logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Olga Grzybowska: z 19 Południka do Fusion Labs

  PR 20.11.2023, przeczytano 234 razy
ilustracjastrzałka

Olga Grzybowska objęła stanowisko dyrektor marketingu w Fusion Labs. Olga ma kilkunastoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej, a w szczególności w tworzeniu strategii oraz jej implementacji. Przez ostatnie lata, Olga była współwłaścicielem agencji 19 Południk, obsługując jednocześnie projekty marketingowe klientów. W trakcie swojej kariery pracowała dla marek takich jak: Pizza Hut, Fundacja Dzieciom, Lotos, Oriflame, Dan Cake, Dr. Oetker, Philip Morris (IQOS Club), Kaufland, Gemini Park, Volvo Trucks, Stovit, Latopic, Bakal, Ritter Sport, i Vitax.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/olga-grzybowska%3A-z-19-poludnika-do-fusion-labs,402152,artykul.html

W nowej roli będzie odpowiedzialna za opracowanie strategii marketingowej oraz nadzorowanie działań promocyjnych związanych z marką korporacyjną i brandami produktowymi, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Dynamiczny rozwój kategorii e-papierosów sprawił, że na rynku dostępnych jest mnóstwo brandów, które działają chaotycznie, bez żadnej strategii, planów, nastawione są głównie na kapitalizowanie zysków tu i teraz. Konsument jest często pomijany w tym procesie. W Fusion Labs podejście jest zgoła odmienne. Skupiamy się nie tylko na rozwoju kategorii oraz dostarczaniu mniej szkodliwych i bezpiecznych alternatyw dla wyrobów tytoniowych, ale też na realnych potrzebach użytkowników. Kluczowe w tym procesie są dla nas badania. ” - mówi Olga Grzybowska.

Aktualnie Fusion Labs do wewnętrznego działu marketingu prowadzi rekrutację na: grafików, copywriterów, pr managera, brand managerów oraz social media & event managera 

Źródło: Fusion Labs

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma Sony poinformowała o ukończeniu drugiej fazy testów, które prowadziła wspólnie z agencją informacyjną Associated Press w ramach prac nad technologią poświadczania autentyczności zdjęć z aparatów Sony. Ta wbudowana w aparat technologia opatruje robione zdjęcia certyfikatem utworzenia, pozwalającym weryfikować pochodzenie...
Sezon na grypę i…reklamy farmaceutyków
Sezon jesienno-zimowy to od wielu lat nie tylko czas wzmożonych zachorowań na przeziębienie i grypę, ale również intensywnych działań reklamowych środków mających im zapobiegać. Na podstawie danych z badania gemiusAdReal sprawdziliśmy, jak kształtował się rynek reklamy w kategorii produktów na przeziębienie w październiku tego roku.
Kampania edukacyjna #Fakenomore dla dzieci i młodzieży
Tematem prywatności w sieci inaugurujemy 29 listopada ogólnopolską kampanię edukacyjną #FakeNoMore. W każdym województwie odbędzie się webinarium, podczas którego nauczyciele i uczniowie będą mogli dowiedzieć się, jak bronić się przed manipulacją.
Bluerank i Linkleaders nawiązują strategiczne partnerstwo
Współpraca agencji zakłada połączenie potencjałów ich specjalizacji, Linkleaders – w obszarach PR i employer branding oraz Bluerank – marketingu internetowego. Celem współpracy jest stworzenie wspólnego produktu w obszarze marketingu online, który będzie integrować i wzmocni kluczowe kompetencje obu agencji. Firmy, które...
Opus B z kolejną realizacją dla Amway
Opus B przygotował europejską odsłonę relaunchu marki g&h, należącej do portfolio Amway.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764