logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Olmeka wygrała przetarg Budimexu na przygotowanie raportu rocznego

  PR 13.02.2020, przeczytano 142 razy

Olmeka Creation House wygrała przetarg na przygotowanie raportu rocznego firmy Budimex. Spółka ta jest od 1995 roku notowana na warszawskiej GPW, a od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/olmeka-wygrala-przetarg-budimexu-na-przygotowanie-raportu-rocznego,385662,artykul.html

Zdobyty budżet dotyczy zarówno stworzenia treści raportu rocznego, jak i jej prezentację online na stronie www, oraz w formie drukowanej broszury (w wersji skróconej).

Agencja jest odpowiedzialna za prace koncepcyjne, kreację, merytorykę oraz produkcję raportu i jego prezentację w formie drukowanej i online.

- Z firmą Budimex współpracujemy na podstawie stałej umowy w obszarze Social Media, natomiast od czasu do czasu wychodzimy poza ramy tej współpracy i na przykład przygotowywaliśmy już dla tego klienta raport finansowy 2 lata temu, a teraz zostaliśmy ponownie wybrani do tego zadania - mówi Aleksandra Waga, Dyrektor Kreatywny agencji Olmeka Creation House.

Gotowy raport roczny powstanie do końca I kwartału 2020 r.

Olmeka Creation House współpracuje z firmą Budimex na zasadzie stałej od 2 lat i zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich kanałów Social Mediowych klienta, takich jak Facebook, LinkedIn oraz Twitter. Pozostałe działania dla tego klienta wykonuje na zasadzie projektowej, po wygranych przetargach.

Źródło: Olmeka Creation House

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Restart branży za nami – Festiwaldruku.pl oczami wystawców targów
Blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców – tak w liczbach można podsumować zakończony w zeszłym tygodniu FestiwalDruku.pl. Ale liczby nie wyrażą wszystkiego. Szczególnie w przypadku tej wyjątkowej edycji w niecodziennych czasach. O opinię organizator poprosił więc głównych zainteresowanych – czyli wystawców.
Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partnerami z branży reklamowej
O jakości udanej współpracy między partnerami biznesowymi w dużej mierze przesądza rzetelność każdego z nich. Każdy, kto aktywnie działa na polu zawodowym, wie, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się z poczynionych ustaleń. Jak zadbać o bezpieczeństwo transakcji na rynku reklamowym?
Performics z akcją „Wspomóż doga za hot-doga” w nowej odsłonie
Już w poniedziałek - 21 września - pierwszy live stream ze zbiórką datków na rzecz podopiecznych Fundacji Tymmmczasy
The Dumplings w intrygującym coverze towarzyszącym kampanii #Jabłonki
#Jabłonki to projekt, którym Fundacja State of Poland rozpoczyna wieloletnią kampanię wzmacniania wizerunku marki Polska. Do współpracy zaprosiła zespół The Dumplings, który przygotował cover legendarnego utworu Maanam. Nowa aranżacja oddaje intrygujący klimat spotu promującego akcję.
Lovebrands Medical - nowa marka na rynku marketingowym i komunikacyjnym
LoveBrands Relations ma w dziedzinie zdrowia ogromne doświadczenie. Od lat współpracuje zarówno z instytucjami działającymi w ochronie zdrowia, jak i firmami farmaceutycznymi oraz medycznymi. Zna potrzeby środowiska medycznego i farmaceutycznego oraz  pacjentów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764