logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

OBTK obsługuje międzynarodowy talent show

  PR 25.11.2020, przeczytano 608 razy

On Board Think Kong (OBTK) nawiązała współpracę z VIRTUOSOS Holding Ltd. – producentem międzynarodowego talent show, który w Polsce będzie po raz pierwszy emitowany na antenie TVP Kultura i TVP HD.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/obtk-obsluguje-miedzynarodowy-talent-show,389318,artykul.html

Program VIRTUOSOS V4+ (polska nazwa Wirtuozi V4+) to międzynarodowy talent show, który do tej pory miał 5 edycji lokalnych, emitowanych na Węgrzech. Do 6 edycji konkursu zaproszone zostały 4 kraje z Grupy Wyszechradzkiej oraz Serbia, tym samym Wirtuozi V4+ będą emitowani przez 5 europejskich nadawców. W programie wezmą udział młodzi artyści, po 4 uczestników z każdego państwa. W jury zasiada m.in. Alicja Węgorzewska i Maestro Placido Domingo. Węgierski producent szacuje, że program dotrze do 70 mln widzów. Castingi do programu odbyły się latem.

Agencja OBTK odpowiada za komunikację Public Relations i Social Media (w tym działania reklamowe) oraz reprezentuje producenta w kontaktach z parterami w Polsce. Oferta agencji została wybrana w wyniku przetargu. Umowa podpisana jest do końca roku. Za koordynację projektu odpowiada Dorota Ciszek z zespołu PR.

Źródło: On Board Think Kong

www.obtk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764