logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oknoplast z nowym logo

  PR 13.07.2011, przeczytano 8564 razy
ilustracja

Firma Oknoplast wprowadza nowy logotyp. Jest to kolejna cześć procesu zmiany identyfikacji wizualnej firmy. Pierwszym etapem rebrandingu była modyfikacja nazwy z Oknoplast-Kraków na Oknoplast.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oknoplast-z-nowym-logo,12946,artykul.html

Wychodząc naprzeciw obecnym trendom i jednocześnie zachowując istotę poprzedniego logotypu, opracowane zostało logo pełne świeżości, lekkości oraz odpowiednich proporcji. Główny motyw graficzny i dobór barw nawiązują do pierwotnego znaku firmowego. Zależało nam na zachowaniu istoty poprzedniego logotypu, gdyż klienci byli do niego przyzwyczajeni od ponad 17 lat funkcjonowania firmy. Jednocześnie aktualna wersja logo jest utrzymana w nowoczesnej stylistyce, odpowiadającej przedsiębiorstwu działającemu na arenie międzynarodowej. - mówi Grzegorz Filipek, Dyrektor Marketingu Oknoplast.

Zmiana identyfikacji wizualnej to część strategii firmy mającej na celu dalsze pozycjonowanie jej na pozycji eksperta w swojej branży w Polsce i w Europie. Zarówno pod względem oferty, jak i wizerunku dążymy do tego, by być liderem, którego produkty najlepiej odpowiadają wysokim wymaganiom klientów we wszystkich krajach, w których działamy. – mówi Grzegorz Filipek, Dyrektor Marketingu Oknoplast.

Za opracowanie nowej identyfikacji wizualnej firmy odpowiada Grupa Eskadra.

Źródło: Grupa Eskadra

www.oknoplast.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Cud, miód malina!

Najnowsze w tym dziale

Podsumowanie Forum IAB 2023
Dwa niezwykłe dni Forum IAB 2023 za nami. Podczas konferencji ponad 120 wybitnych ekspertów z dziedziny marketingu, nauki i biznesu podzieliło się strategiami efektywnego prowadzenia biznesu w trudnych czasach. W czasie wydarzenia miał także premierę Raport Strategiczny Internet 2022/2023. Tegoroczna edycja Forum IAB odbyła się w dniach 30-31 maja w warszawskich Złotych...
Katowice 2023

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Katowice 2023

W Katowicach zaproponowano odmienne podejście do tematu. Rozpisano przetarg na wykonanie inwentaryzacji wybranych miejsc i obszarów miasta, określenie podziału miasta na strefy oraz przygotowanie wstępnych założeń dla zasad i warunków na potrzeby opracowania projektu uchwały. 
Agencja influencer marketingu Lettly dołączyła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Heinz z kreatywną platformą marki o zasięgu globalnym
HEINZ ogłasza „It Has to be HEINZ”, nową globalną platformę, która po raz pierwszy w 150-letniej historii marki zapewnia jej ujednolicenie w ramach jednej kreatywnej strategii. Kampania stanowi wyraz uznania dla marki poprzez uhonorowanie niewiarygodnego zamiłowania do HEINZ - od indywidualnych romansów z marką jej prawdziwych fanów po pasję i dbałość przyświecające...
„Samodzielni, ale nie sami w podróży” z aplikacją Moje ING
ING Bank Śląski rusza z komunikacją do młodych osób, w której porusza temat pierwszej samodzielnej podróży. Jest to jeden z kroków milowych na drodze do niezależności, w której ING chce towarzyszyć młodym. Proponuje im konto Mobi z aplikacją Moje ING, jako wsparcie dla tych, którzy planują swoje wakacyjne podróże i mierzą się z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764