logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ooh.pl zwiększa zasięg do ponad 5500 nośników

  PR 01.03.2022, przeczytano 191 razy
ilustracja
Tomasz Sokół, prezes zarządu OOH.pl

OOH.pl, firma specjalizująca się w realizacji i zarządzaniu kampaniami outdoorowymi powiększyła sieć nośników reklamowych. Billboardy pojawiły się w ponad nowych 1500 lokalizacjach. Spółka chce do końca roku poszerzyć sieć o kolejne lokalizacje, głównie w mniejszych miastach do 200 tys. mieszkańców i pozyskać do współpracy właścicieli tablic reklamowych w regionach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ooh.pl-zwieksza-zasieg-do-ponad-5500-nosnikow,394952,artykul.html

OOH.pl powiększyła sieć nośników reklamowych. Obok billboardów, citylightów, to m.in. ekrany multimedialne w punktach handlowych i na dworcach. Obecnie spółka dysponuje ponad 5500 nośnikami, przede wszystkim w mniejszych miastach, w których mieszka 27,5 mln Polaków.

- Po trudniejszym, pandemicznym 2020 r., reklama offline zyskuje na atrakcyjności, dlatego zdecydowaliśmy się na inwestycje i zwiększenie zasięgu. Budżety reklamowe wracają wraz ze wzrostem ruchu samochodowego i kolejowego. Według danych Urzędu Transportu Kolejowego, w porównaniu do 2020 r. kolej przewiozła w 2021 r. o 35,7 mln pasażerów więcej. To duży wzrost - tłumaczy Tomasz Sokół, prezes zarządu OOH.pl – Jednocześnie trzeba zwrócić uwagę na rosnącą popularność pracy zdalnej i konsekwencje dla rynku reklamy. Do konsumentów trzeba dziś docierać inaczej. Przed pandemią wydatki reklamowe można było skoncentrować w dużych miastach i to gwarantowało milionowe zasięgi. Dziś bardzo ważne jest zróżnicowanie geograficzne i dotarcie do mniejszych ośrodków miejskich, bo tam są klienci – dodaje.   

Do końca tego roku OOH.pl chce powiększyć swoją sieć o co najmniej kilkaset nowych nośników. Docelowo ma dysponować 7 tys. nośników w całej Polsce.  Przy tym OOH.pl nie będzie inwestował samodzielnie w nowe lokalizacje.

- Chcemy pozyskać do współpracy właścicieli tablic reklamowych. Zarówno tych, którzy posiadają jeden nośnik, jak i tych dysponujących kilkudziesięcioma tablicami. One rzadko kiedy są wypełnione w 100 procentach. Wprowadzając je do sieci OOH.pl, właściciele mogą zyskać nowe źródła przychodów. Przychodzimy z budżetami reklamowymi, które do tej pory na rynek lokalny nie trafiały – mówi Tom

Z danych Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej, opracowanych we współpracy z domem mediowym Starcom (Publicis Group) wynika, że szacunkowa wartość sprzedaży na rynku reklamy zewnętrznej w trzecim kwartale 2021 r. wyniosła 118, 5 mln zł, co oznacza wzrost rok do roku o 16,1 proc.

Źródło: OOH.pl

www.ooh.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Isa Soares Tonight”: nowy program informacyjny CNN International
CNN International zapowiada nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
Już od najbliższego poniedziałku, 4 lipca br. w ramówce Radia TOK FM znajdą się dwa nowe programy. Audycje „Przewodnik o podróżach” oraz „Przewodnik o kuchni” to nowe, letnie propozycje dla słuchaczy stacji. W czasie wakacji na antenie Radia TOK FM pojawi się również dodatkowe wydanie programu „Jeszcze Więcej Sportu”, a zmianie...
63 proc. ankietowanych dziewcząt doświadczyło różnych form nękania w mediach społecznościowych. 38 proc. osób z niepełnosprawnościami padło ofiarą mowy nienawiści w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie – czytamy w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
Patrycja Pupiec z redakcji Poradnikzdrowie.pl została laureatką I nagrody w kategorii „Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie”. Nasza redakcyjna koleżanka została nagrodzona za artykuł „Ignorancja a może niewiedza? Dlaczego kobiety umierają na raka?”.
Od 28 czerwca anglojęzyczny kanał TVP World jest dostępny bezpłatnie dla odbiorców telewizji naziemnej w Estonii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764