logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Omnipro dla Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie

  PR 12.08.2019, przeczytano 179 razy

Drobne zmiany szykują się w komunikacji marketingowej Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie, który to swój wizerunek powierzył agencji marketingowej OmniPro. W związku z narastającym problemem, jakim jest zmniejszanie się populacji pszczół, agencja wraz z WZP podejmie się działania mającego na celu szerzenie wiedzy odnośnie istoty dbania o te owady i środowisko. Agencja odpowiedzialna jest za tworzenie wizerunku w social mediach oraz wsparcie w tworzeniu szeroko zakrojonej strategii marketingowej mającej na celu wzrost sprzedaży produktów pszczelich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/omnipro-dla-wojewodzkiego-zwiazku-pszczelarzy-w-krakowie,383561,artykul.html

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie działa w celu reprezentowania i integrowania środowisk pszczelarskich, jak również podnoszenia kwalifikacji pszczelarzy. Ponadto WZP wspiera rozwój pszczelarstwa będącego integralną częścią rolnictwa i ochrony środowiska naturalnego. Popularyzowanie małopolskiego miodu i innych produktów pszczelich wśród społeczeństwa.

OmniPro to agencja z 15-sto letnim doświadczeniem na rynku działająca w zakresie tworzenia i wdrażania strategii, media relations, public relations, content marketingu, social media.

Źródło: OmniPro

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Rusza nowa intensywna kampania wspierająca kategorię czekolad marki Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną...
Canon: Spotkajmy się na Remadays
Na lutowych Targach Reklamy i Druku RemaDays zaprezentujemy najszybsze na rynku drukarki oraz urządzenie z atrakcyjną funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia – zapowiada Canon Polska. W Strefie Canon nie zabraknie także interesujących pokazów i możliwości spotkania z ekspertami marki.
LMC z nową odsłoną kampanii promującej Pracę za Rogiem
Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii promującej należącą do LMC aplikację mobilną Praca za Rogiem. To innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne służy do wyszukiwania ofert pracy oraz kandydatów z wykorzystaniem kryterium odległości oraz poziomu wynagrodzenia. Autorem zdjęć do spotu jest Mac ‘Dronksy’ Poschwald – jeden z najlepszych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764