logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oki na targach Festiwaldruku.pl 2018

  PR 06.09.2018, przeczytano 474 razy
ilustracjastrzałka
OKI ColorPainter E64s

W dniach 12-13 września w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się tegoroczna edycja targów poligrafii reklamowej FestiwalDruku.pl 2018. OKI Europe (stoisko C10) nie tylko pokaże swoje bogatego portfolio dla branży wydruków profesjonalnych i graphic arts, ale przeprowadzi też specjalne pokazy kreatywnego druku na kopertach na kolorowej drukarce Pro9542 z białym tonerem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oki-na-targach-festiwaldruku.pl-2018,37812,artykul.html

Wielkoformatowe plotery eko-solwentowe z serii Color Painter: E-64s, w tym także specjalny model E-64s dedykowany do wydruków sublimacyjnych, najnowsza drukarka do druku etykiet Pro1050 z białym tonerem, urządzenia wyposażone w zaawansowaną technologię białego tonera: Pro8432WT (format A3), Pro7411WT (format A4) Pro9541, Pro9542 z systemem do druku kopert oraz wyposażona dodatkowo w tonery neonowe drukarka Pro6410NeonColor – OKI zaprezentuje szerokie portfolio ze swojej oferty dla rynku graficznego.

Urządzenia te będzie można zobaczyć na stoisku firmy OKI Europe (C10) oraz jej partnerów:  Ekstreme – stoisko G6; Integart – stoisko E6, JETPOL – stoisko C9A; Viscar – stoisko D1.

Pokaz kreatywnego druku na kopertach

Dwa razy dziennie, o godzinie 11:00 i 14:00, każdy kto przyjdzie na stoisko OKI będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w profesjonalnym pokazie możliwości ,,Królowej kreatywnej poczty” czyli kolorowej drukarki OKI Pro9542 z systemem druku na kopertach. Eksperci OKI pokażą jak łatwo i szybko można przygotować serię wydruków w wysokiej jakości na kolorowych i ciemnych kopertach. Drukarka ta oferuje bowiem możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego, dzięki temu gwarantuje ona wyjątkowe, przykuwające wzrok efekty: doskonałą biel i żywe kolory także na ciemnych i kolorowych czy barwionych w masie kopertach.

ilustracjastrzałka

Wydruki wielkoformatowe z OKI

Szerokoformatowe eko-solwentowe plotery E-64s to gwarancja wysokiej jakości i wydajności przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych wymagań dotyczących druku przemysłowego i wydruku grafik na masową skalę. Drukują one na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. Wyróżniają się dużą niezawodnością przy dużych nakładach pracy i stale wysoką jakością, to również dobry stosunek ceny do jakości i bardzo szeroka gama nośników możliwych do zadruku.

Tonery białe  i neonowe -  czyli nowy poziom kreatywności wydruków graficznych od OKI

OKI pokaże też 4 i 5 – tonerowe drukarki z rodziny urządzeń graficznych Pro Series: Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3), Pro9541. Urządzenia te dedykowane są branży wydruków kreatywnych i zapewniają szerokie możliwości druku z wykorzystaniem tonera białego i przezroczystego. Zwiedzający na stoisku OKI będą też mogli sprawdzić jak łatwo uzyskać, za pomocą drukarki Pro6410NeonColor wyposażonej w tonery neonowe, wyjątkowo jaskrawe, przyciągające oko fluorescencyjne wzory na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni: od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży, oznaczenia w sklepach.

ilustracjastrzałka

Źródło: OKI

www.oki.com/pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api.pl: Dni Otwarte z ploterami Epson
Zapraszamy do udziału w DNIACH OTWARTYCH w Oddziale API.PL w Chorzowie.
Reprocentrum z Gdańska wybrało drukarkę Mutoh Valuejet 1324 X
Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne urządzenie trafiło do firmy Reprocentrum z Gdańska.
Away, czyli miara samotności - premiera filmu
We wtorek, 19 marca odbyła się premiera filmu AWAY, projektu duetu Marta Frączek oraz Piotr Onopa ze zdjęciami Mikołaja Sygudy. Short jest refleksją nad kondycją dialogu we współczesnym świecie, bycia razem i bycia obok. Realizacją wideo zajął się dom produkcyjny F25.
#jestnaswiecej przeciwko hejtowi w sieci [INFOGRAFIKA]
Hejt wśród młodzieży jest poważnym problemem i może powodować dramatyczne skutki, ale stoi za nim stosunkowo niewielka grupa sprawców – zaledwie 5,1% nastolatków. Fundacja Orange rozpoczyna kampanię społeczną #jestnaswiecej, która pokazuje, że kulturalni internauci stanowią większość i że warto uczyć młodych reagowania na hejt, by powstrzymać...
Kampania wspierająca Światłowodowy Internet i Telewizję Elastyczną Netii
20 marca ruszyła nowa kampania reklamowa, wspierająca sprzedaż oferty pakietowej Netii: Światłowodowy Internet 150 Mb/s + Telewizja Elastyczna, teraz aż trzy miesiące za darmo. Kreacja reklamowa nawiązuje do przegryzania się przez atrakcyjny kontent.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764