logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opus B dla Gedeon-Richter

  PR 20.09.2019, przeczytano 372 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała kampania marki Groprinosin. Za koncepcję i realizację działań odpowiada Opus B.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opus-b-dla-gedeon-richter,384045,artykul.html

Kampania przygotowana przez zespół Opus B dla marki Groprinosin opiera się na mocnym i wyrazistym brandingu oraz okazjach zażycia. Autorom koncepcji zależało na tym, aby silna i zrytmizowana komunikacja jak najlepiej promowała markę leku oraz uwypuklała jego benefity.

- A dlaczego rytm? Bo nawracające infekcje wybijają nas z naturalnego rytmu. Groprinosin natomiast pozwala nam znów go złapać i cieszyć się życiem. Podkreślamy skuteczność leku oraz jego przewagi dzięki symbolicznym zabiegom formalnym - tłumaczy Tomek Kosiński, Creative Director w Opus B

Spoty 30’ i 15’ emitowane będą w największych stacjach telewizyjnych oraz kanałach tematycznych. Za koncepcję i realizację kampanii odpowiada Opus B. Spoty wyprodukowało studio Garaż, postprodukcją zajęło się studio Film Garden.

Źródło: Opus B

www.opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola odwiedzą Chorzele, Sandomierz i Iławę
Już wiemy, gdzie w tym roku zawitają legendarne ciężarówki Coca-Cola! Wskazali je sami mieszkańcy, oddając rekordową ilość głosów na swoje miasta w konkursie, zorganizowanym przez Coca-Cola. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu internautów, świąteczny konwój wraz z mocą atrakcji przyjedzie do Chorzel, Sandomierza i Iławy.
Ponad 1,5 tys. złotych wyda polski konsument na sprawy związane z organizacją  tegorocznych świąt. Jak co roku, ważne miejsce w budżecie zajmą nie tylko prezenty, ale także świąteczne zakupy spożywcze.
Na święta Polacy chętnie wracają do rodzinnego domu, ale na podróże wydadzą mniej niż na prezenty
Już niebawem ponad 14 milionów Polaków wsiądzie do samochodów, pociągów oraz na pokłady samolotów i ruszy w podróż do rodzinnych domów, aby wspólnie z bliskimi spędzić święta Bożego Narodzenia. W  najnowszym badaniu pt. „Driving home for Christmas” Mastercard zgłębił temat powrotów do domu...
Do korzystania z ich rozwiązań do zarządzania własnym sprzętem i oprogramowaniem przyznał się ostatnio sam Apple. Amerykański Jamf, największy na świecie dostawca oprogramowania do zarządzania sprzętem giganta z Cupertino zorganizuje swoje globalne spotkanie po raz pierwszy poza USA, w Katowicach. Za jego komunikację w Polsce odpowiada Icon Strategies.
Ikons Super Baner – super mocny, super lekki, super eko
Problemy z reklamacjami dotyczącymi porwanych banerów, problemy z utylizacją składów zużytych wydruków, problemy z dźwiganiem ciężkich nawojów jak i samych wydruków podczas instalacji. Wszyscy „reklamiarze” znają te bolączki. Ale jest rozwiązanie…
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764