logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Od 2 listopada program TVP World dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej w Wiedniu i okolicach

  PR 11.11.2022, przeczytano 228 razy

TVP World będzie dostępny dla widzów w Austrii za pośrednictwem naziemnej platformy cyfrowej MUX C, obejmującej swoim zasięgiem Wiedeń i sąsiadujące tereny Dolnej Austrii oraz Burgenlandu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/od-2-listopada-program-tvp-world-dostepny-w-naziemnej-telewizji-cyfrowej-w-wiedniu-i-okolicach,397939,artykul.html

TVP World regularnie powiększa swój zasięg poza Polską. Austria jest kolejnym państwem gdzie ten całodobowy, informacyjny i w pełni anglojęzyczny kanał TVP jest bezpłatnie dostępny dla widzów cyfrowej telewizji naziemnej.

- Telewizja Polska stale umacnia swoją pozycję, również na rynkach zagranicznych. Bardzo mnie cieszy, że nasz anglojęzyczny program TVP World, który jest niezwykle ważny dla Telewizji Polskiej, jest już ogólnodostępny w naziemnej telewizji na Litwie, Estonii i w Wielkiej Brytanii. Dokładamy wszelkich starań, aby kanał był jak najszerzej dostępny dla widzów, czego potwierdzeniem jest umowa z austriackim nadawcą publicznym ORF. Naszym celem jest dotarcie do grup opiniotwórczych na świecie, które szukają informacji na temat naszego regionu. W ostatnich miesiącach oczy międzynarodowej opinii publicznej kierują się w stronę Europy Środkowej i wszystko wskazuje na to, że ten proces będzie trwał w kolejnych miesiącach. Chcemy, żeby słyszalny był nasz własny głos - powiedział Mateusz Matyszkowicz, Prezes Zarządu Telewizji Polskiej.

Dzięki TVP World telewidzowie w Austrii będą mogli poznać polską perspektywę na najważniejsze wydarzenia z Europy i ze świata. Oprócz wiadomości kanał oferuje także programy o tematyce społecznej, politycznej, ekonomicznej, historycznej i sportowej.

od 2 listopada TVP World można oglądać na 45 kanale austriackiej telewizji naziemnej.

Źródło: TVP S.A.

www.tvp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sławomir Kamiński szefem działu Foto
Od lutego 2023 r. zespołem Foto "Gazety Wyborczej" i jednocześnie Agencji Wyborcza.pl pokieruje Sławomir Kamiński. To uznany fotoreporter i laureat wielu prestiżowych konkursów fotografii prasowej, m.in. autor Zdjęcia Roku wybranego w konkursie Grand Press Photo 2019, związany z redakcją "Wyborczej" od 30 lat.
Tomasz Korniejew dyrektorem wydawniczym Gazeta.pl
Gazeta.pl ma ambicję, by wychodzić poza utarte schematy i dostarczać użytkownikom interesujące i angażujące treści. Od połowy ubiegłego roku w portalu i jego serwisach zachodzą zmiany organizacyjne, mające na celu usprawnienie pracy zespołu. Wraz z początkiem nowego roku, po dwóch latach pracy jako dyrektor Moto.pl, Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl na...
Dorota Żurkowska obejmuje rolę Group Senior Vice President Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce. Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za rozwój współpracy z partnerami dystrybucyjnymi, reklamowymi i licencyjnymi. Biuro Reklamy TVN Media będzie raportować bezpośrednio do niej. W związku ze zmianami struktury Piotr Tyborowicz odchodzi z funkcji Dyrektora Biura...
Social media już dawno przestały być tylko przestrzenią rozrywki i rekreacji. Wraz z upowszechnieniem się pracy hybrydowej i wirtualizacją codziennych zadań, coraz częściej social media stają się dla nas źródłem fachowej wiedzy nt. zdrowia. Medycy coraz częściej porzucają pisanie poradników dla pacjentów i wizyty w mediach tradycyjnych na rzecz wideo,...
W jakie zewnętrzne działania reklamowe warto zainwestować w 2023 roku?
W jaki sposób dobrać odpowiednie nośniki reklamowe w 2023 roku? Co będzie na topie i w co warto inwestować? Agencja reklamy zewnetrznej RECEVENT przygotowała zestawienie najpopularniejszych rozwiązań reklamowych, w które warto inwestować w 2023 roku. Sprawdziła także, jak będzie się rozwijał rynek OOH w nadchodzących latach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764