logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Olmeka wygrała przetarg Budimexu na przygotowanie raportu rocznego

  PR 13.02.2020, przeczytano 80 razy

Olmeka Creation House wygrała przetarg na przygotowanie raportu rocznego firmy Budimex. Spółka ta jest od 1995 roku notowana na warszawskiej GPW, a od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/olmeka-wygrala-przetarg-budimexu-na-przygotowanie-raportu-rocznego,385662,artykul.html

Zdobyty budżet dotyczy zarówno stworzenia treści raportu rocznego, jak i jej prezentację online na stronie www, oraz w formie drukowanej broszury (w wersji skróconej).

Agencja jest odpowiedzialna za prace koncepcyjne, kreację, merytorykę oraz produkcję raportu i jego prezentację w formie drukowanej i online.

- Z firmą Budimex współpracujemy na podstawie stałej umowy w obszarze Social Media, natomiast od czasu do czasu wychodzimy poza ramy tej współpracy i na przykład przygotowywaliśmy już dla tego klienta raport finansowy 2 lata temu, a teraz zostaliśmy ponownie wybrani do tego zadania - mówi Aleksandra Waga, Dyrektor Kreatywny agencji Olmeka Creation House.

Gotowy raport roczny powstanie do końca I kwartału 2020 r.

Olmeka Creation House współpracuje z firmą Budimex na zasadzie stałej od 2 lat i zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich kanałów Social Mediowych klienta, takich jak Facebook, LinkedIn oraz Twitter. Pozostałe działania dla tego klienta wykonuje na zasadzie projektowej, po wygranych przetargach.

Źródło: Olmeka Creation House

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warszawa: wojewoda unieważnia uchwałę krajobrazową
Reklamoza w Warszawie na razie zostaje, a uporządkowanie przestrzeni miejskiej odwlecze się w czasie. Przegłosowana w styczniu warszawska uchwała krajobrazowa została unieważniona przez Konstantego Radziwiłła – wojewodę mazowieckiego.
Zmiany organizacyjne w Igepa Polska
Od 16 marca 2020 roku następuje zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu Igepa Polska, Spółki będącej jednym z czołowych dystrybutorów papierów poligraficznych, podłoży do opakowań, papierów biurowych oraz materiałów dla reklamy.
Branżę kosmetyczną czeka rewolucja opakowaniowa
Producenci kosmetyków stopniowo zmieniają swoje podejście do opakowań. Coraz częściej zamieniają stosowany plastik na w pełni przetwarzalny lub na tekturę, drewno lub szkło. Starają się „odchudzać” opakowania, żeby były mniej kłopotliwe w transporcie. Takie działania to przede wszystkim efekt troski o środowisko, ale wymuszają je także unijne zmiany prawne...
Do zespołu kreacji agencji Digital Kingdom dołączył Jakub Lewandowski poprzednio związany z RED8 Digital (Dentsu Aegis Network)
Hasła reklamowe: roboty lepsze od copywriterów?
Chatboty zapewniają konsumentom możliwość całodobowego kontaktu z usługodawcą, a algorytmy sztucznej inteligencji już dziś tworzą skuteczniejsze hasła reklamowe niż człowiek. Jednak na razie wdrożenie rozwiązań z zakresu SI wiąże się z wysokim kosztem inwestycyjnym. Na taki mogą sobie pozwolić tylko najbogatsze firmy. Sztuczna inteligencja najprawdopodobniej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764