logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oki na targach Festiwaldruku.pl 2019

  PR 13.09.2019, przeczytano 432 razy
ilustracjastrzałka
C712

Najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A3 z serii C800, najnowsza pięciotonerowa cyfrowa drukarka etykiet LED OKI Pro1050 (CMYK + biały), pokaz druku na kopertach z wykorzystaniem innowacyjnej technologii białego tonera z OKI Pro9542, druk termotransferowy  z OKI Pro8432WT i ekosolwentowy ploter M-64s z serii ColorPainter – to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty OKI, którą firma przygotowała na targi FestiwalDruku.pl 2019, które odbędą się 18–19 września w Warszawie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oki-na-targach-festiwaldruku.pl-2019,383967,artykul.html

Podczas tegorocznej edycji targów FestiwalDruku.pl w strefie firmy OKI (stoisko C10) zostaną zaprezentowane m.in. możliwości wielokrotnie nagradzanej technologii OKI z białym tonerem. Eksperci firmy pokażą jak łatwo drukować za pomocą tonera białego na kolorowych i ciemnych kopertach na OKI Pro9542 z systemem do druku kopert. Na stoisku firmy będzie można też zobaczyć najnowsze drukarki OKI do druku etykiet Pro1040 i Pro1050 z dodatkowym tonerem białym, drukarkę graficzną Pro9541, najmniejszą na rynku drukarkę LED A3 z serii C800 – OKIC844, kolorową drukarkę A4 C712 oraz wielkoformatowy ploter M-64s z rodziny ColorPainter wyposażony w tonery eko-solwentowe. Urządzenia OKI będą także na stoiskach partnerów handlowych: Termonadruk.pl – C9A, JetPol – C9, Integart – E6, Ekstreme. Integart w trakcie warsztatów termotransferowych „Amazing, but true vol. 3” pokaże możliwości m.in. OKI Pro8432WT. Warsztaty odbędą się w dniach 18 i 19 września br. w godz. 11.00 – 15.00. Warsztaty mają charakter zamknięty, wymagana jest rejestracja.

OKI C844dnW – najmniejsza kolorowa drukarka A3 na rynku

Uniwersalna, ultrakompaktowa, przystępna cenowo drukarka OKI C844dnW zapewnia doskonałe rezultaty oraz redukcję kosztów związanych z drukiem efektywnych materiałów promocyjnych. To najnowsza propozycja w portfolio kolorowych drukarek OKI zaprojektowanych w odpowiedzi na potrzeby firm wymagających wysokiej jakości kolorowego wydruku w formacie A3 przy niskim koszcie nabycia oraz możliwości drukowania codziennych dokumentów biznesowych i materiałów marketingowych we własnym zakresie w firmie. Urządzenie doskonale sprawdzi się nie tylko w biurze, ale też w sektorze detaliczny. Pozwala bowiem tworzyć szeroki wachlarz efektownych materiałów reklamowo-promocyjnych drukowanych w kolorze o wysokiej rozdzielczości na różnych formatach i typach nośników w przystępnej cenie i krótkim czasie. Od cenówek, poprzez ulotki w formatach od A6 do A3, aż do materiałów na nietypowych nośnikach o gramaturze nawet do 256g/m2 czy nośnikach wodoodpornych, odpornych na słońce i na warunki atmosferyczne. Dzięki tacy do papieru banerowego możliwy jest dwustronny druk kolorowych banerów o długości nawet do 1321 mm. Ta wyjątkowo wydajna i najmniejsza na rynku drukarka A3 wykorzystuje innowacyjną wbudowaną technologię cyfrową LED gwarantując dużą szybkość i wysoką jakość wydruków. Drukowanie dużych i małych formatów na żądanie za pomocą jednego niewielkiego urządzenia od OKI jest teraz niezwykle proste i dostępne od ręki.

OKI Pro1040 (CMYK) i Pro1050 (CMYK + W) – nowe możliwości w druku etykiet

Najnowsze drukarki OKI do druku etykiet Pro1040 i Pro1050 to profesjonalne i proste w obsłudze wąskowstęgowe rozwiązanie CMYK do małych i średnich nakładów do druku etykiet z roli na rolę ze zmiennymi danymi. Wykorzystanie połączenia innowacyjnej technologii LED i unikalnej kompozycji suchego tonera pozwala uzyskać dużą wszechstronność w zakresie obsługiwanych nośników i zadań wydruku, takich jak papiery teksturowane, nośniki syntetyczne oraz białe i przezroczyste podłoża wymagane do produkcji etykiet, które muszą być odporne na działanie promieni UV, wytrzymałe na ścieralność, substancje chemiczne lub być po prostu wodoodporne. Dzięki wyjątkowej możliwości drukowania w 5 kolorach (CMYK+biały) model Pro1050 zapewnia użytkownikom większą elastyczność, jaką daje drukowanie na przezroczystych lub kolorowych nośnikach etykiet. Drukarki te przeznaczone są do nisko- i średnionakładowej produkcji etykiet rzędu 6 tys. mb/m-c.  Usługi niskonakładowego druku kolorowych etykiet na żądanie to sposób na pozyskanie nowej grupy klientów i strumienia przychodów.

