logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Outriders na nośnikach Warexpo

  PR 07.06.2022, przeczytano 1254 razy
ilustracjastrzałka

Jak wygląda codzienność mieszkańców Ukrainy? Z jakimi trudami mierzą się każdego dnia? Opowieść o wyzwaniach, sile i determinacji na przekór wojnie, czyli nowy projekt grupy reporterskiej Outriders będzie można zobaczyć na nośnikach digital out of home Warexpo w centrum Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/outriders-na-nosnikach-warexpo,396180,artykul.html

Wraz z wybuchem agresji Rosji w Ukrainie, dziennikarze i dziennikarki wielu redakcji, nieprzerwanie informują o wydarzeniach wojennych. Jednak grupa reporterska Outriders oprócz komunikatów z frontu pokazuje proste historie trudnej codzienności z jaką mierzą się nasi sąsiedzi.

Dzięki współpracy z warszawską spółką Warexpo, każdego dnia będzie można zobaczyć świeżą korespondencję z Ukrainy. Na sieci ekranów Smart Citylight na Krakowskim Przedmieściu i na ulicy Chmielnej zobaczymy jak nasi sąsiedzi żyją, prowadzą sklepy, jak tworzą, uczą się, opiekują się potrzebującymi. Zobaczymy także jak mieszkańcy Odessy, Krzywego Rogu, Chersonia, Ochtyrki, Dniepru, Czernihowa, Połtawy, Sum i wielu innych miast stoją w długich kolejkach, aby kupić znaczek pocztowy „Rosyjski okręcie wojenny…”.

ilustracjastrzałka

- Od pierwszego dnia inwazji Rosji na Ukrainę tworzymy serwis informacyjny i pomocowy  – mówi Aleksandra Derc szefowa marketingu w Warexpo. - Dzięki sieci nośników digitalowych docieramy do obiorców szerokiego grona odbiorców w samym centrum Warszawy.

ilustracjastrzałka

Ośmioosobowy team dziennikarzy i dziennikarek Outriders z: Chersonia, Zaporoża, Ochtyrki, Czernihowa, Dnipro, Poltawy, Mikołajewa i Odessy codziennie tworzy serwis fotograficzny, dokumentujący siłę i wolę walki o zwykłą codzienność. Warexpo udostępnia czas na swoich nośnikach od pierwszych dni wojny wspierając ich działalność.

ilustracjastrzałka

Źródło: Warexpo

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa
Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje...
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino
Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania...
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona
Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764