WIADOMOŚCI

Od tonera do atramentu: Canon prezentuje rozwiązania druku cyfrowego

Mateusz Zawiślak  PR 03.08.2017, przeczytano 634 razy
ilustracjastrzałka
Od tonera do atramentu: Canon prezentuje rozwiązania druku cyfrowego

Firma Canon rozpoczyna cykl spotkań „Od tonera do atramentu”, poświęconych najnowszym rozwiązaniom druku cyfrowego z oferty producenta. Konferencje adresowane są do przedstawicieli branży poligraficznej oraz firm, które chcą rozwijać swój biznes w oparciu o najnowsze technologie druku. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 10 sierpnia br. w Katowicach. Kolejne  planowane są we Wrocławiu (17.08) i Poznaniu (30.08).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/od-tonera-do-atramentu:-canon-prezentuje-rozwiazania-druku-cyfrowego,33314,artykul.html

Spotkania będą podzielone na dwie części: prezentacyjno-szkoleniową i konsultacyjną. W pierwszej części zostaną omówione wszechstronne możliwości najnowszych rozwiązań Canon do kolorowego i czarno-białego druku produkcyjnego. Wydarzenia będą miały charakter prezentacji, połączonych z konsultacjami ze specjalistami Canon. W tej części tematycznej zostaną szczegółowo przybliżone możliwości produkcyjne dwóch urządzeń: Canon varioPRINT 140 i Canon imagePRESS C850.

- Cykl spotkań pod hasłem Od tonera do atramentu przygotowaliśmy z myślą o naszych obecnych i potencjalnych klientach, którzy chcieliby rozwinąć swój biznes o najnowsze rozwiązania druku cyfrowego lub poszukują inspiracji do rozszerzenia obecnego portfolio produktów – mówi Michał Młynarczyk, IPS Product & Applications Business Developer, Marketing & Sales Excellence,  Canon Polska.

- Podczas trzech spotkań w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu chcemy pokazać zarówno ogromną różnorodność rozwiązań produkcyjnych i mediów Canon, jak i dać możliwość zobaczenia wybranych maszyn w ich naturalnym środowisku pracy. Te wydarzenia to także świetna okazja do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy opowiedzą więcej o maszynach, ich możliwościach produkcyjnych i zasadach eksploatacji. Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu – dodaje Michał Młynarczyk.

Seria Canon varioPrint 140 to monochromatyczny średnionakładowy system produkcyjny, który cechuje długi czas nieprzerwanej pracy i spójna jakość matowych wydruków. Urządzenie drukuje z prędkością nawet 143 obrazów na minutę w trybie jednostronnym lub dwustronnym, co jest najlepszym wynikiem w segmencie produkcyjnych urządzeń nisko- i średnionakładowych.

Seria Canon imagePRESS C850 to system druku cyfrowego zaprojektowany z myślą o potrzebach drukarni komercyjnych oraz wewnętrznych działów reprograficznych. Urządzenie oferuje druk z prędkością 85/75/65 obrazów na minutę na mediach o gramaturze od 52 do 300g/m2.

Część prezentacyjna poświęcona będzie szerokiej ofercie najnowszych rozwiązań Canon dla biznesu. Omówione zostaną możliwości produkcyjne wybranych urządzeń, zarówno w zakresie druku fotografii artystycznej czy materiałów wykończeniowych, jak i produkcji profesjonalnych fotoksiążek i fotoalbumów. W tej części zaprezentowane także zostaną aplikacje druku (w tym druk 3D) oraz media do druku w różnych technologiach.

Wśród rozwiązań omawianych podczas spotkań będą m.in.:

  • Canon imagePRESS C850/750/650 – najnowsze kolorowe urządzenia arkuszowe do druku produkcyjnego
  • varioPRINT140/130/115 – najnowsza linia czarno-białych urządzeń produkcyjnych
  • Canon UVgel – rewolucyjna technologia szybkiego druku wielkoformatowego
  • Canon imagePROGRAF PRO-6000 – najnowszy 12-kolorowy ploter do druku fotografii
  • Canon varioPRINTi300 – połączenie wysokiej wydajności druku atramentowego z wszechstronnością druku arkuszowego i elastycznością obsługi nośników
  • Canon DreamLabo 5000 – profesjonalne urządzenia produkcyjne do druku fotografii
  • Urządzenia i aplikacje druku 3D
  • Różnorodne media


Najbliższe wydarzenie odbędzie się 10 sierpnia w Katowicach przy al. Korfantego 79A (godz. 10.00-16.00). Rejestracja odbywa się drogą e-mailową. Wiadomość z dopiskiem danej lokalizacji spotkania (Katowice, Wrocław lub Poznań) należy przesłać na adres roadshow@canon.pl.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
sobota 17.02.2018, 130 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone