logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oświadczenie Antalis Poland

  PR 23.03.2020, przeczytano 147 razy

W związku z szybko zmieniającą się sytuacją związaną z COVID-19 (tzw. koronawirusem), Antalis Poland Spółka z o.o. uważnie śledzi oficjalne doniesienia dotyczące epidemii, zdając sobie sprawę z dynamiki wydarzeń. Antalis zachęca wszystkich, aby zapoznawali się z bieżącymi zaleceniami administracji publicznej, a także aby dzielili się tymi informacjami z innymi, wprowadzając w życie niezbędne środki bezpieczeństwa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oswiadczenie-antalis-poland,386204,artykul.html

Jako dystrybutor papieru i dostawca rozwiązań opakowaniowych oraz do komunikacji wizualnej, śledząc rozwój wydarzeń, odpowiedzialnie oceniamy ich ewentualny wpływ na dostępność oferty i terminowość świadczonych usług.

Powołaliśmy specjalny zespół, monitorujący i reagujący na sytuację z perspektywy logistyki oraz procesów sprzedaży, aby zapewnić sprawność i ciągłość łańcucha dostaw w zakresie oferowanego przez nas szerokiego asortymentu. Naszym celem jest utrzymanie dotychczasowego poziomu świadczonych usług na terenie całego kraju, we wszystkich trzech sektorach naszej działalności.

W tym momencie Antalis ma zabezpieczone stosowne zapasy magazynowe, zapewniające klientom bieżącą dostępność towaru i nie przewidujemy utrudnień w tym zakresie w najbliższej przyszłości.  

Niemniej jednak, ze względu na fakt, że liczba przypadków COVID-19 istotnie globalnie wzrasta, staramy się już dziś wprowadzić niezbędne środki zaradcze utrzymujące ciągłość biznesu. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio produktów mamy możliwość zapewnienia stosownych zamienników, jeśli w przyszłości doświadczymy jakichkolwiek problemów z dostępnością towaru od poszczególnych producentów.

Z uwagi na dynamikę sytuacji, będziemy nadal przyglądać się jej rozwojowi oraz informować Państwa na bieżąco o zagrożeniach, które mogą się zmaterializować.

Naszym celem niezmiennie pozostaje zapewnienie najwyższego poziomu obsługi naszych klientów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Christophe Hunaut

Prezes Zarządu

Antalis Poland

Źródło: Antalis Poland

www.antalis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przedstawiamy kolejny głos w dyskusji na temat sposobów ratowania polskich przedsiębiorstw i całych branż. Tym razem w imieniu branży poligraficznej głos zabrało Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.
Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań
Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
MM Druk Serwis od swojego dostawcy otrzymał krzepiające informacje, dotyczące epidemii COVID-19 w Chinach.
Api Folie Polska: nowe kompetencje po przekształceniach własnościowych
Firma API Folie Polska, lokalny oddział API Foilmakers, wdraża nowe procedury związane z niedawnymi przekształceniami na poziomie właścicielskim (po przejęciu większości aktywów API przez Aldus Group) oraz z obecną sytuacją rynkową w skali globalnej. Jak zapewnia Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca, sytuacja w firmie jest stabilna m.in. z uwagi na wdrożoną...
Printline odnotowuje rosnące zainteresowanie antybakteryjnym i antywirusowym lakierem wodnym Varcotec Lock 3
Jak informuje firma Printline, polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, wzrasta zainteresowanie oferowanym przez nią antybakteryjnym i antywirusowym lakierem wodnym Varcotec Lock 3. Grzegorz Sobczyński, jej współwłaściciel, podkreśla – powołując się na testy przeprowadzone przez Fraunhofer Institut w Monachium – że lakier...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764