logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Odwiedź Colop Polska na targach Remadays 2020

  PR 08.01.2020, przeczytano 253 razy

RemaDays to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu. W 2020 roku odbędą się w dniach 12 – 14 luty w Ptak Warsaw Expo. COLOP Polska po raz kolejny weźmie w nich udział, prezentując sporo nowości zarówno w świecie technologii laserowej jak i w świecie artykułów stemplarskich i znakujących.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/odwiedz-colop-polska-na-targach-remadays-2020,385258,artykul.html

Nowością która po raz pierwszy pojawi się na targach Rema Days będzie mobilna drukarka COLOP E-Mark, urządzenie które pozwala na aż 5000 wydruków przy użyciu 1 kartridża. Urządzenie łączące się ze smartfonem poprzez sieć Wi-Fi pozwala na stworzenie własnego wzoru, który może zostać nadrukowany na każdej powierzchni chłonącej – od papieru przez karton na sklejce i materiałowych wstążkach kończąc. Oprócz nowości na targach pojawią się flagowe produkty, w tym pieczątki z serii Printer IQ, Printer Compact a także całą gamę pieczątek kieszonkowych, pieczątek flashowych, pieczątek szkieletowych oraz wiele innych specjalistycznych pieczątek w tym te do ochrony danych osobowych.

Podczas targów Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska również przedstawi swoją ofertę. Zaprezentujemy m.in. ploter laserowy Universal Laser Systems, wielkoformatowy ploter laserowy do cięcia oraz znakowarkę laserową. Oprócz urządzeń laserowych będzie także okazja do zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich. Znajdziecie nas w hali F na stoisku E2.

Targi RemaDays to także wiele konkursów. Wzorem ubiegłych lat zgłosiliśmy się do plebiscytu „Korony Reklamy 2020” a także do konkursów „Gift of the year 2020” oraz „Medal prize for innovations”.

Źródło: COLOP Polska

www.colop.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czeka nas kryzys stulecia, jakiego nie widzieliśmy od czasów II WŚ. Analitycy Banku Światowego straszą nas swoimi prognozami. Cóż, koronawirus zbiera swoje żniwo, a gospodarka, podobnie jak ludzie dotknięci chorobą, boryka się z powirusowymi powikłaniami. Jednak nie dotyczy to wszystkich… W czasie gdy inni cierpią katusze, serwis Amazon notuje rekordowe obroty i...
RECMA: Starcom liderem agencji mediowych w Polsce
Międzynadrowowa firma audytorska RECMA opublikowała najnowszy raport  „Overall 2019 Activity Volume” dla najważniejszych rynków światowych, w tym Polski.  Według raportu agencja mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, umocniła się na  pozycji lidera agencji mediowej w Polsce, a Zenith (Publicis Groupe) awansował w rankingu na 4 miejsce.
3 główne trendy zmian w zachowaniach konsumentów w czasach Covid-19
Pomimo tego, że dla wielu osób pandemia dobiega końca i panuje coraz powszechniejsze poczucie wracania do „normalności”, to nie ulega wątpliwości, że życie codzienne zmieniło się nieodwracalnie. Maciej Nałęcz, analityk sektorowy Santander Bank Polska, wskazuje 3 główne trendy zmian, które już teraz można zauważyć w zachowaniach...
Olympus Imaging funkcjonuje bez utrudnień dla klientów
Niedawno marka Olympus podpisała porozumienie z Japan Industrial Partners dotyczące przeniesienia działalności Olympus Imaging (aparaty fotograficzne i rejestratory dźwięku) do nowej firmy. Użytkownicy produktów tej marki nie powinni martwić się o usługi związane z naprawami gwarancyjnymi, bo te realizowane są w normalnym trybie. Ponadto firma nie zwalnia tempa i intensywnie...
Moniecka Spółdzielnia Mleczarska zaprezentowała nowe logo
Logo Mońki składa się z ilustracji oraz logotypu. Ilustracja przedstawia wypasającą się na łące krowę, co ma wprowadzać szerszy kontekst marki, której produkty są naturalne i wytwarzane według tradycyjnej receptury z regionu Podlasia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764