WIADOMOŚCI

Oki dla branży poligraficznej na targach FESPA 2017

Mateusz Zawiślak  PR 19.04.2017, przeczytano 338 razy

OKI Europe Ltd zaprezentuje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń dla rynku poligraficznego na największych targach druku wielkoformatowego – FESPA 2017 (stoisko B5-A52) w Hamburgu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oki-dla-branzy-poligraficznej-na-targach-fespa-2017,32206,artykul.html

Na stoisku można będzie obejrzeć wszystkie urządzenia dla rynków profesjonalnych w jednym miejscu. Producent chce na stoisku najwięcej miejsca poświęcić serii ploterów eko-solwentowych Color Painter, która została poszerzona o nowy model E-64s. Ten, zdobywający wiele nagród, model pokazał, że możliwości druku wielkoformatowego mogą być dostępne również dla szerszego grona odbiorców. Tak, jak inne modele w swojej klasie, zapewnia najwyższą jakość i precyzję na wielu rodzajach materiałów w rozsądnej cenie. Wykorzystuje ekologiczny tusz solwentowy, który jest odpowiedni do wewnętrznych, jak i zewnętrznych wydruków – gwarantując drukarniom wszechstronność oferty.

Odwiedzający stoisko będą mogli również doświadczyć unikalnych technologii i innowacji takich jak urządzenia, wykorzystujące toner biały lub neonowy. Jest to bardzo popularna seria, która zdobyła wiele nagród w swojej kategorii. Portfolio Pro Series Graphic Arts to urządzenia oferujące branży kreatywnej i graficznej dodatkową operatywność wobec rosnących wymagań rynku. OKI zaprezentuje na targach również nowość związaną z tymi modelami. Te szybkie i przede wszystkim niedrogie rozwiązania, otwierają całkowicie nowy kreatywny i sprzedażowy potencjał, łącząc technologię LED z nowymi tonerami w niespotykanej dla takich wydruków cenie.

- Cieszymy się, że zostaliśmy Złotym Partnerem targów FESPA 2017. W tym roku stoisko OKI będzie pełne pomysłów i inspiracji dla każdego typu biznesu związanego z profesjonalnym drukiem, od wielkoformatowych drukarni do mniejszych, usługowych punktów druku. – mówi Pamela Ghosal, General Manager Brand and Marketing Communications w OKI Europe Ltd. - Targi to dla nas kilka dni wytężonej, ale bardzo satysfakcjonującej pracy. Podczas targów mamy okazję przeprowadzić wiele rozmów na temat biznesu i profesjonalnego rynku druku. Nie możemy doczekać się zaprezentowania naszego stoiska, gdzie pokażemy, jak OKI może wspierać rozwój biznesu poprzez generowanie wyższych przychodów oraz umożliwienie korzystania z nowych możliwości, które wcześniej były nieosiągalne – podsumowuje Ghosal.

Źródło: OKI Europe

www.okieurope.com

Raporty Signs.pl
    logo FESPA
WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 18.02.2018, 158 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone