logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Oszczędności na druku z ITS - policzysz je w kalkulatorze online

  PR 23.01.2017, przeczytano 360 razy

Kalkulator online oblicza oszczędności, jakie mogą uzyskać klienci wybierając drukarkę Epson wyposażoną w system stałego zasilania w atrament Porównaj koszty zakupu i atramentu 20 najpopularniejszych drukarek na rynku z kosztami urządzeń Epson z systemem stałego zasilania w atrament


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/oszczednosci-na-druku-z-its---policzysz-je-w-kalkulatorze-online,31171,artykul.html

Kalkulator online firmy Epson umożliwia klientom indywidualnym i małym firmom porównanie 20 najlepiej sprzedających się drukarek z urządzeniami Epson wyposażonymi w system stałego zasilania w atrament. W ten sposób, określając potrzeby związane z drukowaniem, mogą oni z łatwością sprawdzić, która z nich zapewni największe oszczędności.

Kalkulator online firmy Epson ułatwia wybór osobom stojącym przed decyzją wyboru nowej drukarki. Pozwala on obliczyć całkowity koszt posiadania urządzenia, uwzględniając zarówno początkowy koszt zakupu drukarki, jak i późniejsze koszty związane z atramentem.

Nowoczesne drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament to nowa propozycja dla użytkowników pragnących zyskać dzięki niskim kosztom eksploatacji  urządzenia, do którego dołączany jest zapas atramentu na dwa lata[1]. Przykładamy ogromną wagę do oszczędności, jakie potencjalni klienci mogą uzyskać dzięki naszym drukarkom z systemem stałego zasilania w atrament, dlatego opracowaliśmy kalkulator online, który udowadnia te korzyści. Na całym świecie sprzedaliśmy już 15 milionów urządzeń tej klasy, co najlepiej potwierdza, że system stałego zasilania w atrament to doskonały pomysł[2]. To narzędzie pozwoli klientom w pełni docenić oszczędności, jakie mogą uzyskać — wyjaśnia Martin Schibitzki, Channel Account Manager w Epson.

Aby skorzystać z kalkulatora online, należy wykonać trzy proste kroki. Użytkownik określa jedynie ile stron miesięcznie średnio drukuje, jak długo zamierza korzystać z drukarki i czy zazwyczaj korzysta z wkładów XL. Po podaniu tych informacji kalkulator może porównać koszt zakupu i eksploatacji drukarki z systemem stałego zasilania w atrament z 20 najlepiej sprzedającymi się modelami drukarek laserowych lub atramentowych dostępnymi w regionie użytkownika. Wyniki są przedstawiane w czytelny sposób, z uwzględnieniem całkowitego kosztu posiadania, kosztu wydruku pojedynczej strony i kosztu wydruku 500 stron. Aby wyniki były jeszcze bardziej przejrzyste, kalkulator zawsze porównuje również oba wybrane modele z przeciętnym modelem dostępnym na rynku.

W celu zapewnienia wiarygodności obliczeń , na stronie kalkulatora umieszczono dokładny schemat wyjaśniający metodę ich wykonywania.

Źródło: Epson

www.global.epson.com

Dodatkowe informacje:

[1] Dwuletni zapas atramentu oszacowano na podstawie średniej miesięcznej liczby drukowanych stron (badanie IDC WW Page Volume Program, 2015 r.).
[2] 150 krajów od października 2010 do roku podatkowego 2015

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Galeria Jurajska z nową linią kreatywna
Największe centrum handlowe w Częstochowie odsłoniło właśnie swoją linię kreatywną na 2020 rok. Podkreśla w niej, że jest galerią nr 1 w mieście i w regionie. Co ciekawe, mówi to wprost.
Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Rusza nowa intensywna kampania wspierająca kategorię czekolad marki Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną...
Canon: Spotkajmy się na Remadays
Na lutowych Targach Reklamy i Druku RemaDays zaprezentujemy najszybsze na rynku drukarki oraz urządzenie z atrakcyjną funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia – zapowiada Canon Polska. W Strefie Canon nie zabraknie także interesujących pokazów i możliwości spotkania z ekspertami marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764