logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oszczędności na druku z ITS - policzysz je w kalkulatorze online

  PR 23.01.2017, przeczytano 401 razy

Kalkulator online oblicza oszczędności, jakie mogą uzyskać klienci wybierając drukarkę Epson wyposażoną w system stałego zasilania w atrament Porównaj koszty zakupu i atramentu 20 najpopularniejszych drukarek na rynku z kosztami urządzeń Epson z systemem stałego zasilania w atrament


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oszczednosci-na-druku-z-its---policzysz-je-w-kalkulatorze-online,31171,artykul.html

Kalkulator online firmy Epson umożliwia klientom indywidualnym i małym firmom porównanie 20 najlepiej sprzedających się drukarek z urządzeniami Epson wyposażonymi w system stałego zasilania w atrament. W ten sposób, określając potrzeby związane z drukowaniem, mogą oni z łatwością sprawdzić, która z nich zapewni największe oszczędności.

Kalkulator online firmy Epson ułatwia wybór osobom stojącym przed decyzją wyboru nowej drukarki. Pozwala on obliczyć całkowity koszt posiadania urządzenia, uwzględniając zarówno początkowy koszt zakupu drukarki, jak i późniejsze koszty związane z atramentem.

Nowoczesne drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament to nowa propozycja dla użytkowników pragnących zyskać dzięki niskim kosztom eksploatacji  urządzenia, do którego dołączany jest zapas atramentu na dwa lata[1]. Przykładamy ogromną wagę do oszczędności, jakie potencjalni klienci mogą uzyskać dzięki naszym drukarkom z systemem stałego zasilania w atrament, dlatego opracowaliśmy kalkulator online, który udowadnia te korzyści. Na całym świecie sprzedaliśmy już 15 milionów urządzeń tej klasy, co najlepiej potwierdza, że system stałego zasilania w atrament to doskonały pomysł[2]. To narzędzie pozwoli klientom w pełni docenić oszczędności, jakie mogą uzyskać — wyjaśnia Martin Schibitzki, Channel Account Manager w Epson.

Aby skorzystać z kalkulatora online, należy wykonać trzy proste kroki. Użytkownik określa jedynie ile stron miesięcznie średnio drukuje, jak długo zamierza korzystać z drukarki i czy zazwyczaj korzysta z wkładów XL. Po podaniu tych informacji kalkulator może porównać koszt zakupu i eksploatacji drukarki z systemem stałego zasilania w atrament z 20 najlepiej sprzedającymi się modelami drukarek laserowych lub atramentowych dostępnymi w regionie użytkownika. Wyniki są przedstawiane w czytelny sposób, z uwzględnieniem całkowitego kosztu posiadania, kosztu wydruku pojedynczej strony i kosztu wydruku 500 stron. Aby wyniki były jeszcze bardziej przejrzyste, kalkulator zawsze porównuje również oba wybrane modele z przeciętnym modelem dostępnym na rynku.

W celu zapewnienia wiarygodności obliczeń , na stronie kalkulatora umieszczono dokładny schemat wyjaśniający metodę ich wykonywania.

Źródło: Epson

www.global.epson.com

Dodatkowe informacje:

[1] Dwuletni zapas atramentu oszacowano na podstawie średniej miesięcznej liczby drukowanych stron (badanie IDC WW Page Volume Program, 2015 r.).
[2] 150 krajów od października 2010 do roku podatkowego 2015

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja mediowa Starcom Polska (Publicis Groupe Polska) uruchomiła własny podcast zatytułowany „Rozmowy Strategiczne”, który ma się stać dla Klientów agencji i całej brażny marketingowej, następnym po serwisie www.cmoinsider.pl źródłem wiedzy i inspiracji na temat najbardziej aktualnych tendencji w biznesie i komunikacji marketingowej.
Portfolio agencji poszerzyło się o Klienta z branży zdalnej edukacji. ContentHouse jest odpowiedzialny za realizację działań contentmarketingowych dla platformy nauki języka angielskiego Tutlo.
#Mamkontrolę – kampania społeczna, która otwarcie mówi o spożywaniu alkoholu
Problem nadmiernego i szkodliwego spożywania alkoholu dotyczy większej liczby osób niż pozornie się wydaje. Niepowodzenia w pracy, urodziny kolegi, nerwowy dzień – wszystko może być pretekstem.
Druk 3D zmienia oblicze branży rozrywkowej
Niemal każde studio filmowe posiada już drukarkę 3D. Rekwizytorzy, filmowcy i projektanci kostiumów wykorzystują tę technologię na różnych poziomach. Drukowanie w 3D pozwoliło stworzyć repliki kości dinozaurów na potrzeby filmu „Jurassic World”. Film „Czarna Pantera” dostał Oscara za kostiumy stworzone właśnie na drukarkach 3D. Polskie...
Agencja Keypr dla Fundacji Sue Ryder
Fundacja Sue Ryder wybrała Agencję Public Relations keyPR do obsługi całościowych działań komunikacyjnych. Współpraca rozpoczęła się w lipcu 2020 i potrwa 12 miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764