logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oneplus wybrał Euvic Performance

  PR 22.11.2022, przeczytano 154 razy

Grupa Euvic Performance rozpoczęła współpracę z firmą OnePlus Poland, producentem smartfonów i rozwiązań technologicznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oneplus-wybral-euvic-performance,398075,artykul.html

W ramach podpisanej umowy Euvic Performance odpowiada strategicznie i kreatywnie za kompleksową obsługę w kanałach social media w Polsce. Działania reklamowe dla marki OnePlus obejmują swym zakresem komunikację z wykorzystaniem Facebooka oraz Instagrama.

- Ponieważ tworzymy produkty charakteryzujące się wyjątkową jakością i możliwościami technologicznymi, ułatwiającymi i umilającymi życie, zależało nam na stworzeniu ekosystemu, który jednoczyłby wszystkich fanów OnePlus. Takim środowiskiem są social media – mówi Małgorzata Podstawka, brand communication manager w OnePlus Poland. - Do współpracy nad projektem zaprosiliśmy Euvic Digital ze względu na ich otwartość, elastyczność i doświadczenie w branży technologicznej oraz e-commerce.

Po stronie agencji za obsługę OnePlus odpowiada dział Social Media, kierowany przez Karolinę Michalak (Group Account Director). 

Źródło: Euvic Digital sp. z o.o.

www.euvicperformance.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764