logo
WIADOMOŚCI

Od tonera do atramentu: Canon prezentuje rozwiązania druku cyfrowego

Mateusz Zawiślak  PR 03.08.2017, przeczytano 712 razy
ilustracjastrzałka

Firma Canon rozpoczyna cykl spotkań „Od tonera do atramentu”, poświęconych najnowszym rozwiązaniom druku cyfrowego z oferty producenta. Konferencje adresowane są do przedstawicieli branży poligraficznej oraz firm, które chcą rozwijać swój biznes w oparciu o najnowsze technologie druku. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 10 sierpnia br. w Katowicach. Kolejne  planowane są we Wrocławiu (17.08) i Poznaniu (30.08).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/od-tonera-do-atramentu:-canon-prezentuje-rozwiazania-druku-cyfrowego,33314,artykul.html

Spotkania będą podzielone na dwie części: prezentacyjno-szkoleniową i konsultacyjną. W pierwszej części zostaną omówione wszechstronne możliwości najnowszych rozwiązań Canon do kolorowego i czarno-białego druku produkcyjnego. Wydarzenia będą miały charakter prezentacji, połączonych z konsultacjami ze specjalistami Canon. W tej części tematycznej zostaną szczegółowo przybliżone możliwości produkcyjne dwóch urządzeń: Canon varioPRINT 140 i Canon imagePRESS C850.

- Cykl spotkań pod hasłem Od tonera do atramentu przygotowaliśmy z myślą o naszych obecnych i potencjalnych klientach, którzy chcieliby rozwinąć swój biznes o najnowsze rozwiązania druku cyfrowego lub poszukują inspiracji do rozszerzenia obecnego portfolio produktów – mówi Michał Młynarczyk, IPS Product & Applications Business Developer, Marketing & Sales Excellence,  Canon Polska.

- Podczas trzech spotkań w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu chcemy pokazać zarówno ogromną różnorodność rozwiązań produkcyjnych i mediów Canon, jak i dać możliwość zobaczenia wybranych maszyn w ich naturalnym środowisku pracy. Te wydarzenia to także świetna okazja do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy opowiedzą więcej o maszynach, ich możliwościach produkcyjnych i zasadach eksploatacji. Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu – dodaje Michał Młynarczyk.

Seria Canon varioPrint 140 to monochromatyczny średnionakładowy system produkcyjny, który cechuje długi czas nieprzerwanej pracy i spójna jakość matowych wydruków. Urządzenie drukuje z prędkością nawet 143 obrazów na minutę w trybie jednostronnym lub dwustronnym, co jest najlepszym wynikiem w segmencie produkcyjnych urządzeń nisko- i średnionakładowych.

Seria Canon imagePRESS C850 to system druku cyfrowego zaprojektowany z myślą o potrzebach drukarni komercyjnych oraz wewnętrznych działów reprograficznych. Urządzenie oferuje druk z prędkością 85/75/65 obrazów na minutę na mediach o gramaturze od 52 do 300g/m2.

Część prezentacyjna poświęcona będzie szerokiej ofercie najnowszych rozwiązań Canon dla biznesu. Omówione zostaną możliwości produkcyjne wybranych urządzeń, zarówno w zakresie druku fotografii artystycznej czy materiałów wykończeniowych, jak i produkcji profesjonalnych fotoksiążek i fotoalbumów. W tej części zaprezentowane także zostaną aplikacje druku (w tym druk 3D) oraz media do druku w różnych technologiach.

Wśród rozwiązań omawianych podczas spotkań będą m.in.:

  • Canon imagePRESS C850/750/650 – najnowsze kolorowe urządzenia arkuszowe do druku produkcyjnego
  • varioPRINT140/130/115 – najnowsza linia czarno-białych urządzeń produkcyjnych
  • Canon UVgel – rewolucyjna technologia szybkiego druku wielkoformatowego
  • Canon imagePROGRAF PRO-6000 – najnowszy 12-kolorowy ploter do druku fotografii
  • Canon varioPRINTi300 – połączenie wysokiej wydajności druku atramentowego z wszechstronnością druku arkuszowego i elastycznością obsługi nośników
  • Canon DreamLabo 5000 – profesjonalne urządzenia produkcyjne do druku fotografii
  • Urządzenia i aplikacje druku 3D
  • Różnorodne media


Najbliższe wydarzenie odbędzie się 10 sierpnia w Katowicach przy al. Korfantego 79A (godz. 10.00-16.00). Rejestracja odbywa się drogą e-mailową. Wiadomość z dopiskiem danej lokalizacji spotkania (Katowice, Wrocław lub Poznań) należy przesłać na adres roadshow@canon.pl.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Stora Enso wprowadza biokompozyty Durasense
Stora Enso poinformowała o wprowadzeniu na rynek bazujących na drewnie biokompozytów pod nazwą DuraSense. Zdaniem firmy są one kolejnym znaczącym krokiem urzeczywistniającym filozofię zastępowania materiałów opartych na surowcach kopalnych rozwiązaniami odnawialnymi. DuraSense to propozycja dla przedsiębiorstw poszukujących zaawansowanych, proekologicznych biokompozytów,...
Firma OKI Europe na targach FESPA 2018 zaprezentowała możliwości swoich drukarek graficznych Pro Series, które dzięki swoim zaawansowanym funkcjonalnościom umożliwiają firmom z sektora drukarskiego osiągnięcie nowych wyżyn kreatywności poprzez produkcję wydruków w żywych, przyciągających wzrok kolorach, wychodzących poza CMYK.
Dobra sytuacja branży poligraficznej w Polsce
Blisko 40 proc. Polaków czyta przynajmniej jedną książkę w ciągu roku. Choć poziom czytelnictwa znajduje się na niskim poziomie, to coraz częściej kupujemy książki. Rośnie też liczba publikowanych tytułów, od roku 1991 – ponad trzykrotnie.  Dla przemysłu poligraficznego oznacza to dobrą koniunkturę, zwłaszcza na rynku książek z twardą oprawą,...
Mark Andy i Esko – kiedy dostawca staje się doradcą
12 czerwca br. w siedzibie Mark Andy Europe w Warszawie odbyło się spotkanie zorganizowane przez tę firmę oraz jej partnera – firmę Esko. Wydarzenie, w którym wzięło udział około 50 osób, było skierowane do przedstawicieli drukarń, głównie z krajów Europy Wschodniej. Złożyły się na nie prezentacje maszyn drukujących Mark Andy i rozwiązań z zakresu przygotowalni Esko....
Badanie: Dla klientów drukarni jakość ważniejsza niż cena
Według drukarni, firmom, które składają zlecenia, zależy przede wszystkim na niskiej cenie i dotrzymaniu terminu – wynika z najnowszego raportu opublikowanego przez Konica Minolta. Okazuje się, że klienci widzą tę kwestię nieco inaczej i na pierwszym miejscu (89% odpowiedzi) stawiają jakość usług, a następnie terminowość (88%) oraz czas realizacji zamówienia...
 
środa 20.06.2018, 150 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone