logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oki Colorpainter E-64s: nowy model plotera eko-solwentowego

  PR 26.10.2016, przeczytano 1001 razy
ilustracjastrzałka

OKI Data Infotech Corporation, jedna ze spółek grupy OKI, działająca na rynku urządzeń szerokoformatowych, ogłosiła światową premierę modelu o nazwie ColorPainter E-64s.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oki-colorpainter-e-64s%3A-nowy-model-plotera-eko-solwentowego,30362,artykul.html

Oficjalna premiera odbędzie się w grudniu bieżącego roku, a już teraz można zgłaszać zamówienia i chęć przetestowania urządzenia. Egzemplarze tego modelu podziwiali już na żywo uczestnicy branżowych imprez w Paryżu (Viscom Paris), w Johanesburgu (FESPA Africa), w Birmingham (The Print Show UK) i Mediolanie (Viscom Italy). Reakcje były znakomite, co dobrze wróży na przyszłość. Jeszcze jedna możliwość zobaczenia urządzenia na targach zdarzy się na początku listopada, podczas Viscom Frankfurt.

Dzięki swoim parametrom technicznym oraz zachęcającej cenie, ColorPainter E-64s świetnie sprawdzi się w branży poligraficznej, zwłaszcza dla tych drukarni i agencji reklamowych, które obsługują zlecenia o niewielkich i średnich ilościach wydruków. Firmy takie zwracają baczną uwagę na niskie koszty utrzymania nabywanych urządzeń, ponieważ skala obsługiwanych zleceń nie uzasadnia kupna droższego modelu.

ColorPainter E-64s posiada wiele zalet, znanych z urządzeń z wyższej półki, np. ColorPainter M-64s lub ColorPainter H3-104s. Urządzenie pracuje z wykorzystaniem ekologicznych tuszy SX. Charakteryzują się one niskim poziomem wydzielanego zapachu. Dzięki temu nawet po druku długiej serii powietrze w pokoju nie odstrasza pracowników ani gości.

Jedna z głównych zasad biznesowych OKI brzmi „Spokój umysłu”. Przejawia się ona m.in. w rozwoju linii tuszy SX. Praca z naszymi drukarkami powinna sprawiać przyjemność, nie może kojarzyć się nieprzyjemnie. Stąd starania naszych inżynierów, aby obniżyć poziom wpływu na otoczenie poprzez wydawane dźwięki i zapachy.

Urządzenie ColorPainter E-64s drukuje na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. Szeroki zakres barw, wyraźne, nasycone kolorem i lśniące wydruki, wysoka odporność na czynniki zewnętrzne: te cechy sprawiają, że na urządzeniu można uzyskać płachty do wielu zastosowań informacyjno-upiększających, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a także do oklejenia pojazdów. Szybkość druku na ploterze nie ma wpływu na jakość wydruku: przy każdej możliwej do ustawienia kontury pozostają wyraźne, a kolory cieszą oczy klientów.

Obecnie coraz częściej firmy poligraficzne i inni profesjonalni użytkownicy korzystają z automatycznego i/lub zdalnego trybu drukowania, nawet przy niewielkich partiach wydruków. Oszczędzają w ten sposób pieniądze i czas. Jednocześnie, oznacza to zaufanie do producenta i do urządzenia, że samodzielnie dobierze ono odpowiednie parametry i wydrukuje najlepszą możliwą wersję. Najnowszy ColorPainter E-64s zapewnia to przez funkcje m.in. automatycznego dopasowania pozycji i jakości parametrów wydruku przy użyciu optycznych sensorów, doboru właściwej wielkości kropli tuszu, dzięki czemu jakość druku zawsze pozostaje wysoka (technologia Smart Pass Technology 4), oraz automatycznego czyszczenia i kompensacji dysz w przypadku ich zapchania lub innej awarii (technologia Smart Nozzle Mapping 3), aby nie powstawały przerwy np. podczas długiego drukowania lub po dłuższej przerwie od drukowania. W ten sposób dbamy o satysfakcję klientów z wydruków w każdej sytuacji.

Źródło: OKI Polska

www.okidata-infotech.com

Dodatkowe informacje:

O OKI Data Infotech Corporation
OKI Data Infotech Corporation to jeden z głównych graczy na rynku druku wielkoformatowego i spółka-córka OKI Data Corporation. Siedziba spółki znajduje się w Japonii, w mieście Chiba. OKI Data Infotech rozwija i produkuje systemy druku precyzyjnego i wielkoformatowego, wykorzystywanego głównie przez firmy, zajmujące się oznakowaniem, grafiką, CAD, GIS, zapewniając im najwyższą jakość wydruku i profesjonalną wydajność. OKI Data Infotech współpracuje z siecią autoryzowanych dystrybutorów i sprzedawców na całym świecie, dostarczając kompleksowe rozwiązania druku, składające się m.in. z drukarek, tuszów, mediów, oprogramowania, usług instalacji, wsparcia, szkoleń dla użytkowników, wiedzy na temat urządzeń i druku, przydatnej podczas korzystania z urządzeń.

O OKI Electric Industry (OKI)
Firma OKI Electric Industry powstała w roku 1881 i jest czołowym japońskim producentem rozwiązań telekomunikacyjnych i informatycznych dla biznesu. Siedziba firmy znajduje się w Tokio. OKI dostarcza klientom najwyższej jakości urządzenia, technologie i rozwiązania w obszarze telekomunikacji i zarządzania drukiem. Firma składa się z wielu spółek podległych, których produkty i technologie współdziałają ze sobą, wnosząc dodatkową wartość w procesy klientów z różnych branż, zaspakajając dynamicznie zmieniające się potrzeby biznesowe i operacyjne.


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: inb-digital

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Neolt – włoska jakość urządzeń do post-produkcji
Neolt specjalizuje się w produkcji urządzeń i akcesoriów do wielkoformatowej post-produkcji. Z tej włoskiej, rodzinnej fabryki z tradycjami, wychodzą na cały świat profesjonalne laminatory, piły, trymery automatyczne i wiele innych… sprytnych i ułatwiających pracę urządzeń.
Influencerzy testują produkty Aldi w ramach Wielkiego Testu sieci
ALDI rozwija kolejny etap kampanii marketingowej, która rozpoczęła się we wrześniu tego roku pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI. Głównymi bohaterami kampanii są produkty marek własnych, a do ich testowania zapraszani są klienci i influencerzy.
Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT wygrała przetarg na prowadzenie profili marki Tymbark – lidera na rynku soków, nektarów i napojów – w mediach społecznościowych.
Czytaj PL pobiło kolejny rekord – ponad 130 tysięcy przeczytanych książek w miesiąc
Ponad 130 tysięcy – tyle książek pobrali w tym roku uczestnicy akcji Czytaj PL, pobijając jednocześnie o prawie 50 procent rekord poprzedniej edycji. Polacy czytali od Islandii aż po Antarktydę – plakaty z kodami QR można było znaleźć na 4 kontynentach, w 14 krajach, blisko 1000 miejscowościach w Polsce i 28 miejscach za granicą. Aż 50 tysięcy osób specjalnie...
Iluminacje świąteczne z Polski od Kanady po Austarilę
Od mroźnego kanadyjskiego Quebecu po australijskie gorące Perth – Multidekor po raz kolejny rozświetla mapę świata! Z fabryki w Piastowie ruszyły dziesiątki tirów po brzegi zapakowanych zimowymi, świetlnymi ozdobami, które by rozjaśnić przestrzenie Paryża, Moskwy czy Madrytu pokonają ponad 45 tysięcy kilometrów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764