logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opalarka Steinel wyróżniona na targach Remadays 2018

  PR 26.02.2018, przeczytano 521 razy
ilustracjastrzałka

Opalarkę Steinel 2520 E z pirometrem HG SCAN wyróżniono brązowym medalem w kategorii „Technology Park” Targów RemaDays 2018. Prestiżowa nagroda jest przyznawana m.in. za nowoczesność i funkcjonalność produktu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opalarka-steinel-wyrozniona-na-targach-remadays-2018,35588,artykul.html

Brązowy Medal za Innowację trafił do Lange Łukaszuk, pierwszego i wyłącznego przedstawiciela Steinel w Polsce.

- Z firmą Steinel jesteśmy związani od prawie 30 lat. W efekcie współpracy jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek opalarki, a także pistolety na klej tej niemieckiej marki – mówi Radosław Koźba menadżer produktu w Lange Łukaszuk. – Tym bardziej cieszy nas fakt, że produkty Steinel są wciąż nagradzane za nowoczesność i doceniane przez fachowców wielu branż.

HG2520 E – wzór innowacji

Czym wyróżnia się nagrodzona opalarka? Elektronarzędzie Steinel posiada wysokiej klasy bezszczotkowy silnik 2300 W nawet kilkukrotnie zwiększający wydajność opalarki w porównaniu z tradycyjnym silnikiem szczotkowym. Model odznacza się żywotnością na poziomie ok. 10 000 godzin i łatwą wymianą elementu grzejnego.

– Posiada też płynną regulację temperatury z dokładnością do 10° C i regulację prędkości nadmuchu powietrza za pomocą wygodnego dżojstika. To pozwala doskonale dobrać parametry pracy do wykonywanego zadania – mówi Radosław Koźba.

Steinel 2520 E to jednocześnie urządzenie niezwykle bezpieczne w eksploatacji – wyposażono je w zabezpieczenie grzałki, wyłączające element grzejny w przypadku przegrzania i włączający po zbytnim ostudzeniu. Po zakończeniu pracy z opalarką dioda sygnalizująca nagrzanie urządzenia działa nawet po odłączeniu przewodu zasilającego. W skład zamkniętego w wygodnej walizce zestawu nagrodzonego na Targach RemaDays 2018 wchodzi również zintegrowany z urządzeniem pirometr.

– HG SCAN sam steruje parametrami opalarki tak, by odpowiednio dogrzać miejsce pracy, jednocześnie nie dopuszczając do jego przegrzania. To właśnie taki bezpieczny zestaw został nagrodzony za innowację – dodaje Radosław Koźba.

Sprawdzone w działaniu

O tym, jak opalarki sprawdzają się w rękach zawodowców, goście Targów RemaDays 2018 przekonali się osobiście. Na stoisku firmy 3M pracowali nimi specjaliści z The Wrap Center. Na żywo oklejali karoserię BMW i8, używając do tego specjalnej folii samochodowej i narzędzi Steinel. Pokaz był elementem konkursu WRAP!T dla profesjonalnych car wrapperów. Zawodnicy na podium otrzymali profesjonalne opalarki Steinel w ramach nagrody. Na zdobywcę pierwszego miejsca czekał zestaw z opalarką HG2120 E Car Wrapper set. Zmagania zawodników przyciągnęły licznie zgormadzonych widzów, a oklejanie można było śledzić na żywo m.in. poprzez konto The Wrap Center na Facebooku.

Źródło: Lange Łukaszuk

www.langelukaszuk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

" ... Steinel posiada wysokiej klasy bezszczotkowy silnik 2300 W ... "

2.3 kW silnik w ręcznej opalarce ? Już wiem jak są przyznawane te medale :)

Najnowsze w tym dziale

Ahava PR odpowiedzialna za promocję PR marki dr Gerard
Agencja AHAVA PR  zajmie się obsługą jesiennej kampanii marki dr Gerard. Działania obejmują: przygotowanie treści do kampanii, influencer marketing, działania PR (w tym kontakt z mediami oraz wysyłkę kreatywną). Promocja będzie obejmowała dwa nowe produkty marki dr Gerard: Pryncypałki o smaku orzechowym oraz Mafijne Brownie.  
Océ Colorado 1650 złotym medalistą targów Festiwaldruku.pl
Podczas tegorocznego FestiwaluDruku.pl jury konkursowe już po raz siódmy przyznało Złote Medale targów. Wśród wyróżnionych znalazł się ploter Océ Colorado 1650 firmy Canon – model, który swoją premierę miał kilka miesięcy temu na targach FESPA.
Mateusz Gessler w nowej kampanii Hortex
Gotowe zupy mrożone to nowość w portfolio marki Hortex. Po raz pierwszy w historii firmy do działań reklamowych zaangażowany został ambasador.
Po rozwiązaniu przez Roberta Kubicę umowy z ROKiT Williams Racing, także PKN ORLEN, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, zakończy po tym sezonie współpracę sponsorską z zespołem. Koncern będzie kontynuował współpracę z zawodnikiem, pozostanie także w Formule 1 budując globalną rozpoznawalność marki.
W Integart Festiwal Druku trwa nadal!
Festiwal Druku 2019 dobiegł końca. Cieszymy się, że mogliśmy z Państwem spędzić wspólnie ten czas w szczególności, że przybyliście na to wydarzenie tak licznie. Cieszy nas fakt, że nasza oferta spotkała się z tak dobrym przyjęciem!
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764