logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oklej auto jak Mistrz: Warsztaty Integart i Avery Dennison - podsumowanie

  PR 29.05.2019, przeczytano 491 razy
strzałkistrzałka
Oklej auto jak Mistrz: Warsztaty Integart i Avery Dennison - podsumowanie ZOBACZ ILUSTRACJE

W dniach 21 – 23 maja Integart wraz z Avery Dennison Graphic Academy zorganizował po raz kolejny jednodniowe warsztaty z wyklejania pojazdów foliami Avery Dennison. Tym razem warsztaty odbyły się pod hasłem „Oklej auto jak Mistrz”. Kilkadziesiąt osób w trzech miastach Polski: Katowicach, Warszawie i Poznaniu, pod okiem certyfikowanych aplikatorów Avery Dennison, uznanych i cenionych w branży car wrappingowej: Vladimira "Valde Vay" Kireeva oraz Dariusza Tondery, zapoznało się z najlepszymi i najciekawszymi rozwiązaniami aplikacyjnymi folii Avery Dennison klasy Premium. Folie te cechuje najwyższa w klasie elastyczność oraz doskonała dopasowywalność do złożonych powierzchni 3D.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oklej-auto-jak-mistrz%3A-warsztaty-integart-i-avery-dennison---podsumowanie,382673,artykul.html

Uczestnicy warsztatów na własne oczy mogli przekonać się, że folie Avery Dennison gwarantują aplikację bez nacięć i primerów. Kluczem do właściwej aplikacji nie jest jedyne optymalne dopasowanie produktu do podłoża, ale niemniej istotnym jest sam proces nanoszenia folii. Z myślą o tej optymalizacji firma Avery Dennison proponuje korzystanie z zestawu profesjonalnych narzędzi do aplikacji oraz usuwania folii samoprzylepnych – Avery Tools.

Podczas części praktycznej, uczestnicy samodzielnie aplikowali folie nawet na najtrudniejszych elementach samochodów. Pracowali na foliach Avery Dennison Supreme Wrapping Film. Stosując się do wskazówek trenerów oraz trików aplikacyjnych zmienili przygotowane auto, nadając mu nie niebanalny styl. Aplikując na trudnych elementach, takich jak przetłoczenia czy nity, poznali możliwości wylewanej folii MPI 1104 EA.

Warsztaty były okazją do premierowej prezentacji laminatów serii DOL 1400Z, które są bardziej przezroczyste i rozciągliwe, ale co najważniejsze - są kompatybilne ze wszystkimi technologiami druku cyfrowego. Stałym elementem warsztatów aplikacyjnych, który budzi niezmiennie ogromne zainteresowanie jest zabezpieczanie karoserii przed czynnikami zewnętrznymi. Tak było I tym razem, Vladimir Kireev oraz Dariusz Tondera pokazali jak łatwo i szybko wykorzystać do tego bezbarwną, ochronną folię Supreme Protection Film XI.

Ogromnie dużo emocji wzbudził nietypowy konkurs, do którego zaprosiliśmy uczestników. Zgłoszone osoby miały za zadanie przeciąć folię zaaplikowana na napompowanym balonie, tak, aby go nie zniszczyć. Na Zwycięzców w każdym z miast czekały bardzo atrakcyjne nagrody.

Warsztaty „Oklej auto jak Mistrz” z Avery Dennison były okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat najnowszych trendów rynkowych. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy specjalne pakiety materiałów informacyjnych, sampli, wzorników i podstawowych narzędzi do aplikacji. Dziękujemy że byliście z nami!

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

Galeria: Oklej auto jak Mistrz: Warsztaty Integart i Avery Dennison

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ahava PR odpowiedzialna za promocję PR marki dr Gerard
Agencja AHAVA PR  zajmie się obsługą jesiennej kampanii marki dr Gerard. Działania obejmują: przygotowanie treści do kampanii, influencer marketing, działania PR (w tym kontakt z mediami oraz wysyłkę kreatywną). Promocja będzie obejmowała dwa nowe produkty marki dr Gerard: Pryncypałki o smaku orzechowym oraz Mafijne Brownie.  
Océ Colorado 1650 złotym medalistą targów Festiwaldruku.pl
Podczas tegorocznego FestiwaluDruku.pl jury konkursowe już po raz siódmy przyznało Złote Medale targów. Wśród wyróżnionych znalazł się ploter Océ Colorado 1650 firmy Canon – model, który swoją premierę miał kilka miesięcy temu na targach FESPA.
Mateusz Gessler w nowej kampanii Hortex
Gotowe zupy mrożone to nowość w portfolio marki Hortex. Po raz pierwszy w historii firmy do działań reklamowych zaangażowany został ambasador.
Po rozwiązaniu przez Roberta Kubicę umowy z ROKiT Williams Racing, także PKN ORLEN, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, zakończy po tym sezonie współpracę sponsorską z zespołem. Koncern będzie kontynuował współpracę z zawodnikiem, pozostanie także w Formule 1 budując globalną rozpoznawalność marki.
W Integart Festiwal Druku trwa nadal!
Festiwal Druku 2019 dobiegł końca. Cieszymy się, że mogliśmy z Państwem spędzić wspólnie ten czas w szczególności, że przybyliście na to wydarzenie tak licznie. Cieszy nas fakt, że nasza oferta spotkała się z tak dobrym przyjęciem!
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764