logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opus B z wyróżnieniem w konkursie Golden Arrow 2019

  PR 21.06.2019, przeczytano 226 razy

Zespół Opus B zdobył wyróżnienie za kampanię przygotowaną dla Decathlon.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opus-b-z-wyroznieniem-w-konkursie-golden-arrow-2019,382968,artykul.html

Jury konkursu Golden Arrow 2019 przyznało zespołowi Opus B wyróżnienie w kategorii „grywalizacja” za kampanię Decathlon Carbon Challenge.

Celem konkursu jest nagradzanie najbardziej efektywnych i innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

Przeprowadzona kampania Decathlon Carbon Challenge zaangażowała użytkowników i przyniosła wspaniałe efekty. Dzięki sportowemu wyzwaniu kolarze z całej Polski byli przekonywani do szosówek Decathlon B’TWIN. Reguły były proste: uczestnicy dostali 48h na topowej, karbonowej szosówce Decathlon, by kręcić kilometry. Kto przejechał ich najwięcej, wygrywał rower. W efekcie zmieniliśmy nastawienie kluczowej grupy konsumentów do marki, co przełożyło się na wzrost sprzedaży topowych rowerów Decathlon.

  • Lista wszystkich nagrodzonych kampanii TUTAJ

Źródło: Opus B

www.opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dolnośląski Festiwal Architektury 2020: konkurs na plakat
Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wrocław - organizator IX edycji Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DoFA zaprasza do udziału w konkursie na festiwalowy plakat. Do wygrania jest 3 tys. zł, a termin składania prac upływa 20 września 2019.
Wyniki konkursu BenQ – Kreatywność i Ekspresja
Zwycięzcy zostali wyłonieni przez jury konkursowe, które oceniło wszystkie poprawnie umieszczone i oznaczone w sieci filmy.
Konkurs Logo65: Polska i Indonezja
Polska i Indonezja w 2020 roku obchodzą rocznicę 65-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych. Z tej okazji Ambasada RP w Dżakarcie we współpracy z Ambasadą Indonezji w Warszawie oraz główny partner konkursu: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie, zapraszają do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego tej rocznicy.
Inspiracje Bauhausem i lampa z recyklingu: konkursy dla młodych twórców
Dom marzeń zgodny z ideami Bauhausu i lampa stworzona z poprodukcyjnych materiałów odpadowych to tematy przewodnie tegorocznych konkursów Rytm Światłai Sustainable Lamp,organizowanych w ramach Targów Światło i Targów Elektrotechnika. Wydarzenia realizowane od blisko 8 lat na stałe wpisały się w program imprezy. Każda edycja nawiązuje do najbardziej aktualnych zagadnień i...
Znamy skład jury 11. edycji konkursu POS Stars
Po raz kolejny wybrane zostaną najlepsze realizacje rynkowe wspierające sprzedaż.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764