logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opera GX Hot Tab Hero - rusza nowy polski teleturniej gamingowy

  PR 04.10.2022, przeczytano 3421 razy
ilustracjastrzałka

6 października rusza nowy gamingowy show: Opera GX HOT TAB HERO – pojedynek, który wyjaśni, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Do gry dołączą idole świata gamingowego, znani i popularni youtuberzy i streamerzy. Kto zwycięży? O tym przekonamy się wkrótce, oglądając nowe show produkcji The Story Lab (z grupy dentsu Polska), które poprowadzi znany i lubiany przez publiczność Zygmunt Chajzer.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opera-gx-hot-tab-hero---rusza-nowy-polski-teleturniej-gamingowy,397465,artykul.html

Znana nam z telewizji formuła tradycyjnego teleturnieju trafia do świata wirtualnego. Przez okno przeglądarki Opera GX – jedynej na świecie specjalnie stworzonej dla graczy – będziemy mogli zobaczyć pojedynek bohaterów polskiej sceny gamingowej, mierzących się z pytaniami związanymi z grami komputerowymi, e-sportem i wszystkim, co wiąże się z cyfrową popkulturą.

– Jako przeglądarka, która kocha gaming, Opera GX ma wizję przekładania swojej filozofii i funkcjonalności przeglądarki na namacalne doświadczenie w świecie rzeczywistym! Hot Tab Hero jedyny w swoim rodzaju i pierwszy teleturniej dla gamerów. To także nasz hołd dla graczy i nurtów, które dominują dziś w wirtualnym świecie. – mówi Maciej Kocemba, Product Director Opery GX. – Postanowiliśmy zgromadzić całą różnorodność polskiego świata gamingu w jednym pomieszczeniu i zobaczyć co z tego wyjdzie. Widzowie mogą spodziewać zaskakującej i niespotykanej mieszanki.

Dwie drużyny złożone ze znanych i popularnych youtuberów i streamerów: Xayoo Industries oraz Young Family Label staną do pojedynku, by rozstrzygnąć, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Zespoły będą rywalizować w dwóch rundach złożonych z pytań dotyczących świata i kultury gier komputerowych. Quizy tekstowe i video pozwolą zweryfikować wiedzę uczestników, ale staną się także pretekstem do tego, by zapytać Young Multiego o jego relację z Paluchem, Vysotzkiego o to, z kim chciałby walczyć w Fame MMA oraz Xayoo o jego lalkę.

Program poprowadzi ikona polskiej telewizji – Zygmunt Chajzer, któremu w meandrach trudnych gamingowych zagadnień będzie towarzyszył Paweł „Delord” Szabla - uwielbiany przez społeczność gracz i coach gry League Of Legends.

– Cieszymy się, że do grona klientów dentsu Polska dołączyła nowa marka, która ma już miliony użytkowników i współpracuje z największymi influencerami na całym świecie. Dla nas to początek wspaniałej współpracy, która – mamy nadzieję – zaowocuje wieloma ciekawymi projektami. Hot Tab Hero to nowatorska i niecodzienna koncepcja rywalizacji online przeniesiona w typowo telewizyjne realia. Jesteśmy przekonani, że ten unikalny pomysł odniesie sukces, nie ma porównywalnego formatu w Polsce z tak znanymi nazwiskami świata gamingu i telewizji.  – tłumaczy Jakub Kowalski, producent The Story Lab, dentsu Polska.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje wiosenna ramówka TVN
Wiosna w TVN to czas niespodzianek i wielkich emocji. Jedną z najbardziej oczekiwanych premier jest program „The Traitors. Zdrajcy”, który już w środę 28 lutego zapewni elektryzującą rozgrywkę inspirowaną popularną grą Mafia. Drugim nowym formatem wartym uwagi jest „Czas na Show. Drag Me Out”, który zapowiada kolorową i pełną blasku zabawę....
W czasie rosnącego zainteresowania telewizją CTV i inwestycjami w ten obszar w Wielkiej Brytanii i Europie, nowy raport „The Power and Potential of CTV in Europe”, pokazuje, że reklama CTV w dalszym ciągu charakteryzuje się brakiem przejrzystości i koniecznością weryfikacji jakości. Tylko 30% reklamodawców i wydawców ma pełną przejrzystość co do...
Silna jak dziewczynka – akcja społeczna Wysokich Obcasów
“Silna jak dziewczynka” to akcja społeczna “Wysokich Obcasów”, która ma na celu wzmocnienie wiary i pewności siebie dziewczynek zarówno w codziennym życiu, jak i w dążeniach do osiągania swoich celów i marzeń. Na łamach magazynu oraz serwisu Wysokieobcasy.pl pojawią się artykuły i podcasty, a w ramach projektu odbędzie się...
Wiosenne „Książki. Magazyn do czytania”
Inspirujące rozmowy, eseje i recenzje oraz przegląd propozycji biograficznych i kryminalnych na wiosnę tworzą pierwsze w tym roku wydanie „Książek. Magazynu do czytania”. Dwumiesięcznik jest dostępny w punktach sprzedaży prasy od wtorku, 27 lutego br. oraz na stronie Prenumerata24.pl z opcją bezpłatnej dostawy.   
Marek Czyż powraca do TVP Info z programem „Bez Retuszu”
W niedzielę, 03.03.2024 o godzinie 20:40, widzowie będą mieli okazję ponownie aktywnie uczestniczyć w programie „Bez Retuszu”, który powraca po przerwie. Będzie on transmitowany „na żywo”, zapewniając niepowtarzalną okazję do rozmowy poprzez wysyłanie SMS-ów, czy publikacje komentarzy w kanałach social media widzów z hasztagiem #BezRetuszu. Oprócz zaproszonych gości,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764