logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opus B dla Gedeon-Richter

  PR 20.09.2019, przeczytano 293 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała kampania marki Groprinosin. Za koncepcję i realizację działań odpowiada Opus B.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opus-b-dla-gedeon-richter,384045,artykul.html

Kampania przygotowana przez zespół Opus B dla marki Groprinosin opiera się na mocnym i wyrazistym brandingu oraz okazjach zażycia. Autorom koncepcji zależało na tym, aby silna i zrytmizowana komunikacja jak najlepiej promowała markę leku oraz uwypuklała jego benefity.

- A dlaczego rytm? Bo nawracające infekcje wybijają nas z naturalnego rytmu. Groprinosin natomiast pozwala nam znów go złapać i cieszyć się życiem. Podkreślamy skuteczność leku oraz jego przewagi dzięki symbolicznym zabiegom formalnym - tłumaczy Tomek Kosiński, Creative Director w Opus B

Spoty 30’ i 15’ emitowane będą w największych stacjach telewizyjnych oraz kanałach tematycznych. Za koncepcję i realizację kampanii odpowiada Opus B. Spoty wyprodukowało studio Garaż, postprodukcją zajęło się studio Film Garden.

Źródło: Opus B

www.opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa odsłona kampanii Nutricia
W poniedziałek 21 października rusza nowa odsłona kampanii dla kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ, której koncepcję kreatywną opracowała agencja Havas Warsaw. Kampania swoim zasięgiem obejmie telewizję oraz internet, w tym media społecznościowe.
PKN ORLEN został Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. W ramach współpracy w sezonie 2019/2020 marka będzie promowana na stadionach oraz podczas transmisji meczów już od najbliższej, 12. kolejki rozgrywek.
Kampania teaserowa „Idealiści” promuje czwartą edycję Open Eyes Economy Summit
Agencja Eskadra startuje z oryginalną kampanią outdoorową „Idealiści”, która promuje międzynarodowy kongres ekonomii wartości – Open Eyes Economy Summit. Nowe billboardy, citylighty i cityscrolle są odpowiedzią na kontrowersyjne hasła sprzed tygodnia.
ICE z nową strategią komunikacji od Hand Made
Centrum Kongresowe ICE Kraków odświeża strategię komunikacji, którą będzie wdrażać w latach 2020-2025. Twórcą kompleksowej koncepcji jest krakowska agencja reklamowa Hand Made, która dostarczyła zwycięską ideę i wizję kolejnych pięciu lat dla tego niezwykłego miejsca na mapie Krakowa.
Wraz z rozpoczęciem sezonu jesienno-zimowego ruszyła kolejna odsłona akcji Nikon „Natychmiastowy Rabat”, dzięki której przy zakupie aparatu z obiektywem zaoszczędzić można nawet do 1720 zł. Promocja obejmuje szeroką gamę produktów marki, w tym lustrzanki cyfrowe, bezlusterkowce i obiektywy Nikkor.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764