logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opus B współtwórcą „katolickiego Netflixa”

  PR 11.01.2019, przeczytano 147 razy

Uruchomiona przez dominikanów platforma to nowa odsłona portalu dominikanie.pl


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opus-b-wspoltworca-_katolickiego-netflixa_,380756,artykul.html

Platforma to dedykowane miejsce do publikacji autorskich treści wideo przygotowywanych przez zakonników, a teraz również przez osoby świeckie.

Struktura nowej odsłony portalu www.dominikanie.pl inspirowana jest popularną na całym świecie platformą Netflix. Tematyka poruszana przez twórców będzie bardzo różnorodna – od programów stricte teologicznych i liturgicznych po materiały dla dzieci.

Opus B odpowiada za całość realizacji serwisu. Zespół postawił na popularne i sprawdzone rozwiązania webowe, również w kontekście dalszego rozwoju platformy i łatwości aktualizacji treści.

Źródło: Opus B

www.opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TFP Grafika – innowacyjność w druku 3D – pozwól się zaskoczyć
Producent display’ów, opakowań i materiałów POS zaprezentuje się premierowo na FestiwalMarketingu.pl z nowoczesną drukarką 3D MassiVit 1800 PRO - pionierskim rozwiązaniem druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej.
Kampania społeczna „Od początku”
66% Polaków jako główną przyczynę aborcji postrzega brak wsparcia kobiet w ich najbliższym otoczeniu wynika z badań Fundacji CitizenGO, która rozpoczyna nową ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem: “Od początku”.
A digital na to: KFC
Dziś nasi eksperci zespołu digital na warsztat wzięli wirtualnego influencera KFC - Colonela Sandersa.
Włodzimierz Schmidt ponownie wybrany na Prezesa Zarządu IAB Europe
Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, został ponownie wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu IAB Europe – europejskiej organizacji, która skupia swoje działania wokół rozwoju reklamy cyfrowej i edukacji rynku w zakresie potencjału tego sektora. Będzie kierował pracami organizacji do 2021 roku.Włodzimierz...
PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca, a opinie Zofii Klepackiej są jej opiniami prywatnymi, dlatego – w odniesieniu do spekulacji medialnych – spółka informuje, że nie podejmowała działań mających na celu ograniczenie aktywności medialnej Zofii Klepackiej.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764