ilustracjastrzałka

OKI Pro1050

OKI pokaże też urządzenie Pro9542 (A3+) z systemem do druku na kopertach. Oferuje ono możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego, dzięki temu gwarantuje wyjątkowe, przykuwające wzrok efekty: doskonałą biel i żywe kolory na kolorowych kopertach. Wysoka rozdzielczość - 1200 x 1200 dpi, szybkość druku 50 str./min. i nieporównywalna możliwość wyboru szerokiej gamy nośników o maksymalnej gramaturze sięgającej do 360 g/m2, sprawiają, że urządzenie te to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, dla których ważne jest drukowanie materiałów graficznych na żądanie i które wymagają doskonałej jakości wydruków oraz dla niskonakładowego druku produkcyjnego.

ilustracjastrzałka

PRO9542

Wielkoformatowe produkcyjne plotery M-64s z serii ColorPainter dla rynku graficznego zapewniają wysoką jakość wydruków wewnętrznych i zewnętrznych oraz bezpieczeństwo użytkownikom dzięki wykorzystaniu ekologicznych tuszy solwentowych. Urządzenie jest wyposażone w technologię Dynamic Dot Printing (DDP) oraz technologię Smart Pass 4 (SP4), gwarantujące bogate, nascycone i błyszczące kolory oraz wydruki o dużej szczegółowości. OKI uruchomiła dedykowaną bazę danych (Media Profiles) dla użytkowników ploterów z serii ColorPainter z ponad 14 tysiącami profilami nośników, zapewniając zarejestrowanym użytkownikom szybki i bezpłatny dostęp do dokładnych ustawień zarządzania mediami i kolorem.

ilustracjastrzałka

M64-S

Pro8432WT z dodatkowym kolorem białym to idealne urządzenie do drukowania na żądanie m.in. materiałów promocyjnych, gadżetów dekoracji, a także innych zastosowań termotransferowych. Wielopoziomowa technologii ProQ, toner Microfine High Definition w połączeniu z technologią LED gwarantują wyraziste, ostre wydruki. To idealny model dla drukarni, agencji kreatywnych i innych firm, które na poważnie myślą o najwyższej jakości wydruku na szerokiej gamie nośników: od odzieży, po gadżety i elementy komunikacji wizualnej.

OKI C712  to kolorowa drukarka A4, która wyróżnia się szybkim i niezawodnym działaniem oraz wyjątkowo wysoką jakością druku. C712 to idealne rozwiązanie dla zespołów pracujących pod presją czasu. Jest łatwa w użytkowaniu i oferuje wyjątkową elastyczność obsługi nośników.

FestiwalDruku.pl odbędzie się w dniach 18-19 września br. w warszawskiej Hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. OKI zaprasza do odwiedzenia stoiska C10.

Źródło: OKI Europe Ltd

www.oki.com/pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania edukacyjna poświęcona „Zrozumieć AZS”
Ponad 91%[1] pacjentów cierpiących na atopowe zapalenie skóry doświadcza przewlekłego  bólu, którego nie sposób uśmierzyć – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych wśród pacjentów z AZS. Rozdrapane do krwi, sączące się rany powodują, że boli całe ciało, a zwykłe nałożenie...
Wideo 360 stopni to już standard na rynku
Rynek kamer sportowych, nieruchomości czy amatorskiego fotografowania przeszedł już na filmowanie w 360 stopniach. Rejestrowanie obrazu dookoła pozwala na immersyjne przeżycia i zanurzenie się w przekazywanej treści. Handlowcom pomaga to przenieść klienta do oferowanej inwestycji, nawet jeśli nie zostały jeszcze wylane pod nią fundamenty. W tej chwili producenci skupiają się...
Bezpłatne szkolenie online z obsługi drukarki 3D Makerbor Method X
Dowiedz się, jak wykorzystać najnowszą drukarkę 3D MakerBot METHOD X w zastosowaniach przemysłowych. Sprawdź, jakie technologie odpowiadają za dokładność i powtarzalność druku z inżynieryjnych materiałów. Bezpłatne webinarium odbędzie się 17 grudnia o godz. 11:00.
Piękno by Jawa – nowy magazyn inspirowany urodą Polek
Sieć Drogerii JAWA wprowadza bezpłatny kwartalnik o tematyce lifestylowej „Piękno by JAWA”.
Hejt w sieci jest bardzo popularnym zjawiskiem, który ma ogromny wpływ nie tylko na osoby prywatne ale także na przedsiębiorców. Zauważyć bowiem można mnóstwo opiniotwórczych stron, na których pracownicy lub po prostu anonimowe osoby mogą dzielić się swoimi opiniami na temat danej firmy. Czy w takim wypadku kampania przeciw hejtowi, która...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764