logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Open FM z dziesiątkami nowości

  PR 19.12.2022, przeczytano 316 razy

Należąca do Wirtualnej Polski platforma Open FM, która w połowie października wystartowała z nową odsłoną, przygotowała na koniec roku wiele nowości. Wśród nich znalazły się między innymi podcasty Piotra Roguckiego i Anety Chmielińskiej, specjalne materiały od nominowanej do nagrody Grand Press grupy reporterskiej Outriders, a także stacje świąteczne i noworoczne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/open-fm-z-dziesiatkami-nowosci,398400,artykul.html

Z początkiem grudnia Open FM uruchomiło sześć stacji internetowych z muzyką świąteczną – Na Gwiazdkę, Na Gwiazdkę Hity, Na Gwiazdkę Po Polsku, Na Gwiazdkę Jazz & Classics, Na Gwiazdkę Rock oraz Kolędy. Stream stacji nie jest przerywany słowem i oferuje dostępną dwadzieścia cztery godziny na dobę muzykę świąteczną, wyselekcjonowaną przez dziennikarzy Open FM. Pod koniec miesiąca na platformie pojawią się też cztery dedykowane stacje sylwestrowe, przy których słuchacze będą mogli się bawić w trakcie przyjęć noworocznych. Jednocześnie Open FM Premium przygotowało w tym okresie specjalną ofertę: dostęp do treści premium można wykupić w promocyjnej cenie 8,99 zł za trzy miesiące. Po tym okresie płatność wyniesie 6,99 zł za miesiąc.

W części premium pojawiły się właśnie nowe podcasty. Wśród nich m.in. podcast „Tajemnice Klubu 27” Piotra Roguckiego. Muzyk i aktor opowiada o artystach, którzy odeszli z tego świata w wieku dwudziestu siedmiu lat, pojawią się też eksperci – w tym psychologowie, naukowcy oraz inni muzycy – którzy przedstawią fachowe spojrzenie na problem uzależnień i depresji wśród twórców. Na platformie jest już dostępny program pedagożki, pisarki i autorki podcastu „Dzikoprzygody” Anety Chmielińskiej, która dla Open FM przygotowała na okres przedświąteczny cykl poświęcony przyprawom, które goszczą na naszych stołach wigilijnych. Do grona współpracowników dołączył też znany z Naukowo TV Krzysztof Poznański, który prowadzi podcast „Paleo-opowieści”, przybliżający słuchaczom prehistoryczne dzieje Ziemi oraz świat dinozaurów. Z końcem grudnia zakończy się natomiast cykl Piotra Pogorzelskiego „Po prostu Wschód”, w którym były korespondent z Rosji opowiada o historii współczesnej krajów powstałych po rozpadzie ZSRR.

Open FM kontynuuje współpracę z grupą reporterską Outriders, do której należą między innymi nominowani do Grand Press Jakub Górnicki, Ewa Dunal, Agnieszka Szwajgier, Justyna Godz i Marcin Suder – organizacja ta zrzesza najlepszych dziennikarzy relacjonujących wydarzenia społeczno-polityczne z całego świata. Podcastu grupy Outriders można już słuchać na platformie Open FM, ale wkrótce pojawią się na niej także specjalne skrypty z reportaży, dostępne wyłącznie dla użytkowników Open FM.

Z początkiem grudnia należąca do Wirtualnej Polski platforma Open FM wystartowała też emisją WP Radia w technologii DAB+. Stacji można słuchać w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Częstochowie, Toruniu, Rzeszowie i Tarnowie. Radio nadaje muzykę w formacie Hot AC, a także wiadomości ogólnopolskie oraz programy dziennikarzy Wirtualnej Polski. Wkrótce do oferty WP Radia dołączą także audiobooki, które emitowane będą późnym wieczorem.

Źródło: Wirtualna Polska Media SA

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pakiet Ukraina - 10 nowych kanałów w ofercie Vectry
Od 16 kwietnia 2024 roku Vectra, wiodący dostawca usług internetowych, telewizyjnych i telefonii komórkowej w Polsce, wprowadza specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej tematyce — od wiadomości po rozrywkę, sport, edukację i programy dla dzieci.
II tura w mediach społecznościowych – porównanie kandydatow
Choć wyniki wyborów samorządowych zostały już ogłoszone, w wielu miastach wojewódzkich wciąż nie udało się wyłonić prezydentów miast podczas I tury wyborów. Należy zauważyć, że zgodnie z raportem PRCN „Kandydaci na Prezydentów miast wojewódzkich w social mediach - Który z kandydatów na prezydentów...
Fake kNOw more: emocje a podatność młodzieży na dezinformację
Młodzi ludzie są bardzo narażeni na manipulację w internecie. Często klikają w różne treści nie zdając sobie sprawy, że robią to pod wpływem emocji. To właśnie one stanowią punkt wyjścia w programie Fake kNOw more , który pokazuje młodzieży, że lepsze rozpoznawanie emocji, pozwala podejmować bardziej przemyślane decyzje także te w internecie....
Raport Seegame: potencjał reklamowy Twitcha
Reklamy na platformach live streamingowych są coraz popularniejszym sposobem dotarcia do pożądanych grup odbiorców – na Twitchu, już co trzecia osoba zwraca na nie uwagę 1 . Które kreacje przyciągają wzrok społeczności, co motywuje ją do oglądania reklam, a także jakie elementy powinien zawierać angażujący przekaz? Open Mobi (na...
Polskie Radio z wpisem o stanie likwidacji w KRS
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa będącego właścicielem 100% akcji Spółki, informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy dokonał wpisu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, na mocy którego Polskie Radio zostało postawione w stan likwidacji. Jedynym uprawnionym organem do zarządzania Spółką jest likwidator Paweł Majcher.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764