obtk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe opakowania herbat marki Big-Active
Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty...
Communication Unlimited dla Suzuki Boxing Night
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują wspólnie galę boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night IV. Za komunikację wizualną oraz informowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.
Awans w PR Inspiration
W agencji PR Inspiration Agnieszka Kurczych awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Odpowiada za całościową obsługę w zakresie PR i social mediów wieloletnich klientów agencji z branży retail: Galerii Krakowskiej, Silesia City Center oraz centrum handlowego Forum Koszalin. Agnieszka Kurczych koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu specjalistów z zakresu...
Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój
Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.
Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW – organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764