logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oki na targach Festiwaldruku.pl 2018

  PR 06.09.2018, przeczytano 521 razy
ilustracjastrzałka
OKI ColorPainter E64s

W dniach 12-13 września w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się tegoroczna edycja targów poligrafii reklamowej FestiwalDruku.pl 2018. OKI Europe (stoisko C10) nie tylko pokaże swoje bogatego portfolio dla branży wydruków profesjonalnych i graphic arts, ale przeprowadzi też specjalne pokazy kreatywnego druku na kopertach na kolorowej drukarce Pro9542 z białym tonerem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oki-na-targach-festiwaldruku.pl-2018,37812,artykul.html

Wielkoformatowe plotery eko-solwentowe z serii Color Painter: E-64s, w tym także specjalny model E-64s dedykowany do wydruków sublimacyjnych, najnowsza drukarka do druku etykiet Pro1050 z białym tonerem, urządzenia wyposażone w zaawansowaną technologię białego tonera: Pro8432WT (format A3), Pro7411WT (format A4) Pro9541, Pro9542 z systemem do druku kopert oraz wyposażona dodatkowo w tonery neonowe drukarka Pro6410NeonColor – OKI zaprezentuje szerokie portfolio ze swojej oferty dla rynku graficznego.

Urządzenia te będzie można zobaczyć na stoisku firmy OKI Europe (C10) oraz jej partnerów:  Ekstreme – stoisko G6; Integart – stoisko E6, JETPOL – stoisko C9A; Viscar – stoisko D1.

Pokaz kreatywnego druku na kopertach

Dwa razy dziennie, o godzinie 11:00 i 14:00, każdy kto przyjdzie na stoisko OKI będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w profesjonalnym pokazie możliwości ,,Królowej kreatywnej poczty” czyli kolorowej drukarki OKI Pro9542 z systemem druku na kopertach. Eksperci OKI pokażą jak łatwo i szybko można przygotować serię wydruków w wysokiej jakości na kolorowych i ciemnych kopertach. Drukarka ta oferuje bowiem możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego, dzięki temu gwarantuje ona wyjątkowe, przykuwające wzrok efekty: doskonałą biel i żywe kolory także na ciemnych i kolorowych czy barwionych w masie kopertach.

ilustracjastrzałka

Wydruki wielkoformatowe z OKI

Szerokoformatowe eko-solwentowe plotery E-64s to gwarancja wysokiej jakości i wydajności przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych wymagań dotyczących druku przemysłowego i wydruku grafik na masową skalę. Drukują one na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. Wyróżniają się dużą niezawodnością przy dużych nakładach pracy i stale wysoką jakością, to również dobry stosunek ceny do jakości i bardzo szeroka gama nośników możliwych do zadruku.

Tonery białe  i neonowe -  czyli nowy poziom kreatywności wydruków graficznych od OKI

OKI pokaże też 4 i 5 – tonerowe drukarki z rodziny urządzeń graficznych Pro Series: Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3), Pro9541. Urządzenia te dedykowane są branży wydruków kreatywnych i zapewniają szerokie możliwości druku z wykorzystaniem tonera białego i przezroczystego. Zwiedzający na stoisku OKI będą też mogli sprawdzić jak łatwo uzyskać, za pomocą drukarki Pro6410NeonColor wyposażonej w tonery neonowe, wyjątkowo jaskrawe, przyciągające oko fluorescencyjne wzory na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni: od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży, oznaczenia w sklepach.

ilustracjastrzałka

Źródło: OKI

www.oki.com/pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
Olympus Tough TG-6: aparat kompaktowy gotowy na każdą przygodę
Olympus TG-6 to najnowszy, jeszcze bardziej funkcjonalny, kompaktowy aparat Tough. Tak jak inne modele z tej serii jest wodoodporny, a także odporny na pył, kurz, mróz, wstrząsy, upadki i zgniatanie. Wytrzymały TG-6 został wyposażony w system czujników, pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły fotografowanych obiektów, gwarantuje doskonałą kolorystykę...
Sony na Targach Film Video Foto w Łodzi
Już w najbliższy czwartek, 23 maja, rozpoczną się XXII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych. Targi w Łodzi to najważniejsze wydarzenie branżowe, które od ponad 20-stu lat przyciąga amatorów nowinek technologicznych. Podczas Targów odbędą się warsztaty, seminaria oraz ciekawe spotkania z ekspertami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764