logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oprogramowanie RIP firmy Colorgate w portfolio Via Color

  PR 16.12.2019, przeczytano 395 razy

W odpowiedzi na dynamikę zmian zachodzących na rynku poligraficznym i jego coraz większe wymagania, co do zgodności kolorów na wydrukach, firma Via Color włączyła do swojej oferty najnowszy program RIP od ColorGATE.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oprogramowanie-rip-firmy-colorgate-w-portfolio-via-color,385094,artykul.html

„Made in Germany” – czyli niemiecka solidność

ColorGATE to niemiecki producent programów dedykowanych do drukarek i ploterów, który już od ponad 20 lat wspiera rynek poligrafii i reklamy swoimi technologicznymi innowacjami. Oprogramowanie to cieszy się uznaniem wśród użytkowników i jest doceniane na całym świecie. – Bacznie obserwujemy rynkowe trendy i śledzimy światowe rozwiązania w dziedzinie usprawniania procesów drukarskich tak, by dać naszym klientom jeszcze lepsze możliwości druku i pozwolić im być „o krok” przed konkurencją. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty propozycji niemieckiego lidera, który cieszy się światową renomą – mówi Kacper Ragus, product manager w Via Color.

Software RIP od ColorGATE w wersji 10 oferuje użytkownikowi szereg korzyści. Przede wszystkim zapewnia najlepsze odwzorowanie kolorów, zgodne z wieloma (zarówno europejskimi, jak i światowymi) normami. Nabywając nowe oprogramowanie otrzymujemy dostęp do potężnej i stale poszerzanej bazy profili kolorystycznych, możemy być też spokojni o kolorystykę, która jest zgodna nawet z najbardziej renomowanymi standardami w Europie i na świecie. ColorGATE w swojej najnowszej wersji oferuje także możliwość korzystania z funkcji oszczędnego druku, bez utraty na jego jakości.

Inwestycja w przewagę konkurencyjną

Na jednym programie RIP może pracować kilka urządzeń – co jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Co więcej, polski dostawca w cenie oprogramowania przygotowuje dwa profile kolorystyczne pod wybrany przez klienta materiał. Kolejnym istotnym aspektem jest bezpieczeństwo samego zakupu. – Zdajemy sobie sprawę faktu, że przy tego typu inwestycji pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Wiele rzeczy wymaga sprawdzenia, dlatego w Via Color przygotowaliśmy specjalną promocję gdzie oferujemy zwrot pieniędzy w dowolnym momencie użytkowania, w okresie 12 miesięcy od daty zakupu – podkreśla przedstawiciel Via Color.

Poszerzanie swojego parku maszynowego i jednoczesne budowanie przewagi konkurencyjnej to nie tylko inwestycja w nowe maszyny i urządzenia. Zakup nowego oprogramowania RIP pozwala uzyskać szereg korzyści. Oferuje nie tylko doskonałe odwzorowanie kolorystyczne, lecz pozwala też na realne oszczędności, nie tracąc przy tym na jakości drukowanego obrazy. Korzystanie z dedykowanego programu pozwala też wyeliminować kolorystyczne niedociągnięcia, a także ułatwić i często przyśpieszyć cały proces druku.

Źródło: Via Color Pegasus

www.viacolor.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: PegasusUSA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mbank po raz drugi partnerem MFF Nowe Horyzonty
Bezkompromisowe, artystyczne kino czeka na gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu. mBank po raz drugi jest partnerem Festiwalu i zaprasza wszystkich pasjonatów dziesiątej muzy na prawdziwą ucztę pod hasłem „więcej nowych horyzontów”.
Samsung The Wall o przekątnej 1000” trafia do globalnej sprzedaży
Samsung wprowadził właśnie na globalny rynek modułowy telewizor The Wall o nazwie IWA. Nowa technologia przetwarzania AI, zwiększona częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz i wszechstronne możliwości instalacji sprawiają, że najnowszy The Wall po raz kolejny wyznacza standardy dla technologii wyświetlania. Ogromny ekran o przekątnej 1000” zapewnia nieograniczoną...
Nowe wyzwania, którym musiały w pandemii stawić czoła działy marketingu, sprawiły, że znacząco wzrósł poziom zaufania do nich. Z drugiej edycji badania liderów marketingu w Polsce „CMO Survey 2021” przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte Digital we współpracy z HRK oraz Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR wynika...
Roland DG ogłasza wprowadzenie nowych ploterów tnących do winylu GR2-640/540 64” i 54”
Seria CAMM-1 jest w stanie szybko i równo wyciąć prawie każdy kształt z szerokiej gamy arkuszy i folii, od cienkich samochodowych folii okiennych i folii termotransferowych do grubych arkuszy odblaskowych i szablonów do piaskowania. Zastosowania obejmują szyldy, samochodowe folie okienne, oklejanie pojazdów, odzież sportową i wiele innych.
Wyjazdowe stroje Borussii Dortmund na sezon 2021/2022
PUMA prezentuje stroje wyjazdowe Borussii Dortmund na sezon 2021/2022. W ramach specjalnej niespodzianki PUMA i Fundacja BVB "leuchte auf" pokazały nową koszulkę wyjazdową dzieciom z Nordstadtligi w Dortmundzie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764