logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Oklejenie samochodu - reklama browaru

| 07.06.2018 21:06

Pytanko do znawców tematu od strony przepisów prawa, czy wszelkie oklejenie samochodów w temacie piwo/browar wymaga adnotacji informującej o szkodliwości spożywania alkoholu i o zakazie sprzedaży alkoholu małoletnim ?Gdzieś czytałem, że ten zapis dotyczy typowo nośników reklamowych samych w sobie (czyli tablica, baner) a pojazd ma jako główny cel transport, choć i tak na osobówkach spotkać można takie notki, rzadziej natomiast, albo tak mi się tylko wydaje, widać te adnotacje na naczepach/plandekach. Czy również ma tu znaczenie czy pokazujemy flaszkę piwa czy np. samo logo + napis browar rzemieślniczy już podchodzi pod te przepisy ?

-----------------
moja racja jest najmojsza

avatar użytkownika
+ + + +

PL
wiadomości: 333
w Signs.pl od 04.08.2012
IP: 83.142.121.XXX

| 08.06.2018 09:06

art. 13 ustawy o wychowaniu w trzeźwości przeczytaj.

avatar użytkownika
+ + + + + + +

Kielce
wiadomości: 929
w Signs.pl od 03.11.2008
IP: 79.184.59.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764