CHWASZCZYNO POMORSKIE: OPERATOR FREZARKI CNC

04.06.2014
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1066

Zatrudnimy operatora frezarek CNC
Wymagania:
•umiejętność obsługi maszyny CNC◦
*umiejętność samodzielnej organizacji pracy
◦umiejętność pracy pod presją czasu
◦doświadczenie w branży produkcji materiałów z tworzyw sztucznych mile widziane
◦dodatkowym atutem będzie obsługa programów typu Corel
Zadania:
•cięcie materiałów z tworzyw sztucznych
Oferujemy:
*umowę o pracę
•ciekawą pracę w renomowanej i rozwijającej się firmie
•możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
CV prosimy kierować na :praca@exposite.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/operator-frezarki-cnc%2C-chwaszczyno-pomorskie,53941,ogloszenie.html

Ofertę złożył: exposite14
Kontakt: Sebastian

Konto exposite14 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

CHWASZCZYNO POMORSKIE - więcej ofert

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Dam pracę (1)

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Szukam pracy (0)

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Sprzedam (0)

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Kupię (0)

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Dam zlecenie (0)

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Przyjmę zlecenie (0)

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Różności (0)

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Oferty Last minute (0)

  • CHWASZCZYNO POMORSKIE: Zamówienia publiczne (0)