logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oferta firmy Atrium podczas Festiwalu Marketingu

  PR 31.08.2023, przeczytano 759 razy
ilustracjastrzałka
Artemis DTF 602

Podczas zbliżających się targów Festiwalu Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 13–14 września 2023 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oferta-firmy-atrium-podczas-festiwalu-marketingu,401217,artykul.html

Prezentowane urządzenia przeznaczone są do różnorodnych zastosowań – m.in. grafik wielkoformatowych, produkcji banerów i plakatów wyborczych, gadżetów oraz zadruku tkanin w technologii DTF i druku termo-transferowego z białym tonerem na folii forever przy użyciu drukarki OKI PRO8432WT. Można będzie także zobaczyć proces wydruku naklejek, a następnie ich wycinanie na ploterach tnących Summa.

Prezentacja druku na koszulkach z wykorzystaniem premierowego plotera Artemis DTF 602

Artemis DTF 602 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera, wytrząsarki oraz wygrzewarki do proszku. Ploter posiada wbudowany systemem cyrkulacji białego atramentu, który zapobiega jego zasychaniu. Ploter drukuje z szybkością do 30 m2/h w formacie o powierzchni do 60 cm, wyposażony jest w głowice Epson i3200.

Drukarki te cenione są za: szybkość pracy urządzenia, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków, możliwość użycia białego atramentu oraz wygrzewanie infrared, które zabezpiecza kolory.

Dzięki swoim zaletom, technologia DTF doskonale sprawdzi się u każdego producenta nadruków na tekstyliach np. koszulkach sportowych, również dla tych, którzy, celują w drobniejsze, jednostkowe i spersonalizowane zamówienia.

Druk LED-UV na gadżetach od A do Z - nadruki na wszelkiego rodzaju gadżetach w małym formacie

Plotery Mutoh XPJ-461UF i XPJ-661UF z serii XpertJet występują w konfiguracji CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadają się do bezpośredniego drukowania na szerokiej gamie materiałów, w tym trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Druk na podłożach ciemnych lub przezroczystych jest również możliwy dzięki zastosowaniu białych atramentów. Wartościowe wykończenie ( lakier punktowy) i oszałamiające efekty specjalne (struktury lub tłoczenia), są możliwe dzięki dedykowanym atramentom LED UV firmy Mutoh, które posiadają najwyższy w swojej klasie współczynnik adhezji i odporność na ścieranie.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Drukuj co chcesz: pamiątki z wakacji, gadżety dla firm, trofea z imprez sportowych, rodzinnych, ślubu itp.

Prezentacja druku na folii Forever – drukarka OKI Pro8432WT (warsztaty z aplikacji)

Uczestnicy Targów będą mogli zobaczyć jak niesamowicie można zdobić koszulki i inne przedmioty dzięki systemowi Atrium-Forever.

ilustracjastrzałka

Drukarka OKI Pro8432WT A3 (gramatura do 256 g/m²) drukuje kolorami CMYK oraz trwałym i intensywnym kolorem białym na różnorodnych nośnikach, co doskonale nadaje się do zastosowań termotransferowych. Dzięki zastosowaniu w drukarce białego atramentu, możliwy jest druk na ciemnych i przezroczystych materiałach.

Termoprasa Insta 256 Forever Edition jest wykonana z materiałów kompozytowych, dzięki czemu jest lekka, nie tracąc wytrzymałości i trwałości. Termoprasa jest w stawnie wgrzewać nadruki w niestandardowe produkty i podłoża o grubości do 6,3 cm, a równomierne ogrzewanie i szybki odzysk ciepła oraz możliwość otwierania i zamykania górnej pokrywy bez wysiłku za pomocą ergonomicznego uchwytu, ułatwia pracę z urządzaniem.

Połączenie drukarki OKI z folią Forever pozwala na wykonywanie aplikacji reklamowych na koszulkach, bluzach czy też odzieży roboczej, a także przy innych zastosowaniach, np. na gadżetach z metalu, drewna, skóry, itp. Folia może być wgrzewana przy pomocy termoprasy na: tekstyliach, skórze, drewnie, metalu i papierze. Przewagi konkurencyjne drukarki OKI bazują na niezawodnych technologiach wydruków LED, druku w wysokiej rozdzielczości do 1200×600 dpi, które gwarantują intensywne, trwałe i nasycone barwy. Szybkość druku drukarki OKI wynosi do 35 stron na minutę w formacie A4 i 20 stron w A3. Drukarka jest gwarantem uzyskania żywych wydruków CMYK na ciemnych i jasnych materiałach oraz foliach przezroczystych.

Prezentowane wydruki będą wykonywane na materiałach (mediach) od IKONOS.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

www.atrium.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowość Biedronki promowana wspólnie z reprezentacją Polski
Współpraca Polskiego Związku Piłki Nożnej z siecią Biedronka zaowocowała wprowadzeniem na rynek kolejnego produktu z serii Go Active, sygnowanego logotypem piłkarskiej reprezentacji Polski. Nowość marki własnej pod nazwą Peanut Powder to orzeszki ziemne prażone w formie proszku, o obniżonej zawartości tłuszczu – wspólnie opracowany i polecany przez...
Marka Emolium z kampanią w aplikacji Preglife
Emolium, marka tworząca specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy i ciała rozpoczęła współpracę z Preglife, aplikacją edukacyjną skierowaną do przyszłych oraz obecnych mam. Kampania ma na celu rozwianie wątpliwości i mitów dotyczących emolientów oraz podkreślenie ich znaczenia w codziennej pielęgnacji skóry dziecka.
Darymex rozpoczyna współpracę z Harbingers
Darymex — polski producent tekstyliów domowych rozpoczyna współpracę z agencją Harbingers
Monitory wieloformatowe Newline Direct View LED all-in-one
Do oferty Newline Interactive wchodzą wielkoformatowe monitory Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Seria Newline DV to połączenie najnowocześniejszej technologii z eleganckim designem.
New Balance powraca z kampanią Run Your Way
Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Kampania ‘Run Your Way’ skierowana jest do każdego, kto mierzy się z tym sportem, bez względu na poziomu zaawansowania. Kolejna odsłona tej aktywacji wzmacnia przesłanie marki zachęcając...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764