logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Orange z nową kampanią „Internetowe nie wystarczy” od Havas Warsaw

  PR 14.09.2023, przeczytano 282 razy
ilustracja

Wystartowała kampania „Internetowe nie wystarczy”, która zachęca do zakupu Planu Firmowego XL z prawdziwie nieograniczonym Internetem dla firm.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/orange-z-nowa-kampania-_internetowe-nie-wystarczy_-od-havas-warsaw,401383,artykul.html

Zmieniające się czasy oraz rosnące oczekiwania przedsiębiorców wobec technologii wymagają dostosowania sieci do potrzeb firm. Obecnie również od Internetu oczekuje się więcej. Internet w Planie Firmowym XL, oferowany przez Orange dla Firm jest nieograniczony, przekracza granice i staje się bezkresny.

- Szukając konceptu o nieograniczonym Internecie, wpadliśmy na wątek, który wydał się nam ciekawy w kontekście małych i średnich przedsiębiorstw. Niemal wszystko jest teraz internetowe. Z drugiej strony, właściciele firm niemal codziennie napotykają na jakieś ograniczenia. Stworzyliśmy zatem emocjonalną historię o zmianie, o wyjściu poza słynną „strefę komfortu”, o takiej energii, która popycha przedsiębiorców do przodu. A w tych krytycznych, „przełomowych” momentach liczy się wsparcie technologii – ale nie wystarczy, że coś jest internetowe. Musi być internetowo nieograniczone. - mówi Mikołaj Pawlak, Associate Creative Director Havas Warsaw.

Nowa kampania Orange skierowana do Firm wystartowała 13 września br. Za strategię, kreację oraz nadzór nad produkcją kampanii odpowiada agencja Havas Warsaw. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Value Media.

Źródło: Havas Warsaw

www.havas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764