FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

[oferta pracy - architekt wnętrz muzealnych]

| 15.11.2019 15:11

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Architekt
Reference no. ARC/037/DEN
Zadania:
* Realizacja projektów związanych z architekturą wystaw - wystawiennictwo
* Realizacja projektów ekspozycji muzealnych
* Bieżące rozwiązywanie problemów projektowych

Oczekiwania:
* Wykształcenie architektonicznie
* Bardzo dobra znajomość AutoCad 2D oraz Revit
* Kreatywność i samodzielność w działaniu
* Min. roczne doświadczenie w zakresie ekspozycji muzealnych - udokumentowane portfolio
* Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
* Pracę w znanej i cenionej polskiej pracowni architektonicznej
* Umowę o pracę lub B2B
* Stabilne zatrudnienie
* Konkurencyjne wynagrodzenie

Oferta dotyczy pracy stałej.
Lokalizacja: Warszawa
Link aplikacyjny: https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_id=29976

Gdańsk
wiadomości: 1
w Signs.pl od 15.11.2019
IP: 87.204.17.XXX

| 16.11.2019 07:11

Szanowna Dominiki, w pupie Ci się poprzewracalo i przez przypadek znalalazlas to forum. Twoje ogłoszenie ma nic wspólnego z tematyką na forum. Mało tego nie nadaje się nawet na giełdę. Więc jeśli to przeczytasz bardzo uprzejmie proszę skasuj to qurła.

Gůrny Ślůnsk
wiadomości: 599
w Signs.pl od 08.03.2014
IP: 193.169.19.XXX

| 18.11.2019 13:11

Bardzo prosimy o umieszczanie ogłoszeń na giełdzie.

Redakcja Signs.pl

avatar użytkownika
SIGNS.PL

Liszki
Małopolskie
wiadomości: 8375
w Signs.pl od 10.11.2000
IP: 83.26.130.XXX