logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Onet Premium wprowadza płatności online za pośrednictwem DCB

  PR 07.04.2023, przeczytano 438 razy

DCB, czyli Direct Carrier Billing, jest innowacyjną usługą płatniczą wprowadzoną z początkiem kwietnia na platformie Onet Premium, która pozwala przeprowadzać transakcje za pośrednictwem operatorów telefonii komórkowej. Obecnie za Onet Premium poprzez DCB można zapłacić w T-Mobile, Play oraz Plus.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/onet-premium-wprowadza-platnosci-online-za-posrednictwem-dcb,399567,artykul.html

DCB jest kolejną opcją płatności za usługę subskrypcyjną Onet Premium. Bez zmian za subskrypcję można płacić Blikiem, kartą oraz tradycyjnym przelewem bankowym.

Osoba chcąca dokonać zakupu Onet Premium za pośrednictwem DCB powinna mieć zawartą umowę abonamentową lub korzystać z oferty prepaid w sieci: T-Mobile, Plus lub Play.

Jak skorzystać z płatności DCB za usługę subskrypcyjną Onet Premium:

  • Użytkownik zainteresowany pakietem Onet Premium wybiera DCB spośród wszystkich dostępnych opcji płatności na stronie https://premium.onet.pl
  • podaje numer telefonu
  • w odpowiedzi otrzymuje wiadomość SMS, gdzie opisane są szczegóły transakcji i podany jednorazowy kod PIN, służący do autoryzacji operacji,
  • po wprowadzeniu kodu następuje finalizacja płatności,
  • należność za Onet Premium zostaje doliczona do najbliższego rachunku abonamentowego lub od razu obciąża telefoniczne konto prepaid.

Onet Premium to usługa zapewniająca subskrybentom nielimitowany dostęp do artykułów, podcastów oraz programów wideo od kilkunastu wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych wydawców takich jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy Onet, Auto Świat, Politico czy Die Welt. W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcję Onetu, dostęp do wydań PDF tygodników i magazynów, do aplikacji Onet Audio oraz platformy Newsweek Learning English. Po wykupieniu pakietu użytkownik zyskuje również możliwość korzystania z Onetu bez reklam (wyłączenie reklam dotyczy formatów display, audio i video i nie obejmuje autopromocji).

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764