logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oprogramowanie laserowe zdefiniowane na nowo: Trotec przedstawia Ruby

  PR 22.07.2021, przeczytano 1152 razy
ilustracja

Oprogramowanie laserowe Ruby na nowo definiuje pracę z laserem. Towarzyszy użytkownikowi w procesie od pomysłu do gotowego produktu. Oferuje bezprecedensową wartość dodaną dla grawerów, drukarni, wytwórców oraz szkół. Platforma gwarantuje rentowne przetwarzanie zamówień online i po raz pierwszy dostarcza użytkownikom sieciowe i w pełni cyfrowe rozwiązanie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oprogramowanie-laserowe-zdefiniowane-na-nowo%3A-trotec-przedstawia-ruby,392373,artykul.html

Inteligentna przyszłość

- Maszyny laserowe w przyszłości będą w pełni zdigitalizowane.  - zapewnia Dr. Andreas Penz, dyrektor zarządzający Trotec Laser GmbH. - Zespół Trotec od kilku lat intensywnie pracował nad nową generacją oprogramowania. Nowa, skalowalna architektura oprogramowania została stworzona od zera. Teraz zamówienia klientów będą mogły być realizowane znacznie szybciej. W ten sposób ponownie wyznaczamy nowe standardy w naszej branży. Nasi klienci będą czerpać z tego korzyści już od samego początku. Będą mogli rozpocząć cyfrową zmianę w swojej firmie, by przygotować ją na przyszłość. – mówi Penz, podkreślając tym samym misję marki Trotec i znaczenie digitalizacji.

Oprogramowanie graficzne do lasera. Dla zapewnienia płynności pracy

Zarówno tworzenie projektów, elementów zawierających zdjęcia lub napisy, jak również wprowadzanie poprawek jest szybkie i proste. Wszystkie narzędzia, których potrzebuje użytkownik lasera znajdują się już w oprogramowaniu. Ruby umożliwia bezpośrednie importowanie plików pdf, svg, png, ai itp. Złożony proces przesyłania prac z programu graficznego do lasera nie jest już potrzebny.

- Te funkcje zmniejszają o połowę czas potrzebny na przygotowanie produktu od fazy pomysłu do ukończenia – podsumowuje Penz.

Wiele laserów, nieograniczona liczba użytkowników, dostęp z dowolnego miejsca

Oprogramowanie Ruby łączy urządzenia laserowe w jedną sieć – lokalnie lub zdalnie. Zadania mogą być wysyłane do wielu urządzeń z komputera PC lub Mac. Są wgrywane do zintegrowanej bazy maszyny laserowej i przetwarzane bez konieczności podłączania komputera. Dzięki innowacyjnemu procesowi projekty mogą być przygotowywane przez jednego użytkownika, a realizowane przez innego – niezależnie od miejsca: w biurze, domu lub warsztacie. Poprzez zintegrowany i etapowy proces pracy Trotec dokonuje przełomu w zakresie zarządzania użytkownikami.

Pracuj na komputerze Mac lub PC. Pełna niezależność od system operacyjnego

Nowa platforma uruchamiana w przeglądarce internetowej oferuje użytkownikom laserów możliwości, na które od dawna istniało zapotrzebowanie, ale dotychczas nie były dostępne - całkowitą niezależność od systemu operacyjnego.

Ruby oraz Speedy 400 stanowią teraz jedno – najinteligentniejszy i najszybszy laser na świecie

Ruby – najinteligentniejsze oprogramowanie laserowe oraz Speedy 400 – najszybsza grawerka laserowa na świecie – stają się jednością. “Speedy 400 Run on Ruby” wyposażony jest w panel dotykowy, który umożliwia pracę lasera w sieci za pomocą połączenia Ethernet lub WiFi bez konieczności podłączania dodatkowego komputera.

Wszyscy użytkownicy ploterów laserowych z serii Speedy mogą skorzystać z Ruby 2

Wraz z oficjalną premierą wszyscy właściciele grawerek laserowych z serii Speedy mogą czerpać korzyści z Ruby. Każda maszyna z serii Speedy może zostać zaktualizowana o oprogramowanie Ruby bezpłatnie do 31 października 2021 r. Przy zakupie nowego systemu laserowego Speedy,  Ruby jest dodawane bezpłatnie. Od 1 listopada 2021 r. aktualizacja do Ruby będzie odpłatna. Proces aktualizacji jest prosty – parametry materiałów oraz prace laserowe zostaną przeniesione do nowego oprogramowania.

Ruby jest dostępne do pobrania od 15 lipca 2021 r. na stronie www.ruby.troteclaser.com.

Źródło: Trotec Polska

www.troteclaser.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bossa Nova Events dla Tectum Group
17 maja 2024 roku Tectum Group, ekspert w usługach dekarskich na polskim rynku, zorganizował wydarzenie celebrujące 20-lecie swojej działalności w Polsce oraz inaugurujące nową siedzibę firmy. Realizację eventu powierzono agencji Bossa Nova Events, należącej do grupy Creative Brand Stories.
PIAP uczestniczy w spotkaniu EAC w Sztokholmie
Europejskie stowarzyszenia jednoczą się, aby rozwijać branżę produktów promocyjnych. W dniach 23-24 maja 2024 roku w Sztokholmie w Szwecji Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) uczestniczyła jako słuchacz w spotkaniu kilku europejskich stowarzyszeń i Międzynarodowego Stowarzyszenia Produktów Promocyjnych (PPAI). Podczas wydarzenia przedstawiciele dziesięciu...
Stor9 z rekordowym wzrostem przychodów w 2023 roku
Stor9 – firma dynamicznie rozwijająca się w obszarach produkcji contentu oraz influencer marketingu – osiągnęła wzrost przychodów i zysku netto w 2023 roku. Przychody Stor9 wyniosły 23,9 mln zł, co oznacza 73-procentowy wzrost w porównaniu do roku poprzedniego. Zysk netto w tym okresie zwiększył się o 233% osiągając poziom 457 tys. zł.
mBank nowym klientem Altavia Kamikaze + K2
Altavia Kamikaze + K2 wygrywa przetarg mBanku i rozpoczyna obsługę marki w obszarze social mediów.
Kawy Nescafé w nowych opakowaniach
NESCAFÉ, pierwsza kawa rozpuszczalna, której początki sięgają 1938 roku, prezentuje swoją nową odsłonę. Marka zmienia identyfikację wizualną, którą można już zobaczyć m.in. na półkach sklepowych. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764