logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opera GX Hot Tab Hero - rusza nowy polski teleturniej gamingowy

  PR 04.10.2022, przeczytano 2699 razy
ilustracjastrzałka

6 października rusza nowy gamingowy show: Opera GX HOT TAB HERO – pojedynek, który wyjaśni, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Do gry dołączą idole świata gamingowego, znani i popularni youtuberzy i streamerzy. Kto zwycięży? O tym przekonamy się wkrótce, oglądając nowe show produkcji The Story Lab (z grupy dentsu Polska), które poprowadzi znany i lubiany przez publiczność Zygmunt Chajzer.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opera-gx-hot-tab-hero---rusza-nowy-polski-teleturniej-gamingowy,397465,artykul.html

Znana nam z telewizji formuła tradycyjnego teleturnieju trafia do świata wirtualnego. Przez okno przeglądarki Opera GX – jedynej na świecie specjalnie stworzonej dla graczy – będziemy mogli zobaczyć pojedynek bohaterów polskiej sceny gamingowej, mierzących się z pytaniami związanymi z grami komputerowymi, e-sportem i wszystkim, co wiąże się z cyfrową popkulturą.

– Jako przeglądarka, która kocha gaming, Opera GX ma wizję przekładania swojej filozofii i funkcjonalności przeglądarki na namacalne doświadczenie w świecie rzeczywistym! Hot Tab Hero jedyny w swoim rodzaju i pierwszy teleturniej dla gamerów. To także nasz hołd dla graczy i nurtów, które dominują dziś w wirtualnym świecie. – mówi Maciej Kocemba, Product Director Opery GX. – Postanowiliśmy zgromadzić całą różnorodność polskiego świata gamingu w jednym pomieszczeniu i zobaczyć co z tego wyjdzie. Widzowie mogą spodziewać zaskakującej i niespotykanej mieszanki.

Dwie drużyny złożone ze znanych i popularnych youtuberów i streamerów: Xayoo Industries oraz Young Family Label staną do pojedynku, by rozstrzygnąć, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Zespoły będą rywalizować w dwóch rundach złożonych z pytań dotyczących świata i kultury gier komputerowych. Quizy tekstowe i video pozwolą zweryfikować wiedzę uczestników, ale staną się także pretekstem do tego, by zapytać Young Multiego o jego relację z Paluchem, Vysotzkiego o to, z kim chciałby walczyć w Fame MMA oraz Xayoo o jego lalkę.

Program poprowadzi ikona polskiej telewizji – Zygmunt Chajzer, któremu w meandrach trudnych gamingowych zagadnień będzie towarzyszył Paweł „Delord” Szabla - uwielbiany przez społeczność gracz i coach gry League Of Legends.

– Cieszymy się, że do grona klientów dentsu Polska dołączyła nowa marka, która ma już miliony użytkowników i współpracuje z największymi influencerami na całym świecie. Dla nas to początek wspaniałej współpracy, która – mamy nadzieję – zaowocuje wieloma ciekawymi projektami. Hot Tab Hero to nowatorska i niecodzienna koncepcja rywalizacji online przeniesiona w typowo telewizyjne realia. Jesteśmy przekonani, że ten unikalny pomysł odniesie sukces, nie ma porównywalnego formatu w Polsce z tak znanymi nazwiskami świata gamingu i telewizji.  – tłumaczy Jakub Kowalski, producent The Story Lab, dentsu Polska.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia EvoBox 4K dostępne są cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, My Zen 4K, Museum 4K i Travel XP 4. Promocyjnie kanały te dostępne są dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów.  
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.
Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764