logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oświadczenie organizatora targów Remadays Warsaw 2021

  PR 02.12.2020, przeczytano 296 razy
ilustracja

Szanowni Wystawcy i Zwiedzający targów RemaDays Warsaw,


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oswiadczenie-organizatora-targow-remadays-warsaw-2021,389410,artykul.html

Cały czas obserwujemy sytuację pandemiczną w Polsce i Europie. Dane liczbowe pokazujące osoby zakażone na COVID-19 są nadal wysokie jednak widzimy, że przyrost dzienny jest coraz niższy w stosunku do tych sprzed jeszcze kilku tygodni.

Do targów RemaDays pozostało dwa i pół miesiąca, w związku z tym, ostateczną decyzję dotyczącą organizacji targów w miesiącu lutym podejmiemy najpóźniej do 4 stycznia 2021 roku. Będziemy Was informować na bieżąco o dalszych przygotowaniach do targów oraz decyzjach organizacyjnych.

Pozdrawiamy,

Zespół RemaDays

Źródło: GJC International Sp. z o.o. sp. k.

www.gjc.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Wiadomo, że nic nie będzie. Po co tworzyć fikcyjną narrację, że w dwa miesiące sytuacja się wyklaruje na tyle, że będą możliwe jakiekolwiek imprezy.

Szykowałbym się raczej na 2022.
2021 jest spalony.

avatar użytkownika
,

Cóż - byłoby niezręcznie podpowiadać naszym partnerom, z którymi współpracujemy od lat przy promocji tych targów, co mają robić. Widać, że firmy próbują aktywność eventową realizować we własnym zakresie, samodzielnie organizując wydarzenia na swoim terenie. Jest jasne, że jeśli sytuacja taka będzie się przeciągać, część dotychczasowych wystawców zechce zapewne pozostać w jakimś stopniu przy tego typu aktywnościach kosztem targów. W dłuższej perspektywie może to być bardziej zabójcze dla branży targowej niż obecny przestój.  

avatar użytkownika
,

Problem w tym, że niektórzy, podatniejsi klienci wierzą, że targi się odbędą i zaczynają wydatkować na ich konto.  

avatar użytkownika
,

Nikt niczego nie obiecuje - to jest normalne ryzyko towarzyszące działalności gospodarczej.  

avatar użytkownika
,

Nie. Nie jest.
Targów nie będzie, co najmniej do końca 2021.
Przekonywanie, że może będą, to działanie na szkodę.
  

avatar użytkownika
,

Tego nie wiesz ani Ty, ani organizatorzy, ani potencjalni wystawcy. Skoro stoki można otworzyć bo pan Andrzej Duda tak chce, to dlaczego nie można by otworzyć targów?  

avatar użytkownika
,

Wszystko można otworzyć.
Można robić mniej testów i udawać, że wirus jest w odwrocie.
Można finansować puste szpitale tymczasowe, bo są rezerwą, której nie potrzeba.

Co nie zmienia faktu, że ekonomicznie rok 2021 jest spalony dla wielu branż i mnóstwo ludzi straci pracę.
W tym kontekście mówienie o targach to debilizm w najczystszej postaci.
  

avatar użytkownika
,

A może lepiej pozwolić by to przedsiębiorcy zdecydowali czy chcą zaryzykować inwestycję w możliwość pokazania się na targach i podratowania w ten sposób swojej sytuacji - niezależnie od tego co sądzisz na ten temat Ty albo tak czy inna redakcja?  

avatar użytkownika
,

Już pozwolono w wielu krajach ludziom decydować...

A dziś.
Francja godzina policyjna, Belgia godzina policyjna, Włochy obowiązkowa kwarantanna dla przyjeżdżających...

Wiadomo, że narracja "wirus w odwrocie" jest niezbędna, bo w budżecie dziura i bez wpływów z vatu za kilka miesięcy będzie po prostu plajta.
Ale zdrowy rozsądek podpowiada, że imprez z ludźmi nie ma prawa być.
  

avatar użytkownika
,

Jednak Festiwal Druku odbył się bo sytuacja wydawała się na to pozwalać, więc przesądzanie czegokolwiek w tak zmieniającej się sytuacji jest słabo osadzone w rzeczywistości, a jest bardziej wyrazem poglądów na to jak powinno wyglądać podejście do radzenia sobie z pandemią.

Rzecz w tym, że to radzenie sobie odbywa się zawsze jakimś kosztem - w tym kosztem przedsiębiorców. Jeżeli oni gotowi są zaryzykować inwestycję w coś co może im pomóc ratować skórę, nawet jeśli jest to inwestycja bardzo wysokiego ryzyka, to dlaczego im to odbierać? Wszelkie inwestycje wysokiego ryzyka powinny być zabronione, czy tylko ta jedna?
  

Najnowsze w tym dziale

Nowa linia LFD Message
Bez względu na to czy dopiero przechodzisz na technologię cyfrową, rozbudowujesz infrastrukturę lub wyposażasz sale konferencyjne, linia Message zapewni ci jakość i funkcjonalność, których oczekujesz i to w cenie, która ci się spodoba.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na drukarkach Epson
W tym roku po raz pierwszy w ramach wsparcia 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wylicytować drukarki Epson EcoTank ozdobione unikalnymi projektami graficznymi.
KPRM: #Szczepimysię: spot z byłym żołnierzem AK
Narodowy Program Szczepień wchodzi w kolejną fazę. Rozpoczęła się rejestracja seniorów na szczepienia przeciw COVID-19. Do kampanii informacyjnej #SzczepimySię dołączył płk Witalis Skorupka ps. Orzeł. W Internecie możemy obejrzeć najnowszy spot wideo, w którym 98-letni starszy sierżant Armii Krajowej zachęca Polaków do szczepień.
„Sprawdź kto” - kampania informacyjna dla odbiorców prądu i gazu
To już siódma edycja kampanii edukacyjno-informacyjnej Towarzystwa Obrotu Energią. Celem kampanii jest propagowanie wiedzy o rynku energii elektrycznej i gazu oraz budowanie zdrowej konkurencji opartej na zasadach fair play. W kampanii uczestniczą największe spółki energetyczne: Enea, Energa Obrót – spółka zależna Energi z Grupy ORLEN, innogy Polska, Polkomtel oraz TAURON...
IAB Polska i Rada Programowa Forum IAB 2021 zapraszają do zgłaszania swoich prelekcji do piętnastej edycji najważniejszej konferencji marketingowej w Polsce, która odbędzie się w dniach 9 - 10 czerwca 2021. Temat przewodni Forum IAB 2021 to „OdNowa. Redefinicja czy reset?”
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764