WIADOMOŚCI

Opakowanie wykonane na bazie kartonu CKB firmy Stora Enso

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 12.06.2017, przeczytano 273 razy
ilustracjastrzałka
Opakowanie wykonane na bazie kartonu CKB firmy Stora Enso

Opakowanie „Slaktarens Hemlighet” („Tajemnica rzeźnika”) wykonane na bazie stworzonego przez Stora Enso kartonu CKB otrzymało nagrodę Matverk za rok 2017, przyznawaną przez szwedzkich producentów żywności. Jury konkursowe doceniło je za naturalny wygląd i szczególne walory dotykowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opakowanie-wykonane-na-bazie-kartonu-ckb-firmy-stora-enso,32781,artykul.html

Nagrody Matverk są dorocznie przyznawane produktom żywnościowym oferującym najlepszy smak i jakość, posiadającym wysokiej klasy opakowanie oraz niosącym ze sobą ciekawą historię. „Slaktarens Hemlinghet” to produkt mięsny, pochodzący ze szwedzkiego regionu Ångermanland. Bazuje on na hiszpańskiej wędlinie delikatesowej secreto, tu dodatkowo specjalnie wędzonej i doprawionej. Oprócz głównej nagrody tego ogólnokrajowego konkursu, opakowanie uzyskało też specjalne wyróżnienie od jury marketingowego Matverk. W uzasadnieniu napisano m.in.: Koncepcja tego produktu jest bliska ideałowi. Odpowiednio zapakowany, jest swego rodzaju pretekstem do opowiedzenia przy tym ciekawej historii. Mimo, że nowy – sprawia wrażenie znanego od dawna. To produkt rzemieślniczy najwyższej klasy. Na jego znakomity smak, zapach i walory dotykowe nie pozostaną obojętne nawet najbardziej wymagające osoby. Zdecydowany faworyt do zajęcia miejsca wśród klasycznych produktów żywnościowych z tego regionu Szwecji.

Zwycięskie opakowanie zostało wykonane z odnawialnego, bazującego na włóknach pierwotnych kartonu CKB o gramaturze 220 g/m2. Zapewnia on odpowiednie bezpieczeństwo przy kontakcie z żywnością, będąc jednocześnie atrakcyjnym podłożem dla projektanta. Nadruk zamieszczony na tylnej, brązowej części kartonu nadaje finalnemu produktowi odpowiednią naturalność, zarówno pod względem wizualnym jak i dotykowym. Podkreślona została tym regionalność oraz autentyczność znajdującego się wewnątrz wyrobu wędliniarskiego.

Źródło: Stora Enso Polska

www.storaenso.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 18.12.2017, 147 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone