logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Open October z HP Demo Lab: HP Latex, reklama świetlna i trendy tapetowe

  PR 11.10.2016, przeczytano 586 razy
ilustracjastrzałka

HP Latex on Tour jeszcze trwa, ale w Integart już planowany jest kolejny, 3 tydzień października, który jest kontynuacją trwającego Open October.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/open-october-z-hp-demo-lab%3A-hp-latex%2C-reklama-swietlna-i-trendy-tapetowe,30218,artykul.html

W terminie 17-21.X w HP Demo Lab, które zlokalizowane jest w Błoniu pod Wrocławiem, odbędą się warsztaty.  Obok prezentacji najnowszych urządzeń HP Latex zapraszamy na szkolenia i prezentacje tematyczne „Reklama świetlna” (17-18.X) oraz „Trendy tapetowe” (20-21.X), prowadzone odpowiednio przez ekspertów z firm Avery Dennison oraz Neschen.

Produkty marki Neschen są znane i cenione na całym świecie wśród architektów i projektantów wnętrz. W ramach spotkań uczestnicy będą mieli możliwość pogłębienia wiedzy oraz bliższe zapoznanie się z nowościami oraz aktualnymi trendami. Dodatkowo nasz ekspert z firmy Neschen udzieli porad na temat produktów oraz zagadnień związanych z ich aplikowaniem. Zapewne dla wielu uczestników tematy związane z tapetami do druku, ich rodzajami oraz różnorodnością zastosowań (od wnętrz prywatnych po komercyjne) okażą się inspirujące.

W ramach bloku poświęconego marce Avery Dennison przedstawione zostaną uczestnikom informacje z zakresu produktowego oraz potencjalne możliwości reklamy świetlnej, która jest skuteczną formą promocji firmy bez względu na branże. Szeroka gama produktów barwionych oraz do druku cyfrowego umożliwia tworzenie przyciągających wzrok efektownych form reklamy. Pokażemy, że oryginalny projekt w połączeniu z produktami podświetlanymi gwarantuje najwyższą skuteczność reklamy poprzez efektowne wyróżnienie się tle innych realizacji.

Podwrocławskie HP Demo Lab słynie z prezentacji i testów urządzeń. Tego także nie zabraknie w 3 tygodniu Open October. Zaprezentowana zostanie technologia HP Latex w postaci najnowszych na rynku drukarek L570 oraz L1500. Ponadto do dyspozycji klientów będą także inne urządzenia z serii HP Latex tj. L310 czy L370.

Więcej informacji na temat trzeciego tygodnia Open October oraz możliwość rejestracji znajdziecie Państwo na stronie www.integart.com.pl/events


Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764