logo
WIADOMOŚCI

Osom Studio dla Delv Global

Mateusz Zawiślak  PR 29.06.2018, przeczytano 185 razy

Nowy Jork, Waszyngton, Londyn, Łódź - Delv, znany do tej pory jako Confluentia, zakończył proces globalnego rebrandingu. Implementacja zmian objęła zarówno biura firmy, a także wszystkie e-kanały komunikacji marki. Stworzenie strony internetowej, opartej o nową identyfikację wizualną, międzynarodowa firma konsultingowo-technologiczna powierzyła agencji OSOM STUDIO.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/osom-studio-dla-delv-global,37065,artykul.html

Delv to ceniona firma prowadząca działania dla największych podmiotów sektora bankowego oraz międzynarodowych korporacji. Zbudowanie dobrej witryny opartej o nową identyfikację firmy, która posiada tak ugruntowaną na rynku pozycję, wiązało się z dużym wyzwaniem i wymagało od zespołu OSOM STUDIO kompleksowego podejścia.

Agencja odpowiadała za koncepcję kreatywną, projekt graficzny, jak i wdrożenie witryny. Prace koncepcyjne skupiły się na logicznej architekturze informacji oraz intuicyjności, dzięki której Delv będzie mógł pozyskać więcej międzynarodowych Klientów. Specjaliści zadbali również o pełną responsywność witryny oraz zoptymalizowanie kodu zgodnie z dobrymi praktykami, co pozytywnie wpływa na doświadczenie użytkownika i umożliwia mu zapoznanie się z marką za pośrednictwem smartfonu czy tabletu.

Dzięki nowej stronie komunikacja Delv będzie postrzegana przez Klientów jako bardziej nowoczesna i dopasowana do dynamicznie rozwijającego się sektora finansowego. Wdrożenie witryny delvglobal.com zamyka kolejny etap transformacji Delv i czyni firmę gotową do prowadzenia działań pod nową marką.

Źródło: OSOM STUDIO

www.osomstudio.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Integart: 200 osobowe przedsiębiorstwo gotowe na kolejne wyzwania
Dekadę istnienia technologii HP Latex na rynku Integart chce w szczególny sposób podkreślić a na kolejne lata planuje wprowadzić nowe programy i być jeszcze bliżej swoich Klientów. Mamy świadomość, że dobra technologia to nie wszystko. Dobra technologia wymaga równie dobrego procesu wsparcia posprzedażowego oraz serwisu czyli zaplecza,...
Just Run App i Spicy Mobile: 400 tysięcy pobrań aplikacji w 6 miesięcy
Just Run App – nowy podmiot należący do agencji marketingu mobilnego Spicy Mobile, skierowany do szybko rozwijającej się branży m-commerce – pomaga firmom w pozyskaniu efektywnej instalacji aplikacji w modelu CPD (Cost Per Download). W ciągu pierwszego półrocza zrealizowano kampanie skutkujące 400 tysiącami pobrań aplikacji.
Kampania Sharp w sieci przychodni Lux-Med i Medicover
W lipcu w prywatnych przychodniach medycznych grupy Lux-Med oraz grupy Medicover rozpoczęła się kampania edukacyjna marki Sharp. Misją projektu jest edukacja Polaków z zakresu wpływu urządzeń gospodarstwa domowego na ich zdrowie i bezpieczeństwo.
„4Aktywni” - kampania contentowo-edukacyjna marki 4Flex
Nowa kampania contentowo-edukacyjna marki 4flex, realizowana pod hasłem „4aktywni”, wystartowała w połowie marca. Akcja to przedsięwzięcie edukacyjne, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi na konieczność systematycznego uzupełniania kolagenu, który zanika w naszym organizmie po 30 roku życia. Kampania szczególny nacisk kładzie...
Summer Digital Signage: Konferencja pod patronatem Signs.pl
Zewnętrzna reklama cyfrowa to jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do osób prowadzących aktywny tryb życia. Digital OOH z roku na rok rozwija się coraz bardziej i coraz szybciej, jednak co czeka ją w przyszłości? Jakie są możliwości Digital Signage oraz najnowsze technologie? O tym i wiele więcej podczas konferencji organizowanej w Warszawie przez firmę Floweffect.
 
czwartek 19.07.2018, 163 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone