logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Orifarm i agencja Ancymony z nową kampanią z okazji Dnia Matki

  PR 26.05.2023, przeczytano 447 razy
ilustracja

Trwa kolejna wspólna kampania digitalowa marki Vita Buerlecithin oraz Ancymonów. Akcja „Z miłości do Mamy” przypomina o Dniu Matki i relacjach rodzinnych. Na odbiorców kampanii czeka kreator życzeń, poradnik do pobrania oraz kolorowanki gotowe do druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/orifarm-i-agencja-ancymony-z-nowa-kampania-z-okazji-dnia-matki,400161,artykul.html

Orifarm to młoda firma farmaceutyczna w Polsce, jednak ze znanymi i długo obecnymi na rynku markami. To także największy dostawca leków z importu równoległego w krajach skandynawskich oraz prężnie rozwijający się dostawca leków generycznych w Europie.   

Agencja Ancymony przygotowała kampanię „Z miłości do Mamy”, której sercem jest możliwość spersonalizowania życzeń z okazji Dnia Matki, pobranie kolorowanek i eksperckiego poradnika na temat szeroko pojętych relacji. Marka Vita Buerlecithin zaprasza do złożenia życzeń Mamom przez specjalnie przygotowaną aplikację.

- To już druga edycja kampanii skierowanej do osób, które poszukują prezentu na Dzień Matki. Naszym celem jest emocjonalny wydźwięk komunikatów, które skupiają się wokół kluczowych wartości marki. W tym roku dodatkowo rozbudowaliśmy content hub kampanii o kolejne treści dla odbiorców. Dzięki temu mogliśmy dokładnie spersonalizować kampanię do poszczególnych grup celowych - komentuje Paweł Jóźwik, business unit manager & strategy group head w agencji Ancymony.

Ancymony odpowiadają za koncepcję, strategię, realizację, dobór i zakup mediów, obsługę kampanii reklamowych, projekt strony internetowej oraz aplikacji, content marketing, a także zaprojektowanie działań B2C i B2B. Kampania marki obecna jest w digitalu, mediach społecznościowych, na portalach takich jak Onet, Wirtualna Polska oraz specjalistycznych portalach o zdrowiu.

Źródło: Ancymony

www.ancy.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764