logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

opolskie, śląskie, dolnośląski: Operator drukarek cyfrowych / Drukarz, z doświadcz

25.09.2023
Wynagrodzenie: 5 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 896

Nasze wymagania:
 umiejętność obsługi maszyn do druku cyfrowego: drukarki, plotery
 umiejętność obsługi maszyn do obróbki wydrukowanych materiałów: plotery tnące, laminatory lub znajomość technologii druku
 obsługa ploterów wielkoformatowych
 monitorowanie procesu druku
 eliminowanie problemów podczas druku
 podstawowa znajomość języka angielskiego
 dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych
 prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
 szkolenia produktowe
 umowa B2B
 wynagrodzenie 5000 – 7000zł brutto
 terminowe wynagrodzenie
 system prowizyjny
 możliwość poznania nowych technologii, dobra atmosfera współpracy
 możliwość przystąpienia do programu sportowego Multisport
Miejsce pracy:
 Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o., Opole, ul. Gosławicka 2d
Prześlij swoje CV na adres: biuro@atrium.com.pl
Prosimy o umieszczenie w swoim CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).
Od ponad 30 lat firma Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. jest liderem w sprzedaży maszyn i materiałów do cyfrowego druku wielkoformatowego. W naszym portfolio klienci znajdą urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych producentów oraz produkty sygnowane własną marką IKONOS o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną materiałów do druku. Więcej informacji o naszej firmie oraz najważniejsze aktualne wydarzenia publikujemy na stronie: www.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/operator-drukarek-cyfrowych---drukarz%2C-z-doswiadcz%2C-opolskie%2C-slaskie%2C-dolnoslaski,91096,ogloszenie.html

https://atrium.com.pl/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: AtriumCP
Telefon: 885997001
Kontakt: Joanna Kowalczyk
Gosławicka 2D, Opole
e-mail: sekretariat@atrium.com.pl

Konto AtriumCP nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA

opolskie, śląskie, dolnośląski - więcej ofert

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Dam pracę (1)

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Szukam pracy (0)

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Sprzedam (0)

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Kupię (0)

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Dam zlecenie (0)

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Przyjmę zlecenie (0)

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Różności (0)

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Oferty Last minute (0)

  • opolskie, śląskie, dolnośląski: Zamówienia publiczne (0)

 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764