logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Omnipro dla Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie

  PR 12.08.2019, przeczytano 151 razy

Drobne zmiany szykują się w komunikacji marketingowej Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie, który to swój wizerunek powierzył agencji marketingowej OmniPro. W związku z narastającym problemem, jakim jest zmniejszanie się populacji pszczół, agencja wraz z WZP podejmie się działania mającego na celu szerzenie wiedzy odnośnie istoty dbania o te owady i środowisko. Agencja odpowiedzialna jest za tworzenie wizerunku w social mediach oraz wsparcie w tworzeniu szeroko zakrojonej strategii marketingowej mającej na celu wzrost sprzedaży produktów pszczelich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/omnipro-dla-wojewodzkiego-zwiazku-pszczelarzy-w-krakowie,383561,artykul.html

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie działa w celu reprezentowania i integrowania środowisk pszczelarskich, jak również podnoszenia kwalifikacji pszczelarzy. Ponadto WZP wspiera rozwój pszczelarstwa będącego integralną częścią rolnictwa i ochrony środowiska naturalnego. Popularyzowanie małopolskiego miodu i innych produktów pszczelich wśród społeczeństwa.

OmniPro to agencja z 15-sto letnim doświadczeniem na rynku działająca w zakresie tworzenia i wdrażania strategii, media relations, public relations, content marketingu, social media.

Źródło: OmniPro

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart na Festiwaldruku.pl z premierowymi pokazami HP Stitch
Najbliższe, jesienne spotkanie branżowe – FestiwalDruku.pl zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem, bo w dniach 18 i 19 września zapraszamy do hali nr 3 EXPO XXI w Warszawie, gdzie na stoisku E6, w specjalnie przygotowanych strefach ekspozycyjnych będziemy czekali na Państwa z najnowszym portfolio maszyn i urządzeń oraz mediów do druku wielkoformatowego. Tegoroczne stoisko...
W tegorocznej edycji targów poligrafii reklamowej do grona debiutantów dołącza firma DigiPress.
Group One z kampanią 360 dla firmy Walmark
Firma Walmark w drodze przetargu wybrała do współpracy przy marce Marsjanki agencje należące do grupy komunikacyjnej Group One: Mediaplus, SalesTube, Serviceplan Health i Labcon. 19 sierpnia ruszyła kampania 360 komunikująca nowość na rynku: Marsjanki FUTURA.
Nowe logo marki Gerber
Marka Gerber to producent gotowych dań dla niemowląt i małych dzieci. Historia produktów z charakterystyczną, szkicowaną węglem, buzią małej dziewczynki zaczęła się już w 1927 roku. Teraz, po ponad 90 latach działania, marka odświeża swoje logo.
Marta Zarosa dołącza do Open Mobi
Marta Zarosa, specjalistka ds. marketingu i biznesu, dołączyła do zespołu agencji Open Mobi. Swoje wieloletnie doświadczenie w influencer marketingu oraz branży digital wykorzysta do rozwoju i budowy nowych produktów Social Audience firmy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764