logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Opus B z wyróżnieniem w konkursie Golden Arrow 2019

  PR 21.06.2019, przeczytano 250 razy

Zespół Opus B zdobył wyróżnienie za kampanię przygotowaną dla Decathlon.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/opus-b-z-wyroznieniem-w-konkursie-golden-arrow-2019,382968,artykul.html

Jury konkursu Golden Arrow 2019 przyznało zespołowi Opus B wyróżnienie w kategorii „grywalizacja” za kampanię Decathlon Carbon Challenge.

Celem konkursu jest nagradzanie najbardziej efektywnych i innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

Przeprowadzona kampania Decathlon Carbon Challenge zaangażowała użytkowników i przyniosła wspaniałe efekty. Dzięki sportowemu wyzwaniu kolarze z całej Polski byli przekonywani do szosówek Decathlon B’TWIN. Reguły były proste: uczestnicy dostali 48h na topowej, karbonowej szosówce Decathlon, by kręcić kilometry. Kto przejechał ich najwięcej, wygrywał rower. W efekcie zmieniliśmy nastawienie kluczowej grupy konsumentów do marki, co przełożyło się na wzrost sprzedaży topowych rowerów Decathlon.

  • Lista wszystkich nagrodzonych kampanii TUTAJ

Źródło: Opus B

www.opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs studencki na projekt stoiska Izby Architektów RP
Opracuj koncepcję projektową stoiska targowego Izby Architektów RP - najlepsza praca pod względem warsztatowym, wizualnym oraz estetycznym zostanie zrealizowana podczas targów BUDMA 2020.
Konkurs na plakat Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego rozstrzygnięty
Organizowany przez Teatr Powszechny w Radomiu Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski odbędzie się w dniach 17 - 24 października 2020. Organizatorzy w tym roku po raz pierwszy ogłosili konkurs na plakat gombrowiczowski. Wczoraj jury zdecydowało, że tegoroczną, XIV edycję festiwalu, będzie reprezentowała praca Michała Batorego – jednego z najbardziej uznanych i cenionych...
Konkurs „Świeć się z Energą” po raz jedenasty
Już po raz jedenasty Grupa Energa zainaugurowała świąteczną akcję, „Świeć się z Energą”. Które miasto tym razem oczaruje Polskę blaskiem i sięgnie po tytuł tego najpiękniej rozświetlonego? Głosujcie na swoich faworytów i pomóżcie zadecydować, do których 16 miejscowości z całego kraju trafią warte 200 tys. zł. dobroczynne nagrody oraz kto zdobędzie tytuł...
Złote Spinacze 2019: Cztery statuetki dla Santander Bank Polska
Aż 4 nagrody, w tym dwie złote i dwie srebrne, zostały przyznane Santander Bank Polska w najważniejszym konkursie branży PR w Polsce. Jury Złotych Spinaczy nagrodziło bank za komunikację przy projekcie Rebranding Santander Bank Polska oraz za komunikację antykryzysową podczas przejęcia wydzielonej części DBP przez Santander Bank Polska.
Podczas tegorocznej edycji "Złotych Spinaczy", ING Bank Śląski otrzymał aż trzy statuetki: dwie srebrne w kategoriach "Business to Business PR" oraz "Finanse" a także brązową w kategorii "Komunikacja wewnętrzna".
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764