logo
WIADOMOŚCI

Osom Studio dla Delv Global

Mateusz Zawiślak  PR 29.06.2018, przeczytano 208 razy

Nowy Jork, Waszyngton, Londyn, Łódź - Delv, znany do tej pory jako Confluentia, zakończył proces globalnego rebrandingu. Implementacja zmian objęła zarówno biura firmy, a także wszystkie e-kanały komunikacji marki. Stworzenie strony internetowej, opartej o nową identyfikację wizualną, międzynarodowa firma konsultingowo-technologiczna powierzyła agencji OSOM STUDIO.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/osom-studio-dla-delv-global,37065,artykul.html

Delv to ceniona firma prowadząca działania dla największych podmiotów sektora bankowego oraz międzynarodowych korporacji. Zbudowanie dobrej witryny opartej o nową identyfikację firmy, która posiada tak ugruntowaną na rynku pozycję, wiązało się z dużym wyzwaniem i wymagało od zespołu OSOM STUDIO kompleksowego podejścia.

Agencja odpowiadała za koncepcję kreatywną, projekt graficzny, jak i wdrożenie witryny. Prace koncepcyjne skupiły się na logicznej architekturze informacji oraz intuicyjności, dzięki której Delv będzie mógł pozyskać więcej międzynarodowych Klientów. Specjaliści zadbali również o pełną responsywność witryny oraz zoptymalizowanie kodu zgodnie z dobrymi praktykami, co pozytywnie wpływa na doświadczenie użytkownika i umożliwia mu zapoznanie się z marką za pośrednictwem smartfonu czy tabletu.

Dzięki nowej stronie komunikacja Delv będzie postrzegana przez Klientów jako bardziej nowoczesna i dopasowana do dynamicznie rozwijającego się sektora finansowego. Wdrożenie witryny delvglobal.com zamyka kolejny etap transformacji Delv i czyni firmę gotową do prowadzenia działań pod nową marką.

Źródło: OSOM STUDIO

www.osomstudio.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh Valuejet 1624 X
Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.
Zintegrowana kampania suszarki Infinity marki Vileda
Marka Vileda, oferująca produkty w kategorii suszarek na pranie inwestuje w jej rozwój – właśnie rozpoczęła dużą, zintegrowaną kampanię 360. To pierwsza w Polsce kampania marketingowa asortymentu suszarek. Vileda promuje kategorię jednym ze swoich topowych produktów – suszarką Infinity.
Złota Loteria Frosty ze wsparciem reklamowym
Ile waży sztabka złota? Okazję do tego, aby sprawdzić to osobiście daje FRoSTA. Nie tylko złoto, ale wiele innych nagród pieniężnych czeka na uczestników jesiennej loterii firmy.
Agencja Clue PR członkiem IAB Polska
We wrześniu br. agencja Clue PR, działająca w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i specjalizująca się w komunikacji nowych technologii została przyjęta do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.
Prime Time PR z nowym Social Media Specialist
Wraz z początkiem września do zespołu agencji Prime Time PR dołączyła Paulina Kołodziej.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone